Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

banditoss360

F.E.A.R.2 a pad od xbox360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od jakiegoś czasu gram na padzie od xboxa 360 na pc (wireless controller), wczoraj odświerzyłem FEAR2 i mam problem nie wykrywa mi w ogóle w grze pada, co zrobić żeby go wykryło ?

Proszę o pomoc.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Konfa się połączyła z szurią z PJJ na wybory do PE . Jeszcze nie tak dawno na wybory samorządowe współpracowali z Bezpartyjnymi Samorządowcami. https://medianarodowe.com/2024/04/26/pilne-konfederacja-i-pjj-ida-razem-do-parlamentu-europejskiego/
    • Potwierdzenie, Polska to bogaty kraj
    • W ogóle nikt nie zwalcza, bo ściganie takich historii przy niedoborze policjantów jest mega ciężkie. O czym wiedzą przede wszystkim kombinatorzy i naciągacze, więc w myśl zasady złap mnie jeśli potrafisz będą się ciągać miesiącami po komendach a i tak im nic nikt nie będzie miał czasu udowodnić. No chyba, że poleci proceder na większa skalę to wtedy tak. Co do zakupów, od lat wielu nawet na allegro, o ile nie kupuję od FIRMY, to nie kupuję nic z wysyłką. Wszystko OO, tak samo na OLX. Widzę nawet super ofertę na grafikę z drugiej strony Polski - no trudno, nie będę gnał 500km  ale nie dam się naciągnąć jak pierwszy naiwny. Nie sprzedaję też nic, prócz może płyt na PS5/XBX, przez allegro z wysyłką - bo jeżeli ktos przy mnie odpali, sprawdzi czy wszystko działa - super, zabieraj i idź co dalej z tym zrobisz Twój problem. Jakieś 4 lata temu wymieniałem się gościem ze śląska na laptopy - ja Macbooka pro jeszcze na i5, on ASUSa ROG G15. Spotkaliśmy się w pół drogi, jakoś na A4 na jakiejś stacji - pół godziny testów po każdej ze stron, pasuje, biere  Co się okazało? Majster wziął i dzień później spartolił przywracanie ustawień do 0 w macbooku i później pisał do mnie z 2-3 dni, ale wziął na klatę i musiał oddać do apple spotu na przywracanie ori systemu - bo przy mnie działało wszystko. Co namieszał  w bootloaderze, jego sprawa. Gdybym wysłał? Diabli wiedzą, mógłby się wykpić.
    • Chyba się IGN kliki przestały zgadzać, że wypuścili taki poradnik  Co jak co ale stroje w takiej jakości to ja bym chciał zobaczyć w GTA VI bo Stellar Blade naprawdę nie ma się czego wstydzić.
    • @l3wap Nie no jak pracujesz to mowy nie ma żebyś bazę miał przed nosem, to zrozumiałe. Ja niedzielnym może nie jestem, ale w wyścigi też nie gram cały czas Jak miałem G27 poprzednio, to przesuwałem na bok biurka bo przeszkadzały mi mocowania bazy w korzystaniu z klawiatury, którą mam wysuwaną spod blatu. Teraz luzik bo jak pisałem mam przykręconą Ale..., jak grałem w Forza Motorsport i używałem standardowej obręczy, to trochę przeszkadzało i kierę odczepiałem, ale jak gram w ACC lub F1 i w bazie siedzi SF1000, to nie ma problemu A tym bardziej sama baza  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...