Skocz do zawartości
Jaycob

Dragons Dogma 2 | PC | XSX | PS5 |

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej przeszkadza mi w grze fakt, że krótki bieg powoduje u postaci zadyszkę i głównie trzeba chodzić normalnie a odległości są duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej masz w ekwipunku tym szybciej się męczysz, plus to też zależy od cech fizycznych twojej postaci, moja może dosyć długo biegać na pełnym speedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Mniejsza postać szybciej regeneruje staminę, mniej się męczy, ale za to mniej może podnieść rzeczy i trzeba przewalać do innych pionków.  Ja zawsze staram się mieć średnie obciążenie, na ciężkim zadyszkę szybko łapię. :E

Magic Archer odblokowałem.  Jest git. :cool: Dla mnie dużo ciekawszy fach od "zwykłego" łucznika, świetne spelle z Aoe na wszystkich przeciwników, można także leczyć na odległość czy nawet wskrzeszać.  Ale oczywiście "zwykły" łuk, w którego władowałem max upgrade już nie pasuje do tej klasy i muszę poszukać czegoś innego. Tak samo inne ulepszenia za 100k. :E Także tip jak ktoś zaczyna lepiej przetestować sobie kilka klas i się zastanowić w jaką będzie się inwestować, aby zbyt dużo nie tracić -materiałów i kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto pograc wszystkimi bo mozna fajne skille dobrac po trochu z kazdej.

No i wtedy tym wayfayerem grajac na koncu wiemy co najlepiej dziala bo on to mix wszystkiego.

Edytowane przez Sheenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram, mała przerwa, by coś tu naskrobać.
Jestem w jaskini goblinów, robiłem zadanie, wpadło trochu tych lvlów, ale punktów do szczeliny nadal bardzo mało, w jedynce miałem 50k+ a tu ledwo 600KC, a np zmiana zachowania naszego pionka to 2k, na to co chcemy, za 500KC mamy losowy wybór, czyli to samo co jest w opisie za 9zł w dlc... toż to podchodzi pod hazard :E bo nie dostajemy konkretnej opcji. Ale mniejsza z tym pograłem, i pionek w jaskini zachowuje się dużo lepiej, bo nie ma przestrzeni do ganiania za przedmiotami xD, powalczyłem też na otwartym terenie i jakoś ujdzie, może kiedyś jakbym nazbierał 2k KC to może bym zmienił, ale ogólnie na razie nie potrzeba tego zmieniać. Przed jaskinią był gryf jak widziałem, i chcę tam, wrócić ale nadal przeczesuję jaskinię ze skrzynek, użyłem umiejętności, dzięki której tarczą mogę podrzucać, to pionek wskoczył po skrzynkę.

Gdyby nie ta optymalizacja, byłoby praktycznie idealnie, i wydaje mi się, że DLSS skopane, nawet FSR lepiej wygląda. Ale mają niby to załatać w patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1600RC i nie wiem, na co to wydać. Teoretycznie mógłbym kupić lepszego pionka, ale jakoś nie czuję potrzeby, wystarczą mi te na tym samym poziomie co moja postać. A widziałem pionki nawet za 40k RC. 🤣

W dalszych etapach tych kryształów więcej zdobywasz, po 300 ze skrzynki nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie macie wrażenia, że to kolejna gra, na którą poświecono zbyt mało czasu/środków? Nie chodzi mi o optymalizację i inne techniczne sprawy, ale zrobili np. tę wioskę efów, nawet dodali język tylko, że tam praktycznie nic się nie dzieje. Sama wioska to raptem z 3 pomieszczenia połączone mostami, bardzo mało detali. Dużo ciekawego contentu, ale tak jak by w pośpiechu zrobione.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest, to ostatnio jest to norma, niestety nie napawa optymizmem na przyszłość, Cała gra jest wydana jakby zbyt szybko, mogli coś lepiej ogarnąć, ale nie chcieli, jestem ciekaw czy dadzą dlc jak w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to wycięta zawartość pod DLC. :E Już EA w ME (chyba 3) robiło coś podobnego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za zagadka, nie mam pojęcia gdzie znalazłem pierwszy seeker token. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam screena, i na mapie waypoint✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkaliscie już jakiegoś geralda po drodze? ja takiego przebierańca spotkałem :E
gera.jpg

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zainteresowanie Dogma nie wytrzymało nawet tygodnia ?

obraz.png.40a7a398f648978c48ce1002c8638408.png

Dla porównania

obraz.png.1b7e831edcefd5950919fae26665f4ec.png

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do HFW to jest przepaść, widać, która gra jest ciekawsza. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież kwiecień miał należeć do Forbidden West, a ta nawet 50k nie przebiła, i została pozamiatana przez niszową Dogmę 2, mimo falstartu, afery z mtx i problemów technicznych :lol2:

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Last Epoch i tak przebija te 2 gry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera mxt całkowicie rozdmuchana, rozsiewane kłamstwa przez graczy i influencerów dla klików, bo przecież dramy się sprzedają.

3 godziny temu, JeanPepin napisał:

spotkaliscie już jakiegoś geralda po drodze?

Nie, ale Daenerys z Domu Targaryen, Zrodzoną z Burzy, Pierwszą Tego Imienia, Królową Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi, Protektorką Królestwa, Władczyni Siedmiu Królestw, Królową Meereen i Astaporu, Khaleesi Wielkiego Morza Dothraków, Matkę Smoków, Niespaloną, Mhysa, Srebrną Królowę, Wyzwolicielkę z Okowów, Córkę Śmierci, Oblubienicę Ognia, Pogromczyni Kłamstw i Księżniczkę Smoczej Skały miałem w party. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reddzik Cienko biorąc pod uwagę że to praktycznie jest gra online

Zrzut-ekranu-2024-03-28-105516.png

Zrzut-ekranu-2024-03-28-110141.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat sprawdzałem, ale chodziło mi o max graczy, gdzie bawiło się ich najwięcej, LE powoli spada, sam nie gram, bo ileż można ciupać te moby.

Dopiszę, że LE miał już premierę i dłużej trzymał więcej graczy niż to co ukazał Kadajo, czy teraz sam wrzuciłeś

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na razie tego nie widać, ale wiadomo, że będzie tylko spadać. Gracze końcu przejdą grę, niektórzy może NG+ zrobią i w końcu porzucą. Singiel nie ma co rywalizować z grą online, która jest cały czas rozwijana i dochodzą nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra SP 3 lata po premierze, DD2 za trzy lata będzie zapomniana.

yta1P5m.png

A tu ile minęło prawie 8 lat od premiery.

GplPbvL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale jakie to ma znaczenie. Kto ma ograc ogra i tyle.

Chyba ze to z troski o Capcom i ich zarobki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sheenek napisał:

Spoko, ale jakie to ma znaczenie. Kto ma ograc ogra i tyle.

Chyba ze to z troski o Capcom i ich zarobki :E

Dragons Dogma 3 kupisz w częściach, każda osobno po 700zł każda, a każde kolejne uruchomienie gry będzie kosztowało 5$ jak Ci pasuje takie podejście to ok, ale mi nie pasuje jak wielu innym graczom takie coś.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Albo nie wiesz o czym piszesz, albo nie potrafisz o tym pisać. W wypadku 1, nie baw się w aktualizacje biosu i OC, bo uwalisz proc/płytę/ram i będzie płacz. W wypadku 2 napisz dokładnie, bez kozaczenia co zrobiłeś i co nie działa - to może znajdzie się ktoś kto pomoże. Włączanie profilu XMP w UEFI to dosłownie 2-3 kliknięcia i zapisanie zmian. I nie ma to absolutnie żadnego wpływu na OC procesora, to są dwie zupełnie inne kwestie. Jeżeli ustawiasz taktowanie ramu na sztywno na 3000mhz ale nie ruszasz timingów, napięcia - nie dziw się że komp nie wstaje. To są naczynia połączone, po to masz profile XMP żeby się tym nie przejmować i każdy laik potrafił to zrobić. Na pierwszym ekranie UEFI masz na górze takie kółeczko z oznaczeniem XMP, tam wskazujesz profil 1 lub 2. Zapisujesz zmiany i tyle. W windowsie będzie pokazywać połowę tej wartości czyli 1500mhz. Domyślnie pokazuje Ci dobrze, 1066 bo masz ramy domyślnie 2133. 
    • A jak za 2-3 lata ten model może co wybrałem stanieje o połowę, to zapłacę mniej za nową matrycę do tego modelu co mam?
    • Kohuta się może pozbędziecie, głosujcie na innych profesjonalistów.
    • No właśnie problem w tym ze dziś HDR sam w sobie jest wyświetlany dynamicznie no chyba ze masz kontent który został masterowany do 1000 nitów, no ale właśnie zobacz jaki masz bałagan z tym HDR. Dlatego jedyny sposób żeby to wszytko "działało" to wyświetlacz który mieści się w maksimum tego co może pokazć HDR. A taki wyświetlacz nie istnieje w swerze komercyjnej i nawet nie wiem czy ogólnej, ale któryś z producentów, chyba Sony albo Samsung pokazał kiedyś na jakiś targach wyświetlacz który osiągał 10000 nitow. Nie wiem nawet czy to przypadkiem nie był MicroLED.
    • Dla tego nie używam trybów dynamicznych, ani dla sdr, ani dla HDR. Niestety każdy producent wali swoje implementacje HDR do tego tryby dynamiczne i różne fikołki mające robić pseudo wrażenia. Dolby Vision ma swój system i dla mnie działa to ok czy tam przyzwoicie na oledach wspierających DV.  A do gierek używam HGiG, albo po prostu off wszystkie wzmacniacze HDRu, ale HGIG na LG lepiej się sprawdza. Do tego gierka musi mieć dobrze ten HDR zaimplementowany bo z tym bardzo różnie bywa. Więc z HDR tylko w małą część gierek grywam. A jakieś AutoHDRy to już w ogóle padaka Nie dość, że wszystko się rozjeżdża w obrazie to jeszcze w tych grach nie można przyciemnić HUDów i te walą bezsensownie po oczach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...