Skocz do zawartości
nietypowy_

IPHONE XR 64 GB czarny + etui + oryginalna ładowarka - Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Iphone Xr 64 GB w kolorze czarnym. Jestem pierwszym właścicielem, kupiony w listopadzie 2020. Brak pęknięć, zarysowań, zniszczeń. Nigdy nie upadł i nie był naprawiany. Stan oceniam na bardzo dobry, ponieważ dbam o sprzęt na bieżąco. Sprzedaję z powodu zakupu nowszego modelu. Z Xr byłem bardzo zadowolony, nie sprawiał żadnych problemów.

Bateria nie była wymieniana - stan około miesiąc temu wskoczył na 79/80 %, ale jeszcze nie widać żadnych objawów jej wielkiego zużycia, czyli nie ma nagłych spadków wydajności ani stopnia naładowania. Bateria trzyma i działa tak samo jak wcześniej, czyli jeżeli nie nagrywasz non stop filmów ani nie oglądasz yt, to od rana do wieczora będzie mniej więcej 10-20 % naładowania. Na pewno za jakiś czas będzie konieczna wymiana. Według mnie to jest idealny model i stan dla osoby, która chce spróbować przejść z Androida na Apple, czyli na próbę żeby przetestować.

Kabelek od ładowarki przy wtyczce ma pękniętą oslonke mimo tego, że nie zaginałem i nie używałem na siłę nigdy. Prawdopoodbnie fabrycznie jest słabe jakościowo, ale jeszcze ładuje bez problemów (widać wszystko na filmach) i można jej używać.

Film 1 - youtu.be/lMzBtwQd2Gg
Film 2 - youtu.be/BjDy1zgmf5E

Kupujesz:
- iPhone Xr
- gumowe etui
- oryginalna ładowarka
- oryginalny kabelek
- oryginalne słuchawki
- oryginalne pudełko
- dokumentacja

Brak szpilki" do wyjmowania tacki

Cena oczywiście do negocjacji - 449 zł

OLX -> LINK

LOKALNIE -> LINK

Edytowane przez nietypowy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...