Skocz do zawartości
grzegorczyk

myszka z dobrym scrollem

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem steelseries prime mini. sensor super ale kolko to nieporozumienie. miękkie w perzewijaniu i latwo wklikuje sie srodkowy przycisk.

potrzebuje myszki pozbawionej tych wad. pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Microsoft Precision Mouse, ta myszka ma 2 tryby pracy scroola, jedno miękkie które działa niemal jak koło, drugie twarde z bardzo przyjemnym przeskokiem pozycji scroola, tryb pracy scroola zmieniamy 1 przyciskiem, najlepszy scrool jaki do tej pory miałem w myszce, sama myszka także świetna, sensor bardzo czuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prime ma miękki scroll? przecież ta myszka ma konkretny "skok" mam zwykłą prime i u mnie skok jest taki jak chciałem :P 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zły Różowy Kotek napisał:

mam Microsoft Precision Mouse, ta myszka ma 2 tryby pracy scroola, jedno miękkie które działa niemal jak koło, drugie twarde z bardzo przyjemnym przeskokiem pozycji scroola, tryb pracy scroola zmieniamy 1 przyciskiem, najlepszy scrool jaki do tej pory miałem w myszce, sama myszka także świetna, sensor bardzo czuły

o własnie! mnie ciekawi taka np. https://www.morele.net/mysz-logitech-m500s-910-005784-7544305/

1 godzinę temu, Send1N napisał:

Prime ma miękki scroll? przecież ta myszka ma konkretny "skok" mam zwykłą prime i u mnie skok jest taki jak chciałem :P 

a lekko w zwyklej sie klika cz tez konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko na pewno nie, ale wlasnie takie coś mi pasuje + taki scroll ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@grzegorczyk może Razer Viper Mini? Kółko klika się z całkiem przyjemnym oporem i ja osobiście nie miałem problemu z wciskanie się kółka przy scrollowaniu - sprawdzone w sieczkarni Warzone. :D 

Jak coś to mam w bardzo dobrym stanie, używana dwa miesiące, czysta i poszanowana. Mam łapy jak grabie i teraz większą myszkę bo w tamtej paluchy mnie bolały. 

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeśli masz większy budżet to możesz zerknąć na Basilisk V3 PRO z Hyperscrollem, która ma kilka trybów:

 - Free-spin obraca się swobodnie aż do momentu zatrzymania

 - Tryb Tactile zapewnia odczucie skokowego przewijania zawartości do np. menu broni lub wyboru skilli.

 - Smart-reel to hybryda dwóch poprzednich – scroll zachowuje skokowy tryb pracy do czasu, aż przewiniesz go szybciej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego razera vipera. macam macam i nawet mi sie podoba ta mysz. lepsza niz prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena też dwa razy lepsza no to wypadało by aby coś było na plus :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...