Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Conrack1410

Super SNOWBOARD - deska + wiązania - TANIO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania deskę snowboardową Man Child - The deadly hoen boards z bardzo ciekawym motywem

 

deska jest dość miękka - ma 158 cm długości i była używana na stoku kilkadziesiąt godzin

 

uważam ,że jest w stanie dobrym - na ślizgu nie ma głębokich rys, lakier i graf w stanie bdb , krawędzie też noszą zwyczajne ślady użytkowania

 

deska idealna dla początkujących i średniozaawansowanych - jeździ się a niej zdecydowanie lepiej niż na deskach spotykanych w wypożyczalniach oraz tanich deskach z marketów - zamiast kupować chiński bubel na wyprzedażach warto zainteresować się czymś takim co nie kosztuje fortuny a pozwoli przyjemnie i szybko pojeździć na stoku

 

deska jest bardzo wytrzymała i bezproblemowo wytrzymuje skoki czy też szybszą jazdę

 

do deski dołączam wiązania firmy SKIP które są w stanie bardzo dobrym ( w jednym wiązaniu jedna z klamr jest częściowo złamana ale nie jest to żadnym problemem / wiązania są w 100% sprawne i zapinają się bezproblemowo )

 

za deskę + wiązania zapłaciłem swojego czasu około 1200 zł także cena jest bardzo okazyjna

 

za deskę + wiązania chcę 350 zł

 

http://www.allegro.pl/item894521822_super_...at_sprawdz.html

 

 

http://img40.imageshack.us/i/deska1.jpg/

 

http://img46.imageshack.us/i/deska2.jpg/

 

http://img64.imageshack.us/i/deska3.jpg/

 

 

kontakt : kgrunwald1@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Litu nie braknie. Wydobycie rośnie wraz z zapotrzebowaniem. I może wzrosnąć jeszcze wielokrotnie, jeśli zajdzie taka potrzeba. A zajdzie bo nawet do przydomowych "paneli" coraz popularniejsze są magazyny energii. Ba nawet w użytku domowym mamy coraz więcej urządzeń na akumulatory. Narzędzia budowlane jak i ogrodnicze.
    • Podobno nowa seria RTX jest już na magazynach 
    • O szkoleniach na f16 już tu pisaliśmy. Szkolenie podstawowe, w tym bojowe, wcale nie trwa tak długo, szczególnie jak posłano pilotów z doświadczeniem na innych maszynach. Przy intensywnym treningu napewno mowa była o czasie krótszym niż rok, dla pilotów wojskowych. Tu raczej więcej jest kwestii chęci do przekazania maszyn z uzbrojeniem i serwisem, niż szkoleń, bo te już raczej grupa pilotów ukończyła. Dochodzi tez kwestia gdzie te maszyny będą stacjonowały poza walką.   Od dawna mówiło się o lecie 2024 jako okresie, gdzie mają wejść do walki. W najbliższych miesiącach zobaczymy co z tego wyjdzie.
    • Co znaczy większa ilośc ssd? Obecnie jest z tego co kojarzę 1x nvme na system + 1x ssd sata na dane Będzie dokładany trzecie ssd (jak każdy z nich 1TB) na dane ale nie wiem czy nvme czy sata - częściej na promocjach są nvme wiec pewnie taki. Wystarczy tych lini na tyle dysków? Na teraz poniżej 400zł widzę np. Gigabyte b760 gaming x MSI PRO B760-P DDR4 Swoją drogą: jak mogę sam nauczyć się oceniać takie płyty? Przy chipsecie Z patrzyło się w testach (a najczęściej w "reviews" po angielsku) na sekcję zasilania, możliwości OC oraz czy pasują nam dodatki (RGB/wifi itp.) oraz ilość USB Jeszcze 2 pytania 1. Wchodzilibyście w DDR4 czy DDR5? Płyty na ddr4 powinny być tańsze a 32GB RAM np. 4000MHz (xmp) przy jakimć CL18 czy coś to koszt ok 400zł. DDR5 podobnej/lepszej wydajności to jakiego rzędu wydatek mniej wiecej? 2. z RAMem wiąże się jeszcze jeden problem -brat ma chłodzenie Noctua D14 i ono powoduje,że mieszczą się tylko niskie RAMy np. 31mm wysokości Cruciale Elite ,które teraz są wchodzą na styk. Jak byście to rozwiązali? a) niektórzy mówią,że można nie montować jednego z dwóch wentylatorów na tym coolerze i będzie spoko i każdy RAM wejdzie - faktycznie tak jest? b) znaleźć niskie RAMy... ciężka sprawa bo najwięcej można kupić popularnych np. viperów a są wysokie, wszystko co ma ok 4000Mhz jest wyższe praktycznie c) sprzedać Noctue i kupić coś w tej cenie co nie koliduje z RAMem ale powiem szczerze,że słaba sprawa. Ta Noctua jest dobrym, wydajnym chłodzeniem a sprzedać by ją można za ok.100zł raptem bo nie mam już od niej pudełka i niczego innego- głupio byłoby kupić cooler za te 100zł jakiś budżetowy i zamontowac zamiast Noctua (bardzo dobra jakość i wydajność)
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...