Skocz do zawartości
novi

Sens zmiany asus x570-p na asus rog x570-f gaming

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Donci napisał:

cześźć , zamierzam jutro zamówić Asus ROG STRIX X570-F GAMING myślisz że SB ZxR też może mieć problem z działaniem na pierwszym slocie  PCie ? i czy we wszystkich tych płytach piszczą cewki ? . Masz może jakąś płytę godną polecenia w podobnym budżecie i z  dobrą sekcją zasilania min 12 ? 

 

pozdrawiam

Czy SB ZxR będzie miał problem to trudno mi powiedzieć niestety. Ja mam nadzieję, że problem z czytaniem mojego AIMa to tylko problem mojego egzemplarza płyty(piszczenie cewek też lekkie było przy okazji oraz dodatkowo karta graficzna działała tylko w trybie x8). Strix x-570 e poszedł na gwarancję. Na czas gdy jest sprawdzany w serwisie kupiłem Gigabyte'a B550 Aorus Elite V2. Tu cudownym sposobem AIM jest rozpoznawany bez problemu, a karta graficzna działa x16. Płyta ogólnie w porządku, wiadomo mniej wszystkiego, ale ponad dwa razy tańsza. Dla mnie jedyny jej mankament to brak diagnostycznych diod led - nie wiem co się dzieje momentami z ramem czy CPU.

Btw, widzę, że podobnie jak ja, masz AKG K702. Jak się sprawują? Co o nich myślisz? Strasznie twarde nauszniki, jak dla mnie.

Edytowane przez Wraith666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na nie może dlatego że  HE 350 są jeszcze trwalsze :)  ale  jakoś nigdy o nich nie myślałem że są twarde może dlatego że jakoś mocno nie  ściskają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...