Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

joszimitsu1990

BSOD 0x00000124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj wymieniłem proca z i3 2120 na i5 2320. Złożyłem wszystko odapalam i dupa. Ekran śmierci z podanym wyżej kodem. W telefonie odpaliłem neta no i doczytałem że to wina napięć i sratata. Odpaliłem kompa raz jeszcze ale w trybie awaryjnym, działa. W normalnym uruchamia się system 5 sekund i BSOD. Czy to naprawdę wina zasilacza? Co jeszcze może powodować taką sytuację. To wszystko na integrze bo jak miałem podłączonego Szafira 6850 to w ogóle już na UEFI się wieszał system. Macie jakieś pomysły? Czy źle nałożona pasta na karcie może być przyczyną tego że wieszał się na UEFI a na integrze odpala tryb awaryjny? wsadziłem i3 2100 od kumpla i komp działa. Ale testowałem i5 2320 linxem. Próbka 110000 pamięć 1024 i nie wywaliło błędów :hmm: , jakieś pomysły?

a jak włożyłem i5 2320 do jego kompa to też BSOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios resetowałeś ma się rozumieć?? Podaj resztę gratów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracałem domyślne ustawienia ale nic to nie dało. Pamięć Geil Dragon 2x4 Gb. Karta radeon hd 6850. Zasilacz Chieftec GPS 550W. Mobo Msi z77-ga43. Z i3 2100 działa bez zarzutu. z i5 jest dupa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios aktualizowałeś?

Moim zdaniem MSi robi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowany bios. nie podkręcał więc powino wszystko działać bez podnoszenia czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mobo ma jakiś kaprys i trzeba to zrobić... może daje za niskie napięcia i też tak może być. W końcu BSOD z danym numerkiem świadczy o tym ;) Przecież nic mu się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Raczej małoprawdopodobne żeby to była wina CPU. Ale kto wie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaktualizować bios? Jest z ktoś z Lublina kto by się jutro miał ochotę wypić piwo w moim towarzystwie i przetestować cepa ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...