Skocz do zawartości
romuch

Telefon z mniej znanego sklepu - dlaczego tak tanio ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Pytanie - powiedzmy, że chcę kupić telefon np Galaxy Fold 6. W każdym sklepie typu x-kom, media, komputronik itd jego cena za wersję 512gb to 8000 ale według ceneo można go mieć już od 6000. Gdzie jest haczyk ?

Według pierwszego lepszego opisu telefon nowy, z fakturą, z europejskiej dystrybucji ?

Czy z europejskiej a nie z polskiej oznacza jakieś ograniczenia co do gwarancji ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie to te sklepy mają całkiem dobre.

Doczytałem dokładnie różnice w gwarancji między polską a europejską dystrybucją - to tu jest różnica powodująca takie ceny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z deluxury możesz dostać telefon który jest po zwrocie u nich, jak ci to nie przeszkadza to spoko. W razie czego możesz 300+pln dopłacić i wziąć z moreli go.

Natomiast sama cena to głównie różnica w marży oficjalnego dystrybutora + marża sklepów które prowadzą punkty stacjonarne. U nas na dużą część elektroniki ceny są bardzo niekorzystne względem zachodnich krajów. Co do gwarancji też musisz odpowiedzieć sobie co preferujesz - czy sklepu, czy "oficjalną producenta w Polsce", a jeszcze parę lat wstecz autoryzowane serwisy Samsunga na nasz kraj miały baaaardzo słabe opinie. Nie wiem czy coś poprawiło się pod tym względem. Może się jeszcze okazać że gwarancja z serwisem w Francji/Niemczech/Hiszpanii itd. jest korzystniejsza niż u nas. :E

Edytowane przez ElProblemos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...