Skocz do zawartości

Suchy211

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

805 Excellent

6 obserwujących

O Suchy211

 • Tytuł
  Uzależniony od forum
 • Urodziny 01/29/1985

Ostatnie wizyty

16487 wyświetleń profilu
 1. Nawet gdyby mialo im w gardle stawać, to "ja nie chcę, nie mogę, nie potrafię, boję się, dumą z podbojów się najem i napiję"
 2. Nie spało się, tylko że tu putin już w zasadzie wygrał wojnę. Ukraina nie ma czym się bronić. Teraz realizuje jakieś inne cele, o których niekoniecznie my wiemy. Co do drugiego akapitu - "dziwkę proszę". Nie rozśmieszaj mnie. Już teraz mówi się że ruska gospodarka radzi sobie całkiem dobrze. Z czasem tylko lepiej sie dostosują.
 3. @LeBomB To że powstaje prawo pozwalające zrobić porządek z tymi co już się wlali do UE to dobrze. Ale co to prawo mówi na przykład o imigrantach, którzy chcą się do nas wlać przez wschodnią granicę, czy przez jakąkolwiek granicę nielegalnie. Czy jest tam coś o tym jak to ma wyglądać? Czy bardziej to ma iść w kierunku "puszczamy jak leci, potem weryfikujemy", czy bardziej "staramy się nie wpuszczać, ale jak już ktoś się dostanie, to niech będą mechanizmy skutecznej asymilacji, lub deportacji, jeśli asymilacja będzie niemożliwa/nieskuteczna". Bo to, że trzeba zrobić porządek z tym co już jest, to wszyscy wiemy. Pytanie jak dalej ma wyglądać podejście do wpuszczania w ogóle migrantów niechcących skorzystać z istniejących procedur? @voltq brak socjalu załatwi sprawę, jak oni faktycznie szybko wejdą, i szybko pójdą dalej. Jeśli oni jednak z jakiegoś powodu będą zostawać tu dłużej a nie będą mieli co jeść, to to tylko stwarza problemy ze złodziejami, bandytami, żebrakami, gettami i 1000 innych rzeczy, które nie przychodzą mi teraz do głowy.
 4. 1. Trening 2. Naturalny talent. To drugie ważniejsze. Będąc operatorem czegokolwiek (samochodu, pada do konsoli) wytrenowany jesteś nie jako jesteś przez samo stosowanie. A to jak dobry jesteś, zależny od talentu. Jak ludzie wykonujący ten sam zawód potrafią różnić się poziomem chyba już każdy obecny tutaj miał okazję zaobserwować. Niezbyt często wynika to z powodu włożenia w to jakiejś specjalnej pracy. Trochę zasady gry może zmienić sportowe podejście do tematu. To znaczy jeśli na przykład średnioutalentowany zajmie się wyścigami samochodowymi, to prawdopodobnie będzie miał lepsze cechy niż utalentowany "regular every day normal driver". Jednak jak ten drugi też wejdzie na poziom sportowy, zje tego pierwszego na śniadanie. Należy zauważyć, że zdecydowana większość ludzi była, jest, i już zawsze będzie "regular every day whatever".
 5. Na moje jest już po zawodach. Wygląda na to, że jeden silny człowiek, nawet jeśli psychopata i morderca jest więcej wart i ma większą moc sprawczą niż w zasadzie dowolna liczba słabych ludzi. Wygląda, że przeszliśmy z fazy wspierania Ukrainy (my zachód) do fazy mówienia o wspieraniu. Jakieś tam milion pocisków do artylerii organizowane przez mało znaczące kraje nic tu nie zmieni. Ciekawe tylko jak szybko i faktycznie ile Ukrainy putin sobie zagranie. Także kogo zaatakuje potem, bo kogoś z ta gospodarka w trybie wojennym zaatakować będzie musiał. Chociaż może nie. Podejrzewam że z samych grabieży na Ukrainie ruscy więcej zyskają niż do tej pory stracili. Dodatkowo dojdzie im z 20 mln obywateli, w tym przynajmniej 5 mln mięsa armatniego do wykorzystania w razie potrzeby. Do tego świat udowodnił, że nie jest wstanie istnieć bez rosji, chyba że ta dosłownie by zniknęła, wtedy by się okazało że jednak się da. To się jednak nie wydarzy. Chyba najprościej byłoby po prostu pójść na skróty i już teraz rozmawiać o tym, jak wszystkie żądania ruskich będą spełniane. Bo przecież argumentów do negocjacji tutaj już nie ma.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...