Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

meo_pl

Prośba o wycenę sprzetu

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Przymierzam się do zmiany platformy (i7 albo Ryzen) i mam do Was prośbę. Czy mógłby ktoś zrobić wycenę mojego sprzętu komputerowego. Z góry bardzo dziękuję.

 

I5 4670K @ 4.5Ghz 1.150v GW 1.5 roku

Asrock Z87 PRO4 GW 1,5 roku

2x4GB ddr3 G.Skill TridentX 2400mhz dożywotnia gw

WD CAVIAR BLUE 1TB EZEX 64mb

DVD Samsung

PHANTEKS ENTHOO PRO WHITE gwarancja 1,5roku

Fractal R3 600W Platinium pół modularny 2lata gw

AMD radeon r9 390 8GB MSI Gaming rok gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Bicie go po kostkach szybko weryfikowało że nie tędy droga 🙂. No ale długa walka, i później każdy błąd mógł być bardzo zły w konsekwencjach. Gael no aż taki straszny nie był(po Midirze), dość przewidywalny, ale jak go trzymałem blisko w drugiej fazie, to już ta niby trzecia była formalnością 😁 ogólnie bardzo fajne dwa dodatki, nie powiem myślałem że będą "lżejsze" 
    • Cześć, można liczyć na kod na poniższy zestaw? https://www.x-kom.pl/lista/7juw9kwg5
    • A to już zależy od długości szkolenia. Jeżeli mówimy o miesiącu, dwóch i więcej to należało by płacić tyle ile ktoś zarabia. Z zapewnień generała wynika, że chcą zachęcać do aktywnego udziału w wojsku a nie zniechęcać i ludziom niszczyć życie. Wiem, że to frazesy ale to nie 20 wiek i druga wojna światowa teraz z dnia na dzień pakujesz się i wyjeżdżasz do pracy do innego kraju na świecie.
    • Co tu wyjaśniać? Marketing, polityka sprzedażowa, analiza zysków vs strat przy danym zagraniu. Cenzura jest wtedy, gdy z jakichkolwiek powodów ktoś zakrzywia rzeczywistość, albo prawdę historyczną. Gdy ktoś robi grę historyczną z III Rzeszą i Hitlerem, które są prawdą historyczną i WSZYSTKIM pasuje i gra, i design i historia i nic nie budzi niczyich wątpliwości - a tylko "zainteresowanemu" nie pasuje i nagle w grze znikają pacywki, flagi III Rzeszy i charakterystyczny wąsik postaci. Jeżeli 50 krajów dostaje grę w wydaniu oryginalnym, a jeden w zmienionym, to jest cenzura. Po pierwsze KRZYWI całkowicie zamysł gry i wizji, po drugie ewidentnie gwałci prawdę historyczną, bez której całość traci sens, itd itd. Jeżeli ktoś zrobi grę o partii politycznej, jej działaniach, o tym, że na ulicach pałuje się kobiety na demonstracjach pokojowych i... nie przeszkadza nikomu ZAWARTOŚĆ gry (oceniają jako świetną), ale jedynie fakt, gdzie to mam miejsce jest zaporą - świetna wydamy! ale nie może tam być PL tylko... Chorwacja - to to jest już cenzura. Jeżeli jestem devem i zrobię grę o... Conanie albo innym Thorgalu i w ferworze developerki zrobię mu metrowego pindola, a wydawca powie, ale ten metrowy pindol niczemu nie służy. Zamiast przysporzyć odbiorców - nagoni przeciwników, podniesie PG, i co ważne jest obyczajowo głupie albo obrazoburcze = optujemy za skróceniem pindola. Tak będzie lepiej sprzedażowo, wizerunkowo, excelowo. Ma to mieć to sensowną argumentację - a nie być jedynie "widzimisiem" lub niewygodą / niepoprawnością polityczną. Jeżeli nie zmienia treści, fabuły, historii, wydarzeń historycznych (jeżeli są) jest to zwykły lifting marketingowy. Przecież gdyby tej krwi od początku było mało, to nikt nie podnosiłby tematu. ale fakt, że "ktoś nam coś zabiera" jest powodem do sapania. Choć to kompletnie nic nie wnosi do rozgrywki, fabuły, treści. Sapanie na zasadzie "nie, bo nie! oddwać!".   
    • Zostań przy swoim, zmień tylko płytę ale na TUFa. Asrocki są dość, że tak powiem - surowe, nawet te wysokie modele. Z pewnością sam UEFI w ASUSie jest dużo lepiej skonstruowany i bardziej przejrzysty. Masz fajną sztukę 5600, więc póki co nie szukałbym dziury w całym. Do 1440p powinien jeszcze jakiś rok-dwa styknąć. Później sprzedasz całość i przeskoczysz sobie na AM5. Co do inteli to się wypowiadał specjalnie nie będę, ponieważ od dłuższego czasu jak słyszę że strugają te same klocki podnosząc jedynie zużycie W to jakoś nie mam potrzeby patrzenia w tą stronę. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...