Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem że Corsair wypuścił już zasilacze z nowymi kablami do kart 12V-2X6, ja mam jeszcze ten z ATX 3.0 i się zastanawiam na wymiana na ten nowy ale czy jest sens? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz juz wszystko podlaczone i nie ma zadnych luzow to raczej nie ma sensu. Np. Seasonic ma bardzo dobre okablowanie ze "starymi" wtyczkami. Nie wiem jak Corsair ale podejrzewalbym tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie luzów nie mam, myślałem ze moze ten nowszy kabel jest jakiś lepszy i mniej się będzie nagrzewal, bo tak już myślę trochę pod kątem RTX 5xxx.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nagrzewa sie? Seasonicowe kable nie nagrzewaja sie, stad pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musiałbym w sumie dokładniej to poobserwować na bardziej wymagających grach bo póki co to ie zauważyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A coś takiego ?ACER XB273UV3 27 https://www.mediamarkt.de/de/product/_acer-xb273uv3-27-zoll-wqhd-gaming-monitor-1-ms-reaktionszeit-180hz-dp-144hz-hdmi-2933388.html
    • Po coś zadałem pytanie o rozdzielczość i oczekiwania co do grafiki i płynności. Inaczej będzie wyglądał zestaw pod 1440p i 60 fps, a inaczej pod 4K i 60 fps, a jeszcze inaczej taki co uciągnie grę w 30 fps w 1080p. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że są miejsca bardziej i mniej wymagające jak zresztą w każdej grze - stąd zawsze takie pytanie odnosi się do tych bardziej wymagających, czyli co kupić aby utrzymać 60 fps w wymagających lokacjach, a nie lecąc nad pustym polem. Kwestia w co celujesz, oczywiście dopóki gra nie wyjdzie to można sobie gdybać i i tak kupujesz trochę w ciemno, bo podane wymagania często są rozbieżne względem tego jak faktycznie gra śmiga. Pod 1440p i 60 fps to bezpiecznie iść w jakiegoś Ryzena 7 7700 + RTX 4070 Super / RX 7900 GRE. Pod 4K pompujesz wyłącznie w lepsze GPU.
    • Ja bym się wcale nie zdzwił jakby się okazało że przy tworzeniu stylu artystycznego Dragon Age Veilguard dużą role odegrały agorytmy AI.  Tam za nic nie ma duszy jakiejść spójnej koncepci, wszystko wygląda tak nudnie i generycznie że aż ciekaw jestem czy EA już ma przyszykowane oświadczenia w razie czego jakby sprzedaż nie zatrybiła.
    • Skoro to komputer do prostych rzeczy, to ja bym przeniósł potrzebne pliki do folderu przeskanował płatnym AV w wersji Trial, a nawet dwoma czy trzema dla pewności tylko ten folder. Przenieść ten folder na pamięć zewnętrzną, zrobił totalny format i przeinstalował Windowsa. Później po instalacji zapuszczasz np. ninite i wgrywasz w mig najpotrzebniejsze rzeczy, a sterowniki wgrywasz przez program sdio.
    • Geekbench nie podaje znamionowej prędkości ram?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...