Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel coś o jakimś trialu mi mówił? :hmm:

 

 

znalazłem, Games Pass 4zł za 3 msc. Dzięki!

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w xbox game pass. 14 dni za free. Teraz jest chyba jeszcze jakaś promocja 3 miesiące za 4pln :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem demo dzisiaj i mi się MEGA podoba! jest jakaś tańsza legalna opcja kupna oprócz kupna klucza z MS Store?

 

Forza Horizon 4 jest dołączona do wielu zestawów z Xboxem One S/X, przez co lądują te kartki z kodem na Allegro, czy to w formie później wysłania samego klucza czy zdrapki fizycznie. Jeśli sprzedawca ma historię komentarzy sensowną i nie widzisz żeby coś było w tym podchwytliwego to można brać, ja tak sobie FH4 też kupowałem.

 

Btw. W sklepie Microsoftu nie kupujesz w zasadzie klucza jako tako (który by należało wprowadzić później na koncie), tylko od razu licencję na swoje konto, nie wprowadza się już klucza nigdzie.

 

No i Game Pass na 3 miesiące za 4 zł to też super sprawa, wczoraj sobie opłaciłem, bo widzę, że doszło parę tytułów, które sobie chętnie sprawdzę, np. Vampyr, Just Cause 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w MS Store przypisuje Ci grę do konta MS + XBL. Nie polecam kupować samej podstawki bez DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klasie A i B w drifie na AWD garant VR4 spełnia moje zadanie i będę jego używać swap do A800 lata jak miło a tym bardziej gość miał volkswagen de luxe i śmigał jak szalony :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ze nie ma sensu brac AWD do driftów bo źle nabijają punkty, w innych tutkach piszą to samo - RWD i silnik z przodu.

Faktyzcznie od kiedy zacząłem jeździć tylko autami Formula Drift (najczesciej ten 240SX z kolorami Falkena) koncze w top 3.

 

Do 700-800 nie mam jeszcze dobrego setupu ale spróbuje czymś lekkim - MX5 itp.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie beznadziejny routering u dostawcy. Trzeba by sprwadzić adres serwerów Forzy i zrobić traceroute w wierszu poleceń.

 

Miałem tak kiedyś z World of Tanks, niestety musiałem zmienić dostawcę netu. Zapytanie robiło rundkę dookoła świata na 300ms zanim dotarło do serwera.

 

 

Jak to zrobić/sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjaśni mi ktoś coś :E ?

 

-czy wy gracie w tą grę biorąc wyścigi z innymi ludźmi, czy po prostu solo ?

-jak to jest że prawie na początku gry po kilku wyścigach i odblokowaniu bodaj jesieni, dostałem Lambo (chyba fabularnie ?) które ma OP staty w stosunku do całej reszty jaką mam ?

-idąc tropem lambo, po co mi inne samachody skoro on już ma 2 staty na 10\10 a i w innych jest w okolicach 7-8 pkt :E a to dopiero początek gry :hmm: he

 

ogółem to robię te wyścigi i jeżdżę od punktu do punktu, gdzie w zasadzie cała podróż po mapie nie raz zajmuje więcej niż sam wyścig i tak ciągle, i zastanawiam się przez to o co w tej grze chodzi poza odhaczaniem kolejnych krótkich wyścigów z mapy świata

 

jakoś nie czuję po prostu żadnego progresu w tej grze, coś tam niby zdobywam z jakąś pseudo karierą w tle i byciem " znanym " i to tyle, ahh na jakim poziomie trudności gracie ? bo gram na tym powyżej chyba normala i jest prostacko

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tą grę gram, bo lubię auta. Są one dość całkiem szczegółowo odwzorowane i to mi się w niej podoba. Wyścigi gram solo na "Ekspert".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdej grze wyścigowej...jedzie się aby wziąć udział w wyścigu a te są robione dla różnych aut (klasy) więc samym lambo ich nie obrobisz...no chyba że będziesz w każdym miejscu swoje zawody robił to wtedy ci to jedno wystarczy :D

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko robilem na "unbeatable", inaczej bylo zbyt prosto. Niektore tryby fabularne typu "British Racing Green" sa bardzo przyjemne, poza tym kolekcjonowanie aut, mam 595 sztuk.

 

Mam Vipa czyli na starcie mialem juz Zonde R i Agere RS co troche burzy progres ale oba auta tylka nie urywają, te statystyki są takie sobie.

Poza tym kazda klasa ma auta ktore sa po prostu OP jak Bone Shaker do A800 czy Mosler MT900S w X999. Najwazniejsze to nie tuningowac ich samemu na sile tylko brac gotowe ustawienia od innych bo w online beda Cie objezdzac z kazdej strony.

 

Juz smigam w driftach na multi, przewaznie top 3. Na A800 swietna jest Miata '94 ze swapem na wankla. Widze tez wysoko M5 FE.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oto lista samochodów których nie ma w FH4 a były w FH3 taka lista może boleć

 

2010 Abarth 500 ESSEESSE

1992 Alfa Romeo 155 Q4

1992 Alfa Romeo MILANO QUADRIFOGLIO VERDE

1977 AMC PACER X

1970 AMC REBEL 'THE MACHINE

2012 Aston Martin V12 ZAGATO

2014 Audi #45 FLYING LIZARD MOTORSPORTS R8 LMS ULTRA

2015 Bentley EXP 10 SPEED 6 CONCEPT

2014 Bentley BENTLEY CONTINENTAL GT3 M SPORT N°7

2014 BMW #55 BMW TEAM RLL Z4 GTE

2014 BMW M235I

1986 BMW M635 CSI

1959 BMW 507

2011 Cadillac CTS-V COUPE

2016 Chevrolet CAMARO SUPER SPORT

2014 Chevrolet #3 CORVETTE RACING CORVETTE C7.R

1971 Chevrolet VEGA GT

1967 Chevrolet CHEVELLE SUPER SPORT 396

300 SRT8 2012 Chrysler 300 SRT8

1969 Datsun 2000 ROADSTER

2014 Dodge #93 SRT MOTORSPORTS VIPER GTS-R

2013 Dodge DART GT

2014 Ferrari #51 AF CORSE 458 ITALIA GTE

2008 Ferrari CALIFORNIA

1975 Fiat X1/9

1969 Fiat DINO 2.4 COUPE

1952 Fiat 8V SUPERSONIC

2016 Ford #55 SUPERCHEAP FALCON FG X

2015 Ford FALCON XR8

2013 Ford FOCUS ST

1995 Ford SVT COBRA R

1992 Ford FALCON GT

1978 Ford MUSTANG II KING COBRA

1971 Ford FALCON XY GTHO PHASE III

1967 Ford FALCON XR GT

1966 Ford F-100 FLARESIDE ABATTI RACING TROPHY TRUCK

1991 GMC SYCLONE

2016 Holden #22 SHARKBITE HRT VF COMMODORE

1988 Holden VL COMMODORE GROUP A SV

1951 Holden 50-2106 FX UTE

1951 Holden FX SEDAN

1970 Honda S800

1996 HSV GTSR

2013 Hyundai GENESIS COUPE 3.8 TRACK

2012 Infiniti IPL G COUPE

2015 Lamborghini #63 SQUADRA CORSE HURACÁN LP620-2 SUPER TROFEOS2958

1988 Lamborghini JALPA

1985 Lancia DELTA S4 GROUP B

1975 Lancia STRATOS HF GROUP 4

2014 Land Rover RANGE ROVER SUPERCHARGED

2015 Lexus RC F

2014 Lexus IS 350 F SPORT

2013 Lexus GS350 F SPORT

2010 Lexus LFA

2009 Lexus IS F

1997 Lexus SC300

2014 Maserati GHIBLI S Q4

2010 Mazda MAZDASPEED 3

1972 Mazda COSMO 110S SERIES I

1972 Mercedes-Benz 300SEL 6.3

2015 Nissan #1 NISMO MOTUL AUTECH GT-R

1966 Nissan SILVIA

1979 Opel KADETT C GT/E

1968 Opel GT

2000 Plymouth PROWLER

2011 Porsche #45 Flying Lizard 911 GT3 RSR

1993 Porsche 928 GTS

2013 RAM RUNNER

1990 Renault ALPINE GTA LE MANS

2016 Rolls-Royce DAWN

2014 Rolls-Royce WRAITH

1996 Subaru SVX

1980 Subaru BRAT GL

2016 Tesla MODEL S P90D WITH LUDICROUS MODE

2013 Toyota GT86

1998 Toyota SUPRA RZ

1994 Toyota CELICA GT-FOUR ST205

1992 Toyota CELICA GT-FOUR RC ST185

1992 Toyota SUPRA 2.0 GT TWIN TURBO

1985 Toyota SPRINTER TRUENO GT APEX

1979 Toyota FJ40

1974 Toyota CELICA GT

1974 Toyota COROLLA SR5

2012 Ultima GTR 720

2015 Volvo S60 POLESTAR

1972 Volvo 1800E

1967 Volvo 123GT

 

Prawie 90 samochodów brakuje :lol2:

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są których brakuje w FH3? :lol2:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez duzo wymieniać ale tym bardziej mogło być więcej w 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi że nie ma Toyoty Supry i Rolsów. Mam nadzieję że kiedyś wpadną też do FH4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rollsa mogli by dodać, była by mocna maszyna do driftu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecicie jakieś fajne auta dla początkującego? niekoniecznie najszybsza klasa, w miarę rozsądne finansowo, a dające fun z jazdy. Lubię RWD/AWD

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak wygrac samochod z sezonowych wyscigow? Aktualnie jest lato i po ukonczeniu 50% sezonu letniego otrzymam Mercedesa GT 4 2018.

Przejechalem wszystkie letnie zawody i fotoradar, skok i strefe pomiarowa (nie wszystko na 1 miejsciu, raczej drugie miejsca) i mam ukonczone 22% sezonu...

Czy trzeba wszystko przejezdzic na pierwszych miejscach aby zaliczalo procenty ukonczenia sezonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć chyba 80% aby drugie auto sezonu letniego dostać...masz odznaczone te zawody?...tam jest jeszcze rywal i kwalifikacje do online...żeby mieć na 100% to trzeba zaliczać jeszcze dzienne...nigdy nie kończyłem na miejscu innym niż pierwsze (na expercie) to nie wiem czy na innych miejscach zalicza czy nie ale jeszcze jest merc terenowy właśnie na tym poziomie do zdobycia w zawodach drużynowych bodajże...jeszce jedno,te 22% to nie sezon letni tylko wszystkie sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz wiem co jest OP w driftach, malutkie pudelka typu Fiat 500.....

 

+

Kisne, ktoś na autostradzie postawił Unimoga i zrobił mega korek tak że nie da się przejechać :E :E :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć chyba 80% aby drugie auto sezonu letniego dostać...masz odznaczone te zawody?...tam jest jeszcze rywal i kwalifikacje do online...żeby mieć na 100% to trzeba zaliczać jeszcze dzienne...nigdy nie kończyłem na miejscu innym niż pierwsze (na expercie) to nie wiem czy na innych miejscach zalicza czy nie ale jeszcze jest merc terenowy właśnie na tym poziomie do zdobycia w zawodach drużynowych bodajże...jeszce jedno,te 22% to nie sezon letni tylko wszystkie sezony.

 

 

Chcialbym zdobyc tego Mercedesa GT-4 (pokazuje ze potrzebuje 50% sezonu, mam 29%).

https://i.imgur.com/aE2xNHw.png

 

 

Kwalifikacje online, masz na mysli te same zawody tylko ze z graczami w formie wspolpracy czy PvP? Bo robilem tylko solo.

 

 

Solo - Gdyby zdobyl 1 miejsce mialbym wiecej % ukonczenia sezonu?

https://i.imgur.com/t3b53pY.png

 

 

Z graczami - Gdy mam ukonczone te wyscigi w solo i wygram je rowniez np PvP to % ukonczenia zezonu rosnie?

https://i.imgur.com/GFGMEuN.png

 

 

Zeby szukac zawodow/wyscigow sezonowych to wystarczy taki filtr na mapie? I cisnac wszystko co jest na pierwsze miejsce? Czy wystarczy drugie lub trzecie miejsce?

https://i.imgur.com/peCwNPC.png

 

 

Tego merca terenowego w miedzy czasie dostalem.

Czy jesli nie uda mi sie wygrac tego merca, a ktos wystawi go w domu aukcyjnym (obecnie nie pokazuje mi ze ktos sprzedaje) to bede mogl go kupic? Czy gra zablokuje mozliwosc kupna (mam wersje ultimate).

To czy gram offline czy online aby odblokowac procent sezonu nie ma znaczenia? Ilosc dobywanych punktow/doswiadczenia jest ta sama?

Edytowane przez xrobcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zdobyc tego Mercedesa GT-4 (pokazuje ze potrzebuje 50% sezonu, mam 29%).

https://i.imgur.com/aE2xNHw.png

Musisz mieć 50% z sezonu letniego (musisz zrobić połowe tego co masz po prawej stronie)

 

Kwalifikacje online, masz na mysli te same zawody tylko ze z graczami w formie wspolpracy czy PvP? Bo robilem tylko solo.

Musisz wbić jakiś ranking online w wyścigach online. Poza tym te 2 końcowe wyzwania możesz zawsze zrobić na koniec miesiąca, bo one wliczają się w końcowy wynik procentowy playlisty.

 

Solo - Gdyby zdobyl 1 miejsce mialbym wiecej % ukonczenia sezonu?

https://i.imgur.com/t3b53pY.png

Prawdopodoobnie tak.

 

Z graczami - Gdy mam ukonczone te wyscigi w solo i wygram je rowniez np PvP to % ukonczenia zezonu rosnie?

https://i.imgur.com/GFGMEuN.png

Na 95% nie. Wystarczy robić te wyzwania solo żeby mieć zaliczone. Chyba że Ci brakuje jakiś losowań/pieniędzy to możesz robić, ale nie zwiększy ci procentowego postępu w sezonie.

 

Zeby szukac zawodow/wyscigow sezonowych to wystarczy taki filtr na mapie? I cisnac wszystko co jest na pierwsze miejsce? Czy wystarczy drugie lub trzecie miejsce?

https://i.imgur.com/peCwNPC.png

Tak, ale imo lepiej wchodzić z playlisty festiwalowej i wtedy przechodzić do mapy z menu i przeteleportować się do wyścigu/placu zabaw.

 

Tego merca terenowego w miedzy czasie dostalem.

Czy jesli nie uda mi sie wygrac tego merca, a ktos wystawi go w domu aukcyjnym (obecnie nie pokazuje mi ze ktos sprzedaje) to bede mogl go kupic? Czy gra zablokuje mozliwosc kupna (mam wersje ultimate).

Nie powinna, ale raczej i tak nikt nie będzie sprzedawał auta, które można tylko w jeden sposób dostać/wygrać.

 

To czy gram offline czy online aby odblokowac procent sezonu nie ma znaczenia? Ilosc dobywanych punktow/doswiadczenia jest ta sama?

Jedynie online to musisz być w wyścigach rankingowych/wygranie placu zabaw, a tak to reszte to możesz offline robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Microsoft Store jest pakiet: "Forza Motosport 7" i "Forza Horizon 3" za niecałe 200 zł, w obie gry po zakupie można grać zarówno na PC jak i na XO?

Standardowa wersja "Forzy Horizon 4" jest obecnie za 150 zł i nie wiem, co kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mlynos

Dzieki wielkie :)

 

@lis22

Obecnie masz Gamepasa na 3 miesiace za 4zl, Horizon 4 wchodzi w sklad GP wiec mozesz przetestowac pelna wersje Horizona 4:)

Cena 215zl za Horiozn 4 Unlimited wydaje mi sie mega (tylko trzeba miec golda) :E Horizon 4 w porownaniu do 3ki to taki polift, chyba latwiej nawet sie jezdzi, mi pasuje bardziej 4ka bo jest wiecej aut ktore wizualnie lubie. Motosport tak juz do pelnego funu przydala by sie kierownica. Z drugiej strony masz 2 gry za ~200zl, symulacje i arcadowke to tez nie jest zly pomysl :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Game Pass na 3 miechy za 4 zł? Ja właśnie korzystam z 14 dniowego triala, mogę więc skorzystać z tej promocji?

W takiej sytuacji, brałbym pakiet obu Forz + Game Pass, a ponieważ będę Zmieniał sprzęt, to ogram sobie jeszcze na PC "Gears of War 4" ;)

 

U mnie pisze: "40,00 zł co miesiąc z planem 14-dniowa wersja próbna, następna opłata dnia 19.04.2019 za pomocą MasterCard" więc nie wiem, czy mogę się załapać na te trzy miesiące, muszę chyba anulować ten plan?

Dobra, anulowałem triala ale wygasa mi on jutro, więc dopiero wtedy będę mógł skorzystać z promocji? Niestety, spróbowałem to zrobić przed wygaśnięciem triala i mam tylko opcję przedłużenia subskrypcji za 40 zł i nie wiem, czy jak trial mi jutro wygaśnie to będę mógł skorzystać z tych trzech miesięcy za 4 zł.

Obecnie mogę tylko wznowić opłacanie abonamentu za 40 zł od 19 kwietnia a najgorsze jest to, ze gdy brałem ten 14 dniowy trial nic nie było o tym, że są aż trzy miesiące za 4 zł ...

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...