Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tylko weekend? Czy oni w dwa dni przegonili JL? :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie jak Solo wejdzie do kin, czy przebije Avengers, ja idę do kina na Solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie przebije, już The Last Jedi było sporym finansowym rozczarowaniem względem Force Awaken i zarobiło mniej niż którakolwiek część Avengersów. Dla Solo ostawiam sufit w wysokości 1 miliarda.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie jak Solo wejdzie do kin, czy przebije Avengers, ja idę do kina na Solo.

Jak solo dogoni Justice League to będzie sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiesz, z jednej strony to się może wydawać absurdalne ale z drugiej to ja się absolutnie ludziom nie dziwię. Wiele osób (nie tylko faceci ale też kobiety) ma dość traktowania ich jak małych dzieci. Jednym kliknięciem mogą włączyć sobie jakiegoś "fikołka" a gry, które teoretycznie powinny być dla dorosłych, unikają faktycznie dojrzałych tematów jak nagość czy seks ale latające wszędzie kończyny już są jakimś sposobem "ok". Wersja cyfrowa zadebiutowała z nowymi wersjami tych strojów i dla mnie to jest absolutnie ok.   Gorzej jest gdy wypuszczasz dany produkt i zaczynasz go cenzurować po premierze tak jak to ostatnio miało miejsce w przypadku remastera pierwszych części Tomb Raider. W tym przypadku odzew był tak spory, że zawartość zostanie przywrócona. Należy kolejny raz powtórzyć, jedynie pełnowartościowa dystrybucja pudełkowa daje graczom jakąkolwiek kontrolę i pewność, że za x lat będą mogli zagrać dokładnie w to samo co grali x lat wcześniej.
    • Mamy dostęp do nowych danych z przecieku od Insomniac. Tym razem dotyczą wszystkich gier wydanych cyfrowo przez Sony (PS Store) do czerwca 2023 roku.
    • To ciesz się że nie masz japońca, makarona czy niektórych niemców...wtedy byś dopiero przeklinał że gniją  Akurat jestem diagnostą, codziennie wchodzę pod kilkanaście aut różnych marek i mam porównanie. W kwestii awarii też wcale źle francuzy nie wypadają przy innych, trzeba wiedzieć z jakim silnikiem kupić żeby nie wtopić, ale to dotyczy wszystkich marek. Obecnie mam też dwa francuzy, z tym że akurat wybrałem z najlepszymi silnikami w klasie (lepszymi niż większość konkurencji z tych lat)...no i złego słowa nie powiem na nie. Po przejściu z aut niemieckich wreszcie zrozumiałem pojęcia "bezawaryjny" 😛
    • Przecież masz już w necie testy, i nawet G4 dalej leci w róż na białym. Na YT nawet gość postawił obok siebie 3 ostatnie modele g i najwyższy model sony i robił porównanie zafarbów. W G4 najmniej, ale dalej widoczne. I niekoniecznie inna sztuka byłaby tak samo dobra.  To się tam nigdy nie zmieni bo taka jest ich budowa. Jest jakiś filtr który nie występuje w Qd-oled i on stanowi problem.  Moja 77 miała jedynie krawędzie białe, reszta ekranu to delikatny róż i sceny zimowe takie typowe bez cieni i jakich elementów to była porażka. 
    • Listy Lewicy w wyborach do PE. Taka Żukowska ma trudny okręg, więc najprawdopodobniej pozostanie w Sejmie i dalej będzie nam serwowała swoje przebłyski .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...