Skocz do zawartości

Suchy211

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    1729
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Excellent

2 obserwujących

O Suchy211

Ostatnie wizyty

14264 wyświetleń profilu
  1. No dobra, tylko co w takim razie? Nic? Machnąć ręką bo w sumie nikomu nic się nie stało? Przez takie "w sumie to nic mu nie możemy zrobić" taka bandyterka i generalnie drobni, ale perfidni i świadomi swojej bezkarności przestępcy mogą funkcjonować. A jeżeli nie są wstanie się naprostować, to trzeba ich wyłączyć ze społeczeństwa choćby na całe życie i tyle. Tylko że niech pracują na swoje utrzymanie czy im się to podoba czy nie.
  2. Z dziećmi to trudna sprawa, bo ludzie z natury boją się tego co nowe i nieznane, stąd nietolerancja. Z tego trzeba albo wyrosnąć, albo się wyedukować. Dzieci są zazwyczaj na wczesnym etapie edukacji i zwyczajnie zbyt niedojrzałe aby to zrozumieć, uogólniając oczywiście. Natomiast takich patriotów jak z linków powyżej powinno się bardzo surowo karać, finansowo oczywiście. Będzie przez pięć lat ogryzać tynk ze ściany, bo resztę zabierze komornik na grzywny to się nauczy metodą terapii szokowej. Żadne tam więzienie czy prace społeczne, bo albo będzie obciążeniem dla budżetu, albo nie przyjdzie. A jak chce uciekać za granicę to krzyżyk na drogę, niech nie wracają. Albo niestety - jeśli paka, to prawa człowieka czy nie, w ramach kary PRZYMUS pracy musi powrócić. Jeśli można kogoś zamknąć, to można mu też kazać pracować. Jeśli więzień za ucieczkę może dostać wyższy wyrok, to może też nie otrzymać jedzenia w przypadku odmówienia wykonywania pracy.
  3. Ja od obserwacji jak często używa się słów faszysta i nacjonalizm i w odniesieniu do jakich sytuacji pomału zaczynam wierzyć, że to nic złego. Mam wrażenie, że jak ktoś myśli nieco inaczej niż mainstream, lub raczej jego obraz kreowany przez media i różnorakich aktywistów, to już na pewno musi być ksenofobiczno - nacjonalistycznym neofaszystą o zapędach homofobiczno - rasistowskich. Najlepsze zawsze było, jest i będzie centrum, bo tu każdy dostaje przynajmniej trochę dla siebie. Tylko ze my Polacy mamy tendencje do ciągnięcia na maksa w swoją stronę. Tak ze zawsze jest jeden zwycięzca, a reszta leży w dole. Na centrum nie ma na razie szans.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...