Skocz do zawartości
tomnml

Zamienię ASUS ROG Zephyrus S i7-8750H/24GB/1TB/RTX2080 za High-endowy komputer stacjonarny 1:1 lub z dopłatą z Twojej strony.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

tak jkk w temacie na sprzedaż bądź wymianę posiadam laptopa https://www.x-kom.pl/p/503344-notebook-laptop-173-asus-rog-zephyrus-s-i7-8750h-24gb-1tb-win10-rtx2080.html.

Laptop kupiony w sierpniu tego roku w X-kom. Dodatkowo wykupiona została do niego przedłużona gwarancja do 5 lat o wartości 2000zł.

Notebook oczywiście jest w stanie idealnym.

Dodatkowo w zestawie mogę dołożyć myszkę Asus ROG Gladius II, plecak Asus ROG, podkładkę ROG Stealth oraz HUB i=tec z trzema wejściami usb 3.0 oraz gniazdem Ethernet.

 

Interesuje mnie wymiana na komputer stacjonarny 1:1 bądź z dopłatą z Twojej strony. Mile widziany wraz z monitorem.

 

Zdjęcia itp. mogę wysłać na priv, natomiast laptop wygląda jak nowy, więc można wzorować się zdjęciami ze stronki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ten kabel ma 10m długości, to wszystko jedno - gigabit pójdzie. Jakby w planach była jakaś większa odległość, albo szybkość to wtedy szukałbym lepszego - ten jest CCA (Copper-clad Aluminium, czyli aluminium powlekane warstwą miedzi) i nie spełnia standardu Cat 6 przez to.
    • Dobra kurła. FO32U2P to monitor który sieje zamęt więc oto komentarz Pana z TFTcentral - poprosiłem aby zbadali  HDR (domyślny) z APL HIGH.   Jak ktoś nie umie w angielski to w skrócie: HDR (domyślny) z APL HIGH - pozwala na osiągnięcie 1000 nitowych peaków ale obniża nieco ogólną jasność całego obrazu. Dobra wiadomość jest taka że nie AŻ tak Drastycznie jak to było w Asusie. (tam SDR był jaśniejszy niż HDR w trybie Peak1000) Idealny tryb aby grać w horrory, cyberpunki, i inne gry które lubią się w punktowych oświetleniach.   HDR (domyślny) z APL MEDIUM - to inaczej True Black 400 bardzo zbalansowany tryb który sięga najwięcej nitów w porównaniu do "konkurencyjnych monitorów na qd-oled": 485 peak nitów, 290 nitów @100% biały ekran, ociera się o TB500.   HDR Game z APL HIGH - rozjaśnia cały ekran oraz również ma Peak1000 ale przepala te najwyższe punkty. Może to dla niektórych nie mieć znaczenia ale za to mają najbardziej "jasny" HDR impact.
    • https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/9066  
    • Dopłać. Miałem oba różnica w jasności jest kolosalna. I przede wszystkim stary model ma w opór hałasujący wentyl. 
    • Może dzięki temu OLX weźmie się bardziej za podejrzane ogłoszenia jak im kasa zacznie uciekać. Umówmy się takich zwrotów jest teraz cała masa a dodatkowo wszyscy ci co kiedyś nie dostali zwrotu bo ich wniosek został odrzucony. Niby tak ale mimo spełnienia wszystkich warunków wobec OLX'a to gdyby nie moja zdecydowana reakcja to bym złotówki od nich nie zobaczył. Mieli z automatu wysyłać formularze o zwrot kosztów za odrzucony wniosek z pakietu ochronnego. Ja go oczywiście nie dostałem i musiałem walczyć o swoje i udowadniać, że była próba reklamowania ich decyzji...
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...