Skocz do zawartości
Nicram1

Kupię gtx 980m 8gb

Rekomendowane odpowiedzi

Nikogo nie dobijam, ale jak słucham że to wszystko wina moderacji, to niemalże ogarnia mnie śmiech, masz roszczeniową postawę i jeszcze się dziwisz.

Ja nie winię moderacji za to,że forumowi Janusze krążą i oszukają ludzi.Już od siebie nic więcej nie dodaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś już zgłaszał problem to użytkownik powinien być blokowany a nie robić dalej wałki czyż nie ? A to czy przez allegro czy nie to nie ma znaczenia bo jak gościu chciał zrobić wał to zrobił i skoro zdecydował się przez allegro to dobrze wiedział co robi , z tego co ustaliłem gościu używa 3 nr tel , 2 różne adresy i dwa różne konta bankowe . A jak znam życie to pewnie ma ich więcej i będzie robił więcej wałków bo niestety policja w naszym kraju jest nie udolna i jest 50% szans że może znajdą a może to oleją . Co do forum to po prostu takie osoby powinny być kontrolowane skoro raz zrobił wałek i sprawa została zgłoszona to jakim cudem zrobił drugi raz ???? A no tak zapomniałem że takimi sprawami admini się nie zajmują bo to nie ma znaczenia bo forum jest od dyskusji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i został zablokowany, więc nie rozumiem?

Allegro kolego ma takie znaczenie że w razie wałka, uruchamiasz program ochrony kupujących, wystarczy postępować zgodnie z procedurą i pieniądze odzyskasz, a tak to dupa.

 

ShareX_DisconnecT__2020-04-13_16-22-04_IMG-1644__a79a98ab-6209-4338-a44a-76e00ea269a6.png

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DisconnecT Tak został ale dopiero po drugim :) i po jakim czasie :). A twój nikt ma nazwę którą chcę ci powiedzieć w tym temacie bo tylko wkuu ... ludzi a nic nie wnosisz pozytywnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DisconnecT Tak został ale dopiero po drugim :) i po jakim czasie :). A twój nikt ma nazwę którą chcę ci powiedzieć w tym temacie bo tylko wkuu ... ludzi a nic nie wnosisz pozytywnego

 

Ah no tak, moderator dysponuje szklaną kulą i jest w stanie z fusów wróżyć moment w którym ktoś dokonuje oszustwa - seems legit :E

Ktoś zgłosił moderator zrobił i tyle. Nie próbuj zrzucać winy na kogoś za własną głupotę. ;)

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że po pierwszym zgłoszeniu powinna być blokada , no chyba że rzeczywiście miał szklaną kule i chciał zerknąć w przyszłość :) Niestety disconct ale nie masz racji a jak prawda w oczy kole to opuść temat.

Edytowane przez Nicram1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast szukać winnego w niewłaściwym miejscu, lepiej dogadaj się z pierwszym poszkodowanym i idźcie na policję, razem więcej zdziałacie, zwłaszcza ze zostaliście oszukani przez tą samą osobę, robienie awantury tutaj niczego nie zmieni.

Gość został zablokowany, ale właściwie zbyt wiele to nie da, bo na 99% nie pisaliście z właścicielem konta, ktoś się na nie po prostu wbił, a dane logowania zapewne miał z wycieków baz danych których ostatnio było sporo, co oznacza że jegomość może użyć następnego nieaktywnego konta z łatwym hasłem. ;)

 

Niestety disconct ale nie masz racji a jak prawda w oczy kole to opuść temat.

Obawiam się że mam racje i prawda to Ciebie w oczy kole, pamiętaj ja nie jestem stratny na tej imprezie. ;)

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disconect ale impeza zacna chociaż jest :) . I nie masz racji z tego co widzę to jesteś ninja albo gimbaza po drugiej stronie ekranu . Ale tutaj i tak nic nie zdziałamy , A co z tego wyjdzie to pewnie za rok albo dwa się dowiemy czy doszli co i jak czy sprawa pójdzie w zapomnienie , nie ma bardzo co się łudzić że pieniądze odzyskamy ale zawsze jakaś szansa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disconect ale impeza zacna chociaż jest :) . I nie masz racji z tego co widzę to jesteś ninja albo gimbaza po drugiej stronie ekranu . Ale tutaj i tak nic nie zdziałamy , A co z tego wyjdzie to pewnie za rok albo dwa się dowiemy czy doszli co i jak czy sprawa pójdzie w zapomnienie , nie ma bardzo co się łudzić że pieniądze odzyskamy ale zawsze jakaś szansa jest

Nie baw się w inwektywy bo jesteś zbyt słaby w te klocki, nie trzymając nawet minimum poziomu względem interlokutora po drugiej stronie ekranu.

W takim razie wychodzi na to że temat można zamknąć, no bo niczego nie wnosi, po za stękaniem i szukaniem winnego, a to wszystko przez własną naiwność i głupotę. ;)

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klocki to się pobaw . Dobra nie będę się użerał z gościem jak ty bo to nie ma sensu , a temat można zamknąć bo nie warto wdawać się w dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klocki to się pobaw . Dobra nie będę się użerał z gościem jak ty bo to nie ma sensu , a temat można zamknąć bo nie warto wdawać się w dyskusje

 

I bardzo dobrze ,że Cię oszukał... po tym co wypisujesz widać ,że jesteś odklejony od rzeczywistości. Gość Ci dobrze radził ,a ty wrzucasz teksty o gimbazie. Przynajmniej nauczysz się trochę życia i pójdziesz z tego forum bo nikomu tacy ludzie jak ty nie są tutaj potrzebni. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ,że posty się zapisują... więcej jeśli zostaniesz na forum i cokolwiek będziesz chciał kupić, sprzedać bądź będziesz potrzebował pomocy wróci to do Ciebie, a w zasadzie z takim tekścikami jesteś z miejsca już spalony więc nawet możesz zostać na forum. :lol2:

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie przejmuje się tym bardzo i tak konto moje tu będzie tylko do wyjaśnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ,że posty się zapisują... więcej jeśli zostaniesz na forum i cokolwiek będziesz chciał kupić, sprzedać bądź będziesz potrzebował pomocy wróci to do Ciebie, a w zasadzie z takim tekścikami jesteś z miejsca już spalony więc nawet możesz zostać na forum. :lol2:

Najprościej jest tego oszusta dodać do ignorowanych(ja już zrobiłem to,tylko że za późno),trzeba pamiętać że ta metoda nie działa na następnych oszustów i krętaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Pawelek6 Wycena 4080 pokazuje pewien agresywny trend, który raczej się z czasem powiększać (niestety). Ciekaw jestem jakby rynek GPU zachował się bez krypto szału... pewnie 4090 można byłoby nabyć w okolicy 3-4k.
    • Najtańsza opcja, 12600KF z outletu za nieco ponad 600zł, rok gwarancji sprzedawcy: https://allegro.pl/oferta/intel-core-i5-12600kf-outlet-15549715919
    • Zawsze się zastanawiałem czy Bethesda totalnie nie rozumie Fallouta, czy rozumie ale z premedytacją robi gry na swoją modłę, co kompletnie nie trzyma się kupy. Nie będę się rozdrabniać, bo zakładam większość ludzi wie co mam na myśli pisząc, że Fallout Bethesdowy to nie jest OG Fallout, ale jak myślicie - oni serio nie kumają, że gry (i teraz serial) z tej serii nie dzieją się w czasach post-apo, a post-post-apo? Czasy post-apo to moment od pierwszej minuty gdy spada pierwsza bomba atomowa do maksymalnie kilku, może kilkunastu lat później. Jest pogorzelisko, wasteland, upada cywilizacja i ludzie żyją praktycznie jak zwierzyna lub ludy zbieracko-łowieckie, z dnia na dzień. Ale do cholery te gry, czy serial, często dzieją się 150, 200 i więcej lat po wielkiej wojnie i ostatnich bombach. To już jest wystarczająca ilość czasu na mały reset cywilizacyjny, odgruzowanie wszystkiego, powrót do realtywnej normalności w zupełnie nowej rzeczywistości, pracę "8-16" i cywilizację raczkującą, ale cywilizację. A tutaj mamy 200 lat pon wojnie, a ludzie nadal żyją w "obozach" poskładanych z byle szajsu który zebrali z drogi, wszędzie burdel, gruz, życie w warunkach jakby serio dopiero tydzień temu skończyło się bombardowanie. Nigdy tego nie rozumiałem i nigdy nie zaakceptuje tego co Bethesda odpieprzyła z tą legendarną serią. Kto nigdy nie grał w Fallouta 1 i 2 ten serio nie wyobraża sobie nawet co traci pod kątem lore i spójności budowanego świata. 
    • https://youtu.be/zZ0E7JTiOP0?feature=shared Coś pięknego 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...