Skocz do zawartości
MASTERVIKING

[Zamknięty]kingdom come deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam spory problem w grze kingdom come deliverance. Wcześniej trochę narozrabiałem ,ale wszystko wróciło do normy poza jedną rzeczą otóż nauczyciele tacy jak płatnerzy wyskakują do mnie z tekstem ,który będzie w załączniku na dodanym linku.Po wpłacie ponad 6k na kościół niektórzy tacy jak Łowcy zaczęli się odzywać. CO mam robić męczę się z tym już cały dzień https://zapodaj.net/f5e341b5fd744.jpg.html

Edytowane przez MASTERVIKING

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz proboszcz: Za mało dałeś na kościół :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Po raz kolejny sobie wycinasz jedno zdanie z kontekstu i dopowiadasz całą historyjkę - jestem już jednak do tego przyzwyczajony. Akurat zanim odpowiedziałem to sobie spojrzałem na dosłownie te same linki które teraz wysłałeś.   OK - to jeszcze raz. I czytaj powoli tak z 10 razy. Nie ma dokumentów dotyczących szczegółów jakby to miało rzeczywiście wyglądać np. z perspektywy Polski i przyjęcia przez nas milionów ukraińców - mamy tylko przepisy ogólne, które sobie można zinterpretować na różny sposób, a za 4 lata sytuacja w Polsce/Unii będzie inna więc argument ukraińców i tak straci swoje znaczenie - pisałem o tym dokładniej . Po drugie to był lekki sarkazm - bo takie dokumenty nie istnieją na 99% jeśli mamy takie a nie inne wypowiedzi Tuska, że szczegóły trzeba uzgodnić (i to najlepiej na piśmie).
    • No porcja https://www.resetera.com/threads/mobapad-switch-accessory-manufacturer-has-posted-alleged-details-of-switch-2-on-their-bilibili-page-new-buttons-on-joycons-bc-1080p-screen.855369/ 1. The Bluetooth chip of Switch 2 still supports existing Joy-Con and Pro controllers, and still features HD vibration (ALPS dual-axis linear motor). 2. Switch 2 has backwards compatibility with Switch 1 cartridges, but Switch 2 cartridges will be different and won't fit on a Switch 1. 3. The new joycons are larger and are magnetically attached to the console with an electromagnet. The SL and SR buttons are metallic now, and there's a new button behind each joycon (location where the button is) and a new button below the home button on the right joycon (location where the button is) 4. The dock still has an USB-C port and will also support 4K image output. 5. The new kickstand also has a damping bracket on the back for improved angle adjustment. 6. The screen is bigger, up to 8 inches and the resolution is upgraded to 1080p. Ad2 mnie najbardziej cieszy
    • Ta, w jednej ręce 4090 a drugiej 7800X3D
    • Tylko że używek 13400 za wiele nie ma i kosztują tyle co nowy 12600KF.
    • Ja myślę o kupnie Anbernic Rg35xx by ograć Mario i Wario z Gameboya.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...