Skocz do zawartości
Gość

Centrum Realu Madryt!

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem że się zacznie? :E

Calos Tevez znajduje się coraz bliżej Realu Madryt. Manchster wciąż nie skorzystał z opcji pierwokupu Argentyńczyka i dlatego ten już zimą może zasilić "Królewskich" - informuje brytyjski "Sunday Express". Sam zawodnik na chwilę obecną nie jest zainteresowany pozostaniem na Old Trafford. Po przyjściu Dimitara Berbatowa jest tylko rezerwowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich źródeł nawet nie warto cytować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klaas-Jan Huntelaar, holenderski snajper Ajaxu Amsterdam, od stycznia będzie zawodnikiem Realu Madryt. Jak napisała hiszpańska "Marca" transfer niezwykle skutecznego napastnika do Realu jest już pewny.

 

 

A to już mogę podać?

 

Szkoda że już będzie po Gran Derbi aj szkoda :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to już mogę podać?

 

Szkoda że już będzie po Gran Derbi aj szkoda :kwasny:

 

Szkoda tylko że ten news jest z Wirtualnej Polski ;) Kiedyś czytałem coś podobnego, tylko że chodziło o Ezequiela Garaya, który jeż miał załatwione wszystkie formalności z Barceloną ;) a WP ogłosiło go graczem Barcelony :heu:

 

Nie jarałbym się taką wiadomością. Dopóki nie zobaczę go trzymającego koszulkę Realu to nie uwierzę że ma tam przejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ej spokój banda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Garay miał być na 100% zostać graczem Realu... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie Garay miał być na 100% zostać graczem Realu... :hmm:

No i jest. Tylko, że umowa transferowa jasno określała iż Garay będzie w tym sezonie na wypożyczeniu w Racingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest. Tylko, że umowa transferowa jasno określała iż Garay będzie w tym sezonie na wypożyczeniu w Racingu.

 

Ano, faktycznie :cool:

 

Sprzedali i od razu wypożyczyli... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na oficjalnej stronie Ajaxu dementują plotkę o tym jakoby już Huntelar był graczem Realu. Więc ostateczna decyzja należy do Ajaxu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem na oficjalnej stronie Ajaxu dementują plotkę o tym jakoby już Huntelar był graczem Realu. Więc ostateczna decyzja należy do Ajaxu ;)

No a z kolei dzisiaj Ajax potwierdza negocjacje. :E Można by powiedzieć, ze Huntelaar jest już jedną nogą w Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a z kolei dzisiaj Ajax potwierdza negocjacje. :E Można by powiedzieć, ze Huntelaar jest już jedną nogą w Realu.

 

Negocjacje może prowadzą, ale napewno Huntelaar nie jest jeszcze piłkarzem Realu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Negocjacje może prowadzą, ale napewno Huntelaar nie jest jeszcze piłkarzem Realu ;)

No dlatego napisałem, że jedną noga jest. Czyli, że rozmowy są prowadzone, jest ogólnie bliski przejścia do Realu, ale równie dobrze strony mogą nie dojść do porozumienia. :)

 

 

 

Edit: Miałem rację i Huntelaar piłkarzem Realu Madryt. :cool: Obie strony już doszły do porozumienia, na razie nie wiadomo za ile Real go kupił.

 

Edit: Za 20 milionów euro + 4 miliony w zamian za spełnienie pewnych klauzul w kontrakcie.

 

Oficjalna strona Realu Madryt poinformowała, iż klub doszedł do porozumienia z Ajaxem Amsterdam w sprawie transferu 25-letniego Klaasa-Jana Huntelaara.

 

Jak informuje Realmadrid.com, "porozumienie jest uwarunkowane, tak jest to w zwyczaju, postępami w wyleczeniu kontuzji przez Holendra". Napastnik reprezentacji Oranjes "podpisze kontrakt do 30 czerwca 2013 roku".

 

Według nieoficjalnych doniesień hiszpańskiej prasy, Królewscy zapłacą za Huntera 20 milionów euro + 4 miliony w przypadku spełnienia pewnych klauzul zawartych w kontrakcie. Piłkarz zarabiać ma 3,8 miliona euro brutto za sezon

Edytowane przez Guti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaję pytanie za kogo będzie grał jak wróci RvN :)

 

A teraz news prawdziwie hardkorowy i w ogóle nieprawdopodobny ale go wrzucę i jak stanie się faktem to chyba napiszę coś "ciekawego" w wątku Barcy :E

 

Jak podaje hiszpańska Sportrivela, w 2010 roku Real Madryt może dokonać sensacyjnego zakupu. Wtedy właśnie odbędą się wybory nowego prezydenta Realu, a jednym z najciekawszych jej elementów jak zwykle będą obietnice transferowe. Jak podaje hiszpańska gazeta, jeden z kandydatów na prezydenta Realu (nie precyzuje który) już rozmawiał z Eto'o, który najprawdopodobniej zdecyduje się nie przedłużać kontraktu z Barceloną.
Edytowane przez Codename

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za duzo tych Holendrow w tym Realu?

kiedys to Barca opierala swoja sile na pilkarzach z Holandii i summa summarum nie skonczylo sie to dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz news prawdziwie hardkorowy i w ogóle nieprawdopodobny ale go wrzucę i jak stanie się faktem to chyba napiszę coś "ciekawego" w wątku Barcy :E

A ja napiszę coś ciekawego tutaj jak stanie się faktem :P To nie z Barcy sobie nieraz Eto'o szydził ;] Ciekawe jak zareagowaliby kibice królewskich :E

A na serio, to głupia plotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie za duzo tych Holendrow w tym Realu?

kiedys to Barca opierala swoja sile na pilkarzach z Holandii i summa summarum nie skonczylo sie to dobrze...

 

Nie chciałem właśnie tego mówić (od jakiegoś czasu mnie tu nie lubią :P a może od początku nie lubili), ale nie długo skład Realu będzie wyglądał identycznie co Reprezentacji Holandii :E

 

zauważyłem pewną ciekawą rzecz

 

Real- kolonia Holenderska

Chelsea - klonia Portugalska

Milan- kolonia Brazylijska

Arsenal- kolonia Francuska

 

:E

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może od początku nie lubili)

Skąd wiedziałeś? :E

zauważyłem pewną ciekawą rzecz

Real- kolonia Holenderska

Chelsea - klonia Portugalska

Milan- kolonia Brazylijska

Arsenal- kolonia Francuska

 

:E

Real do niedawna był kolonią Brazylijską i nikt nie marudził. :P Jak widać powyżej Real nie jest odosobniony z tym. Ma to swoje plusy, ale minusy niestety takie rozwiązania też mają :Up_to_s:

Edytowane przez Guti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu plotka o tym że Real chcę pozyskać Davida Silvę czy ostatnio nie robi się za dużo szumu ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem właśnie tego mówić (od jakiegoś czasu mnie tu nie lubią :P a może od początku nie lubili), ale nie długo skład Realu będzie wyglądał identycznie co Reprezentacji Holandii :E

 

zauważyłem pewną ciekawą rzecz

 

Real- kolonia Holenderska

Chelsea - klonia Portugalska

Milan- kolonia Brazylijska

Arsenal- kolonia Francuska

 

:E

Jakiś czas temu Barcelona była kolonią holenderską :E

Edytowane przez pabloseek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza :E

 

Pomocnika Realu Madryt Mohamadou Diarrę czeka prawdopodobnie operacja prawego kolana, co oznacza, że może już nie wystąpić w tym sezonie rozgrywek ligowych.

 

Jak pisze hiszpański dziennik sportowy "Marca", badania rentgenowskie wykazały pogorszenie się stanu zdrowia 27-letniego reprezentanta Mali. Urazu doznał on podczas październikowego meczu w barwach reprezentacji swojego kraju. Ostateczna diagnoza postawiona zostanie po badaniu artroskopowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Real zacznie grać juniorami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie zobaczę go trzymającego koszulkę Realu to nie uwierzę że ma tam przejść ;)

 

Proszę bardzo :pimp:

 

123fi5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje do realu... z taką twarzą to tylko mógł znaleźć miejsce w realu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...