Skocz do zawartości
jedenpies

Niewspierane modele smartfonów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja bym kupił, ale "wiem" że zaraz będą obniżki . Kupiłbym, ale cebula każe czekać. Tzn. i tak nie mam jakoś czasu na używanie, więc jak mam  dać 1900 i nie używać, a "zaraz" będzie taniej to wiadomo. Po prostu kupno monitora pod konsole wzmogło chęć kupna jakiegoś sprzętu, który by go wykorzystał. Myślę że raczej na pewno xsx u mnie zagości w tym roku. Pc to raczej większy wydatek. 
    • Ja mam polecany: CyberPower UPS CP1500EPFCLCD - cichy, mały, mało bierze prądu ok. 6 W. Niedawno pojawiła się nowa wersja (nie sposób znaleźć test). Ważne, że ma prawdziwy sinus. 1500 dlatego, że tam siedzą 2 aku 9 Ah więc dłużej trzyma (kilkanaście minut grania na konsoli i z godzinę na www). A ile bierze prądu? 😁40 W? Ogólnie to ja tu pierwszy pisałem o tych do pieców gazowych, znacznie lepiej wypadają za-tech (ogólnie nieprzyjemny kontakt, nie zdecydowałem się, także przez to: https://forum.pclab.pl/topic/1200073-akumulator-bezobs%C5%82ugowy-a-wydzielanie-wodoru/). A nawet 3, bo to wielkie krowy, szczególnie jeszcze paskudny aku, a chciałoby się te 100-120 Ah. Tu jest luksus, burzę sobie olewamy, UPS odłączyć z prądu i starcza na bardzo długo grania (nie to co mój 18 Ah).
    • Wyjdziemy jak Zabłocki na mydle, Niemcy sobie przetransferują bardziej wartościowych ludzi a my w zamian dostaniemy śniadych księciuniów w ramach relokacji
    • I cyk populacja Ukraińców w Polsce bardzo zmaleje, a bez nich wiele branż klęknie. 
    • Ja HA mam postawione na Hyper-V i z tego co widzę na FB w tym systemie wirtualizacji nie masz problemu. Tam podpięcie dongla od Zigbee też nie jest konieczne, bo ja Conbee 2 mam podłączone pod Raspberry Pi leżące w centralnej części mieszkania i cała komunikacja z HA odbywa się normalnie przez LAN protokołem MQTT. Jeżeli chcesz dalej bawić się z VirtualBoxem, to upewnij się też, że masz zaznaczone TYLKO opcje, akceleracji, wymagane przez tutorial, oraz odpowiednią kartę dźwiękową: https://www.home-assistant.io/installation/windows Gdyby to nie miało znaczenia, to nie wspominali by o tym w tutorialu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...