Forum PCLab.pl: Angielska dystrybucja, a język polski - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Angielska dystrybucja, a język polski Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Tomek1623 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Czerwiec 2019 - 12:51

Hej, nie wiem jak sprawa ma się na konsoli i stąd moje pytanie. Kupiłem F1 2019 na xboxa z tym że otrzymałem grę z angielskiej dystrybucji, pudełko po angielsku, z tyłu kilka języków wypisanych ale polskiego brak. Typek ze sklepu mówi, że jak zainstaluje to będzie między innymi język polski do wyboru, prawda to? Można na konsoli wybrać język, jak np na steamie?

#2 Użytkownik jest niedostępny   Caroozo 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Czerwiec 2019 - 13:03

Myślę że taka opcja jest - ja np. swego czasu ogrywałem Grim Dawn i po iluś godzinach skapowałem się że jest język polski (kinówka ale zawsze). Wprawdzie angielski znam na poziomie native i mi to nie przeszkadzało (ba, przeszkadzało mi to co czytam w PL z tym co słyszę ENG ;P), ale niemniej lubię polskie tłumaczenia bo często mają pewne smaczki. Poza tym sporo osób nie włada biegle językiem i jest to dla nich duże ułatwienie, więc polskie wersje szanuję (ale nie należę do grupy na GOG "No Polish No Buying" bo uważam że w 2019 roku zas##ym obowiązkiem każdego młodego człowieka jest choć podstawowa znajomość tego języka. Nie chcę dziadkować, ale w latach 90-tych siedziałem ze słownikiem i ogrywałem pierwszego Fallouta bo inaczej się nie dało, o polskiej wersji można było pomarzyć :D.

Strona 1 z 1