Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

diego2

gry tv

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

jakie byście polecili gry na tv typu arkanoid lub dyna blaster, na czym to znajde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ta gra jest w pewnych aspektach podobna do Tarkova ale nie każdy sportowy but to adidas. GZW nastawiony jest bardziej na współpracę drużynową czy też frakcyjną. W EFT praktycznie tego nie ma. Owszem w EFT można wbić drużyną  po sproszeniu w lobby i poza wyrzuceniem sprzętu kolegi na mapie ta współpraca się kończy. W EFT po wejściu na mapę od razu mamy tryb TDM a w GZW mamy jednak wybór jak chcemy grać. Nie ma od razu walenia na respach. Prozaiczna rzecz jak kupienie części do broni koledze w GZW nie wymaga jakiś kombinacji. Kupuję i rzucam na ziemię. Idziesz robić misję, nie masz klucza do np. bunkra. Otworzy ci koleś z frakcji jak ma. Nawet wróg ci otworzy. Jeżeli dowiozą wszystkie (większość) swoje pomysły do końca i nie ulegną presji jakiś streamujących spoceńców z wizją na grę to ten tytuł jest dla mnie. Mogę grać jak chcę, spokojnie pogadać o dupie Maryni ze znajomymi itd. 
    • Od ostatniego wpisu w tym temacie skończyłem oglądać Fallout. Generalnie wrażenia po obejrzeniu tej produkcji mam pozytywne. Oczywiście pojawiły się tam mniejsze lub większe "drobiazgi", które mi się nie podobały lub wydały się nieco dziwne ale w sumie serial na plus (nie znam materiału źródłowego, grałem tylko w Fallout Tactics). Skończyłem też (chyba przedwczoraj) Siostry na zabój (Bad Sisters). Bardzo sympatyczna "czarna komedia", świetnie się bawiłem oglądając te 10 odcinków. Mam nadzieję, że kogoś zaciekawi ten tytuł.
    • I się dziad nachleje przed wystąpieniem... Przypomina takiego typowego weselnika który przed rosołem już lewituje... To co się w naszym kraju odpierdziela to jest żałosne...ale
    • No właśnie bo się trochę pogubiłem. W grę wchodzi przy zakupach wyłącznie Euro AGD czy dotyczy to tylko karty ?
    • Pijany albo ma udar , nie ma innego wyjaśnienia takiego zachowania  @Spl97 Tomasz Kisielewski, znany użytkownikom platformy X (dawny Twitter) jako Tomasz Wiejski to dziennikarz portalu sluzbyspecjalne.com i felietonista miesięcznika „Historia bez cenzury” Odrazu mi przypomina to przypadek Aleksandra Jabłonowskiego aka Wojciech Olszański  @LeBomB obchody straży pożarnej przypominają bardzo obchody w Rosji i Koreii północnej , w doborowym towarzystwie jesteśmy jak mawiał jurny Stefan Niesiołowski 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...