Skocz do zawartości
ThePodrygi

Jaki Xbox do Forzy 1 i PGR1 i 2?

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie proszę. Przeszedłem na Xboxie 1 Project Gotham Racing 2 dwukrotnie. W wakacje chciałbym wrócić do Forzy Motorsport 1. Chciałbym też pograć w PGR 1 i PGR2.

I teraz pytanie: Jakiego Xboxa do tych gier najlepiej kupić? Xbox 1 czy Xbox 360? Czytałem, że Xbox 360 ma wsteczną kompatybilność z tymi grami. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli Xbox 360 to na co patrzeć przy wyborze. Jaką wersje itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Prościej i taniej "przejść" na youtube, korzystając z okazji przeszedłem coś dużo lepszego: https://www.youtube.com/watch?v=bRYFKskaA9k

2. Tu masz kłopoty wstecznej: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Najważniejszy to oryginalny HDD (ciężko sprawdzić, a osoba sprzedająca nie musi być oszustem), tam się znajduje emulator. Wiadomo, że X360 dużo bardziej uniwersalny i da się w sporo gier zagrać, w tym Tomb Raider z w miarę współczesną grafiką, ale Xbox w 100% kompatybilny (nie jak wyżej w linku).

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny Xbox One S + Forza za ~ 500 PLN vs Xbox360 + Forza ~300 PLN zastanowił bym się nad pierwszą opcją - nowszy, pewniejszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox360  ma jedna zasadnicza zalete - naped 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, akuki napisał:

Patrząc na ceny Xbox One S + Forza za ~ 500 PLN vs Xbox360 + Forza ~300 PLN zastanowił bym się nad pierwszą opcją - nowszy, pewniejszy sprzęt.

Ale na Xbox One da radę grać w gry z Xboxa? Forza Motorsport 1 i PGR1 i PGR2?

 

Dzięki za listę. Szkod, że flagowa gra Microsoftu taka jak Forza Motorsport nie działa na Xbox 360 tak jak powinna. W PGR2 brak radia to też duży minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na moją sygnaturkę 🙂

Mam trochę retroszmelcu ale na Xbox Classic gram jedynie w genialną DJ:FFNY. Blur, Split/Second, DoA:6 i masa innych mam na PC, Burnout 2 na emu GameCube. Rozumiem przywiązanie do Forzy ale...ale czemu na 360?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, akuki napisał:

Patrz na moją sygnaturkę 🙂

Mam trochę retroszmelcu ale na Xbox Classic gram jedynie w genialną DJ:FFNY. Blur, Split/Second, DoA:6 i masa innych mam na PC, Burnout 2 na emu GameCube. Rozumiem przywiązanie do Forzy ale...ale czemu na 360?

 

 

Nie no wole kupić Xbox classic niż grać na X360 z problemami.

 

Burnout 2 to też przeszedłem na Xie ehh to była giera.  Blur to ta gra twórców PGR? Dobre to? W PGRy grałeś? Który najlepszy według Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 z witaminka ;) . Wrzucasz zaaktualizowane listy kompatybilnosci wstecznej do Aurory i grasz praktycznie we wszystko z classica. Do tego zgrasz sobie plyte na dysk raz i mozesz ja odlozyc na polke 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krauziak napisał:

Xbox 360 z witaminka ;) . Wrzucasz zaaktualizowane listy kompatybilnosci wstecznej do Aurory i grasz praktycznie we wszystko z classica. Do tego zgrasz sobie plyte na dysk raz i mozesz ja odlozyc na polke 

Z tym, że według tej listy akurat jest problem z tymi grami na X360 :/

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...