Skocz do zawartości
Mazurkowy

2x laptop + 2x telefon + tablet + konsola PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Mam na sprzedaż trochę elektroniki (ogłoszenia dostępne na Allegro Lokalnie oraz OLX):

1. Laptop Acer Aspire E1-731G po upgradzie (400 zł)

Bazowo posiadał on procesor Intel Pentium 2020M, 4 GB RAM DDR3 oraz dysk HDD 500 GB. Po upgradzie posiada procesor Intel Core i5-3340M, 8 GB RAM DDR3 oraz dysk SSD 500 GB.Dodatkowo w laptopie zostały wymienione bateria oraz ładowarka (przez poprzedniego właściciela) oraz obudowa górna, obudowa dolna i klawiatura (przeze mnie).

2. Laptop MSI Modern 15 A11MU-1041PL (1600 1500 1400 zł)

Laptop oryginalnie posiadał dysk o pojemności 1TB. Został on przeze mnie wymieniony na dysk o pojemności 256 GB. Na domyślnych ustawieniach, wentylatory w laptopie są głośne. Odpowiednim ustawieniem ich w programie MSI Center Pro można zniwelować ten hałas. Z racji tego, że został wymieniony dysk, została naruszona plomba przy rozkręcaniu go. Może to mieć wpływ na gwarancję.

3. Uszkodzony ASUS Zenfone 5Z ZS620KL 6/64 (200 150 zł)

Telefon jest uszkodzony. Podczas wymiany baterii zostało uszkodzone jedno ze złączy. W serwisie powiedziano, że uszkodzona jest również płyta główna. Kto się bardziej na tym zna, może uda mu się przywrócić telefon do działania. Telefon posiada baterię już wymienioną (poprzednia miała ok. 60% pojemności).

4. Samsung Galaxy S20 FE 5G 6/128 (700 zł)

Telefon jest w 100% sprawny. Nie miałem z nim większych problemów. Na ostatnim zdjęciu pokazane są ryski oraz bomble na ekranie. Widać je na czarnym tle, są mało widoczne podczas użytkowania. Najprawdopodobniej trzeba będzie wymienić folię/szkło na telefonie. Mi to nie przeszkadzało, ale nowemu właścicielowi może przeszkadzać, dlatego informuję.

5. Tablet Xiaomi Pad 5 6/128 biały + etui (1100 1000 900 zł)

Tablet jest w 100% sprawny. Nie ma z nim żadnych problemów, nie był też jakoś bardzo męczony przeze mnie. Dodatkowo dorzucam etui Tech-Protect SmartCase w kolorze zielonym. Tablet na gwarancji do 08.03.2025.

6. Konsola PS5 PlayStation 5 z napędem + pad (1700 zł)

Konsola jest sprawna, nie sprawiała większych problemów. Większość czasu stała nieużywana, więc prawdopodobnie (albo i nie) trzeba będzie wymienić pastę termoprzewodzącą. Konsola zakupiona w 08.2022, także jest już po gwarancji.

 

Kontakt poprzez Allegro Lokalnie, OLX oraz tutaj na forum PCLab w wiadomości prywatnej. Pozdrawiam.

Edytowane przez Mazurkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5

Laptop Acer oraz telefon Samsung sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5

Konsola PlayStation 5 sprzedana.

Ceny zostały zaktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5

Ceny zostały zaktualizowane (laptop - 1400, tablet - 900)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...