Skocz do zawartości
Jeremiah89

Odzyskanie danych z telefonu, który się nie uruchamia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, 

Samsung A51 5G w pewnym momencie zawiesił się (kilka godzin po upadku, czy jest powiązane - nie wiem, bo działał normalnie), a po zresetowaniu pojawia się tylko ekran z nazwą telefonu i dalej android się już nie wczytuje... 

Jest możliwość uruchomienia go w recovery mode. Próbowałem "wipe cache" - nie działa. Nie robię factory reset, bo szkoda mi danych. 

Da się to jakoś względnie tanio zrobić? :/ są jakieś aplikacje, ale każda ~50$. W serwisie podejrzewam, że też zapłaciłbym majątek. W sieci dość mało informacji o tym i nic nie znalazłem. A my po zakupie mieszkania, w trakcie remontu i bieda piszczy, że aż strach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować odinem w trybie download wgrać obecne lub nowsze oprogramowanie jeżeli jest dostępne. Wydaje mi się, że wgranie 3 plikowego firmware nie kasuje danych aczkolwiek wolałbym abyś doczytał.

Możesz też spróbować wgrać twrp i zabootować go w nań od razu, tam będzie file manager, MTP, może coś odzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak masz go zapełnionego, to tak - to normalne. Prędkość zapisu jest podawana dla bufora SLC, który w miarę zapełniania dysku maleje, z tego względu że każda komórka pamięci w tym buforze magazynuje tylko 1 bit zamiast 3, a dysk nadal musi pomieścić tyle danych ile deklaruje producent. W zależności od wersji dysku i zapełnienia potrafi spaść nawet w okolice 100 MB/s: https://www.purepc.pl/test-wszystkich-wersji-dysku-ssd-lexar-nm620-rozne-kontrolery-i-pamieci-nand-jednak-to-nadal-najbardziej-oplacalny-ssd?page=0,16
    • https://dorzeczy.pl/kraj/596505/wyniki-wyborow-do-pe-tak-glosowaly-zaklady-karne.html Znów twoje kłamstwa bracie zostają szybko obalone , masz w tym jakiś interes żeby notorycznie kłamać?
    • To w sumie nie aż tak źle. Zakładam że mieli vigor 60 (to jest mocny soft cap i wyżej naprawdę na ma sensu dawać przy postaci na ~150 czy nawet ~200 levelu). Czyli równe 1900HP. 1/4-1/3 paska życia to jest ~450-630HP. To za tyle i w podstawce biją w końcowych lokacjach. PS. Tree Sentinel z samego początku bije gołą postać po 300-350HP, a w swojej drugiej fazie ma atak który zabija na hita postać z 414HP (level 1 wretch, vigor 10). Wiem, bo ostatnio sprawdzałem jak to jest bić się z nim zaraz po wyjściu ze startowego grobowca i sporo prób mi zajęło zanim ubiłem skurczybyka.
    • Licencja SD3, to niezły absurd. Nikt tego nie będzie tuningował na takich zasadach. Śmierć na własne życzenie, albo zwyczajnie początek uwalania AI dla zwykłych śmiertelników.  
    • Wszedłem na live jak było prawie koniec, jakiś dungeon, mieli gotowe postacie, bronie, a jak oglądałem od początku z odtworzenia, to był jakiś wyścig w podstawce, a potem Dev zaczął dodatek, coś tam opowiadał, ale wyłączyłem, widziałem chwilę, niewiele, najwięcej ten dungeon, gdzie mając życia prawie na połowie ekranu a przeciwnicy bili po 1/3-1/4 paska życia, No nic, czekam, mam jedną postać gotową na DLC, tą którą skończyłem grę, nie grałem NG, więc na luzie będzie do pogrania.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...