Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się udało zamówić 6800xt nitro + w proshopie za 4200zl niespełna miesiąc temu, jak wyślą to 3080 idzie na sprzedaż i zostawiam Radeona, z tego co proshop pisał to ma być na początku lutego, mam nadzieję że wysokie ceny się utrzymają abym mógł sprzedać 3080 z zyskiem aby zniwelować wysoką cenę Radeona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ShadowMan napisał:

Ten Proshop.pl to jakiś pewny sklep?

Sporo ludzi z forum stamtąd kupiło karty i nie czytałem o jakiś problemach. Ogólnie jest to Duński sklep ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ShadowMan napisał:

Ten Proshop.pl to jakiś pewny sklep?

Kupowałem u nich rx5700, zero problemów 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie 6800 ustawilem pobor w grach jakies 180 w max do tego przy timingach na fast pamieci 2150 wiecej sie nie da tutaj zostawia daleko w tyle 3070

obraz-2021-01-16-094840.png

Edytowane przez tactical_retreat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ShadowMan napisał:

Ten Proshop.pl to jakiś pewny sklep?

Polskim sklepom to lata świetlne brakuje do proshopu ,jakość obsługi + jakość realizowanej gwarancji ,tam nie snują teorii spiskowych jak ujeb... klienta żeby usterka wyszła jednak z winy użyszkodnika ,zamawiają kuriera na ich koszt  i dostajesz albo nówkę sztukę albo pieniądze,mają świadomość że to je elektronika i sie psuję z przyczyn naturalnych :E  u nas podciągną że ty użytkujesz i twoja wina twoja wielka wina  ;)

Edytowane przez unadarek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, unadarek napisał:

Polskim sklepom to lata świetlne brakuje do proshopu ,jakość obsługi + jakość realizowanej gwarancji ,tam nie snują teorii spiskowych jak ujeb... klienta żeby usterka wyszła jednak z winy użyszkodnika ,zamawiają kuriera na ich koszt  i dostajesz albo nówkę sztukę albo pieniądze,mają świadomość że to je elektronika i sie psuję z przyczyn naturalnych :E  u nas podciągną że ty użytkujesz i twoja wina twoja wielka wina  ;)

Nie mówiąc już o cenach , u nas średnie zarobki wschodnio europejskie a ceny zachodnio europejskie, a w takim duńskim proshopie ceny sprzętu niejednokrotnie niższe niż x-komach , morelkach , oleole i innych janusz ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Dario+ napisał:

Nie mówiąc już o cenach , u nas średnie zarobki wschodnio europejskie a ceny zachodnio europejskie, a w takim duńskim proshopie ceny sprzętu niejednokrotnie niższe niż x-komach , morelkach , oleole i innych janusz ;) 

zgadza się już to nawet pominąłem  teraz może i nie jest różowo ale wcześniej był sajgon  ,nówki były tańsze a demo czyli po zwrotach  w ogóle świetne ceny rx 5700xt po 1150-1200pln   rtx 2060super 2070 do 1200pln itd itd . sam kilka sztuk grafik tak przytuliłem  i poszły dla znajomych :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ShadowMan napisał:

Ten Proshop.pl to jakiś pewny sklep?

Tak, kupiłem tam płytę Dark Hero i Asusa 3090 EKWB. Bardzo dobrze informują klienta o przewidywanej dacie dostawy w przypadku preorderów - nie trzeba nigdzie dzwonić, wystarczy że zalogujesz się na konto. Minusem jest tylko to, że trzeba czekać 4 dni robocze na dostawę z Danii, ale nie było tu żadnych problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie. W takim razie jak coś tam znajdę ciekawego, to też wezmę ten sklep pod uwagę. Już kilka razy o nim słyszałem, ale jakoś miałem opory. No ale po opiniach i tutaj i na innych fprach widzę, że nie ma się co bać. Jeszcze raz dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ci4stek napisał:

Mnie się udało zamówić 6800xt nitro + w proshopie za 4200zl niespełna miesiąc temu, jak wyślą to 3080 idzie na sprzedaż i zostawiam Radeona, z tego co proshop pisał to ma być na początku lutego, mam nadzieję że wysokie ceny się utrzymają abym mógł sprzedać 3080 z zyskiem aby zniwelować wysoką cenę Radeona

Niestety na tą chwilę data dostawy zamówionych w proshop kart 6800xt nitro + i merc 319 nieznana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dżony Bi napisał:

Dostałem powiadomienie wczoraj w nocy, że RX 6800 XT od GB jest dostępna w ME w cenie 4149 zł. Pan Janusz był szybszy. Chyba tu jest:

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-radeon-rx-6800-xt-16gb-CID99-IDI8Fri.html

Udanych zakupów!

 

5K złotych za 6800xt ?

Takim procederem to się powinna policja zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, leven napisał:

5K złotych za 6800xt ?

Takim procederem to się powinna policja zająć.

po co policja urząd skarbowy raz dwa by ich wyprostował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w sklepach też jest za tyle a nawet więcej jeśli w ogóle jest dostępna... Także to chyba nawet promocja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, McKay napisał:

Przecież w sklepach też jest za tyle a nawet więcej jeśli w ogóle jest dostępna... Także to chyba nawet promocja :E

W sklepie była za 4149 zł. Ogłoszenie nieaktualne już. Ktoś zasilił konto Janusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem to napisać :P

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że po czasie wysypu nowych produktów mija kupowanie kto pierwszy po cenach z kosmosu i to się stabilizuje.

A teraz jest odwrotnie, bo korona ogranicza produkcję, stąd ceny w górę.

Rozumiem podwyżkę, ale o parę % a nie o kilkadziesiąt procent.

W dodatku sklepy żyłują marżę, a do tego Janusze podnoszą o kolejny 1000zł !!

I to się sprzedaje :E

No nie kupię karty w tym roku normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, leven napisał:

Przy takim popycie na gpu jaki jest to tylko pokazuje jakie jest zainteresowanie, ta karta wisi już bardzo długo dostępna. W tej promocji to ona nawet nie jest warta tej ceny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Przy takim popycie na gpu jaki jest to tylko pokazuje jakie jest zainteresowanie, ta karta wisi już bardzo długo dostępna. W tej promocji to ona nawet nie jest warta tej ceny ;) 

No cóż, gdyby tam było logo NVidia to by zeszła :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta powinna kosztować góra 4200 zł. Wywalili cenę z kosmosu, obniżyli nadal do ceny z kosmosu, czyli żadna promocja tak naprawdę. Może wreszcie ludzie zaczną patrzeć bardziej racjonalnie i nie będą się rzucać na sprzęt niezależnie od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biznes nie zna litości.

Pijawki sklepowe w swoich marżach gołocą nas ile wlezie.

Zły jestem na te marże i chciwość sprzedawców, bo w końcu chciałem zmienić grafikę na wydajniejszą i nowszą generacyjnie, a tutaj taki wyzysk.

Gdzieś na forum czytałem dyskusję odnośnie cen w Polsce i Holandii... i niby tam jest drogo, bo odrobinkę na nasze pieniądze wychodzi drożej.

W takim razie niech  sobie taki Holender popatrzy ile on zarabia a ile my w Polsce.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...