Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Planeta X (Nibiru) i rok 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka miesięcy temu obejrzałem sobie serię trzech filmików związanych z Nibiru, a dzisiaj obejrzałem jeszcze jakiś jeden, polski. Spróbuję całość skrócić.

 

 

Planeta X ma taką orbitę, że co jakiś czas znajduje się w okolicach Ziemi. Taka sytuacja miała ostatnio miejsce kilka tysięcy lat temu, czego skutkiem był Potop i różne kataklizmy. Wg niektórych ta planeta jest zamieszkała przez jakieś istoty, które stworzyły życie na Ziemi. Następnie mieli kontakt ze starożytnymi cywilizacjami (np. Sumerami) - można to wywnioskować po ich ogromnej wiedzy astronomicznej.

 

Wiele astronomów potwierdza istnienie tej planety. Według nich (a także m.in. wg Majów) 21 grudnia 2012 roku będzie ona bardzo blisko Ziemi, co może skutkować ponowną katastrofą.

 

 

Link do filmów:

http://pl.youtube.com/watch?v=O96ZMPXuv1A

http://pl.youtube.com/watch?v=Sxfs1iEg144

http://pl.youtube.com/watch?v=U-3RLx_4Y5Y

 

http://pl.youtube.com/watch?v=PBc_rUvb-lA

 

 

Co Wy o tym sądzicie? Ja tym tak bardzo się nie martwię, jednak jest to dość interesujące. Mimo wszystko w ten dzień, kiedy to ma się zdarzyć, to będę miał pewnie niezłego stracha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze kometa moze walnac w kazdej chwili po co sie tym wogole przejmowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze amerykanie moga wysadzic nas w powietrze ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg tego ostaniego filmiku ta planeta ma sie pojwaic w 2600 r a moze mi ktos powiedziec co z tym wspolnego ma ? wlasnie hiperaktywnosc slonca w 2012 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smietnik? :E

 

 

Z reguły takie tematy tam lądują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ci kosmici żyją na tej planecie, skoro lata ona daleko w przestrzeń kosmiczną, i nie dochodzi do niej promieniowanie słoneczne, przecież tam muszą byś bardzo niskie temperatury -pareset stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Wy o tym sądzicie?

 

Że to jest stek bzdur. Typowa postmodernistyczna mieszanka kulawych teorii polana sensacyjnym sosem. Na stronach promujących te teorie można nabyć również np. wywiady z ex-wampirem albo opowieści o tym jak ufoki budowały piramidy.

 

Nie powiem, fajnie się to ogląda. Problem z tym, że na razie to nie wiadomo czy ta planeta w ogóle istnieje. Podobnie, jak nie wiadomo czy Potop w ogóle wystąpił. Oczywiście dla autorów filmów wszystko to jest oczywistością, podobnie jak autentyczność fimów o ufo, podobnie jak stwierdzenie, że te światełka na filmach o ufo to latające spodki wypchane humanoidalnymi ufokami i podobnie jak stwierdzenie, że wszystkie te opowieści dziwnej treści łączą się w jedną i nienaruszalną całość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja miała ostatnio miejsce kilka tysięcy lat temu, czego skutkiem był Potop i różne kataklizmy.

A ślady po tych kataklizmach i po Potopie to gdzie? :D

 

Wiele astronomów potwierdza istnienie tej planety.

Tzn.? Jakieś znane nazwiska? :P

 

Według nich (a także m.in. wg Majów) 21 grudnia 2012 roku będzie ona bardzo blisko Ziemi, co może skutkować ponowną katastrofą.

Jeżeli w 2012 będzie blisko Ziemi to... juz powinno być ją tj. planetę widać. A gdzie jest? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko trochę ponad rok i zobaczymy czy Nibiru naprawdę nadchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globalna Wojna Termojądrowa jest znacznie bardziej prawdopodobna, chociaż to już by nie było to samo co w latach 80-tych, z powodu redukcji arsenałów.

Na pewno byłby to koniec naszej cywilizacji, ale ludzkość by przetrwała.

 

A planety poruszają się dość wolno po swoich orbitach, żeby zbliżyła się niebezpiecznie do Ziemi w roku 2012, to musiałaby się obecnie znajdować nie dalej niż np. Saturn. Chyba by ją astronomowie już dostrzegli, no nie?

 

To nie 300 metrowy asteroid Apofis, który może wywołać tylko lokalne zniszczenia, a poza tym załatwi go jedna wodorówka.

No, chyba że jest z czystego Naquadahu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja myśle że będe żył jeszcze 10291 dni 17 godzin 42 sekundy..... Ja chce faktów a nie bajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co mieliby nas niszczyć?? Wezmą nas na niewolników :D

Po co im takie nieroby i bumelanci? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, świry w akcji. :lol2: W sumie szkoda mi ludzi którzy, w ogóle byli w stanie obejrzeć choćby pierwszy podlinkowany film przez więcej niż minutę... Następnych nawet nie próbowałem oglądać, bo... e...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co mieliby nas niszczyć?? Wezmą nas na niewolników :D

ciekawe czy jakieś fajne będą te kosmitki :Up_to_s::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, zwłaszcza, ze na grudzien 2012 przypada koniec świata wedlug iluśtam kalendarzy i proroków :Up_to_s:

 

Ale jak ci kosmici żyją na tej planecie, skoro lata ona daleko w przestrzeń kosmiczną, i nie dochodzi do niej promieniowanie słoneczne, przecież tam muszą byś bardzo niskie temperatury -pareset stopni

 

A co to ma do rzeczy? Na jakiej podstawie wnioskujesz, ze taki kosmita nie moze funkcjonować w -pareset stopni? Przeciez jezeli UFO istnieje to wogole nie wiadomo co to jest i jak jest przystosowane do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Wy o tym sądzicie?

Sądzę, że czytanie takich idiotyzmów powoduje u mnie niechęć do powszechnej edukacji. Zawdzięczamy to, że ludowe mity i bajki z których można było się chociaż pośmiać i opowiedzieć dzieciom, zostały zastąpione przez wydumane pseudonaukowe teorie( tworzone przez podobnych ludzi z nadmiarem fantazji i brakiem wyobraźni, teraz wspartych szczątkową edukacją), których nawet nie warto opowiadać, bo jak padną na podatny grunt to "ofiara" będzie miała tak samo nasrane we łbie jak autorzy.

 

Gdy dziecko twierdzi, że wierzy w mikołaja to mnie nie rusza, ale gdy ktoś twierdzi, że wierzy w takie głodne kawałki jak w tym temacie to po prostu mi go szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zagraża nam Super wulkan pod parkiem yellowstone :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn.? Jakieś znane nazwiska? :P

Korzystam jedynie z informacji zawartych w tych filmach.

 

A planety poruszają się dość wolno po swoich orbitach, żeby zbliżyła się niebezpiecznie do Ziemi w roku 2012, to musiałaby się obecnie znajdować nie dalej niż np. Saturn. Chyba by ją astronomowie już dostrzegli, no nie?

Tak wynika z tych filmów. Jak dobrze pamiętam, to gołym okiem będzie ona widoczna w 2009 r. (podkreślam, że wyciągam tylko informacje z tych filmów, nie mówię, że tak będzie).

 

Ooo, świry w akcji. :lol2: W sumie szkoda mi ludzi którzy, w ogóle byli w stanie obejrzeć choćby pierwszy podlinkowany film przez więcej niż minutę... Następnych nawet nie próbowałem oglądać, bo... e...

Mnie takie rzeczy interesują, nawet chciało mi się z kuzynką po kolei to tłumaczyć :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...