Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szelo

Pro Evolution Soccer 6

Rekomendowane odpowiedzi

banski999 w folderze z grą masz plik SETTINGS i tam... A ja mam pytanko program DKZstudio nie wykrywa mi plików *bin, nie wiem czemu i nie mogę rozpakować patchy. POMÓZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
banski999 w folderze z grą masz plik SETTINGS i tam... A ja mam pytanko program DKZstudio nie wykrywa mi plików *bin, nie wiem czemu i nie mogę rozpakować patchy. POMÓZCIE

Przeinstaluj programik. A poza tym poszukaj za pro-evo.pl czy issonline.pl instrukcji. W sumie łatwe jest to patchowanie tylko nie zawsze efekty są zadowalające(czytaj new image ronaldinho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to mozna juz sciagnac pes w polskiej wersji jezykowej? Ja zamowilem takową ale sie pytam bo kumpel mowi mi ze sciagnal a mi sie nei chce wierzyc. Byl juz przeciek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żurek przeinstalowywałem ale nic z tego. JAk biorę "OPEN FILE" to tam pisze jakie pliki on moze otworzyć z jakim rozszerzeniem, i nie ma tam *bin, jest *iso, *afs i inne, wiec POMÓZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wygrałem Na Xfire jakiś Chat dla Pro Graczy w Pesa(Patrz sygnaturka) :cool:

Noi niemiałem neta przez pare dni a jakbym był online o 21 dnia 31.10.2006 miałbym orginał Pesa6,Łączmy się w żałobie :cassetete::cassetete::cassetete:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w fulla i uważam,że pes jest (jak zwykle) zajebisty,tylko te polskie komentarze...sztuczne jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to mozna juz sciagnac pes w polskiej wersji jezykowej? Ja zamowilem takową ale sie pytam bo kumpel mowi mi ze sciagnal a mi sie nei chce wierzyc. Byl juz przeciek?

Jest wersja multilanguage w której jest polski język wraz z polskim komentarzem(niedopracowanym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 6 dni ,tj. 10.11.06 :)KLIK

 

Na gry-online piszą, że 30 Listopada, a na gram.pl, że w Listopadzie, w twoim linku, że około 10.11.06

 

Kierowałbym się tym co na gram.pl czyli, że jeszcze są pre-order'y czyli, ze jeszcze nei ma gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]ps. A może ktoś sie wypowie troche n/t mojego tekstu? :E Jak sie to czyta? :E

 

Pięknie to nie jest, lecz im więcej próbujesz tym lepiej wychodzi. :) Miałem wrażenie że co moment temat jednego zdania się zmienia, coś w rodzaju: grafika jest ładna, dużo polygonów szczegółowa oraz dźwięk jest miły dla ucha. Taki podst. błąd pisarski. Próbuj dalej. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest wersja multilanguage w której jest polski język wraz z polskim komentarzem(niedopracowanym)

 

Komentarz tragiczny !!!

Borek tak komentuje jak by czytał orędzie królewskie,ma sa kra !!!

Echhhh a mówili że w fifie jest sztuczny komentarz... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

mam dosc dziwny problem z ta gra, mianowicie gra chodzi plynnie, wszystko dziala poprawnie... poza maly szczegolem - nie widze menu glownego. menu dziala... bo moge sie po nim poruszac, ale po omacku. widze jednynie ten dolny pasek z opisem szczegolow danego trybu.

 

nie wiem w czym tkwi problem, gra dziala, mozna grac i to plynnie.. wiec nie jest to wina karty. nowe stery do karty zreszta tez nie pomogly. gre instalowalam kilka razy i za kazdym razem to samo. na innym komputerze ta sama gra, instalowana z tej samej plyty dziala dobrze.

 

bede bardzo wdzieczna za pomoc:) moze nie jest to wielki problem... ale irytujacy hehe i do tego nie mam pojecia od czego on zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Czy ten poziom trudnosci "regular" to jest najłatwiejszy poziom w grze?
Nie, domyślny poziom to 3gwiazdki, pożemy go obniżyć do jednej, lub zwiększyć do 5.

 

2.Czy wersja demo rozni sie rozgrywka meczową od pelnej wersji?
Nie, zostały tylko wycięte wszystkie niepotrzebne tryby, opcje i drużyny.

 

Mi jakoś PES 6 nie przemawia do gustu!!!! :E
Prosimy o bardziej konstruktywne odpowiedzi.

 

Pięknie to nie jest, lecz im więcej próbujesz tym lepiej wychodzi. :) Miałem wrażenie że co moment temat jednego zdania się zmienia, coś w rodzaju: grafika jest ładna, dużo polygonów szczegółowa oraz dźwięk jest miły dla ucha. Taki podst. błąd pisarski. Próbuj dalej. :thumbup:

W zasadzie to mój pierwszy tekst tego rodzaju. Wiec profesjonalistą bym sie nie nazwał :E

Zdania w istocie są troche chaotyczne, ale nie chciałem żeby ilość "contentu" zniechęcała potencjalnych czytelników. No i dzieki za konstruktyną krytykę :]

 

Komentarz tragiczny !!!

Borek tak komentuje jak by czytał orędzie królewskie,ma sa kra !!!

Echhhh a mówili że w fifie jest sztuczny komentarz... :(

Zauważyliście że gro wypowiedzi naszych komentatorów to przetłumaczone z angielskiej wersji całe wyrażenia? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

 

Czy w poprawionej wersji polskiej będą zmienione róznice między poziomami trudnosci w stosunku do dema?

Strasznie sie w[beeep]iam bo grałem sobie na 2 gwiazdkach , zagrałem 3 mecze i było mi za łatwo więc przerzuciłem się na regular który znów jest za trudny.Gram na regularze od 3 dni i wygrywam jeden mecz na 10 , nie moge okiwac rywala a gram Hiszpanią przeciwko Czechom.

Co mam robic zeby im zabrac piłkę bo strasznie mieszają i czasami trzeba ratowac sie wslizgami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.

 

Czy w poprawionej wersji polskiej będą zmienione róznice między poziomami trudnosci w stosunku do dema?

Strasznie sie w[beeep]iam bo grałem sobie na 2 gwiazdkach , zagrałem 3 mecze i było mi za łatwo więc przerzuciłem się na regular który znów jest za trudny.Gram na regularze od 3 dni i wygrywam jeden mecz na 10 , nie moge okiwac rywala a gram Hiszpanią przeciwko Czechom.

Co mam robic zeby im zabrac piłkę bo strasznie mieszają i czasami trzeba ratowac sie wslizgami?

Coż, nie ma prostej recepty, tylko grać, grać, grać... :E Jak nabierzesz troche wprawy bedziesz wygrywał.

Staraj sie nie dawać przeciwnikowi dużo swobody, podchodz czesto pod nich z X-em, lub wslizgami, ktore dobrze wykonane sa skuteczna bronią w odbiorze piłki. A jak już zdobedziesz piłke, staraj sie przy niej utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tu nic innego nie da sie poradzić, dobieraj taktyke pod zawodników, w zależnosci od stanu posiadania cieżar gry przenos na skrzydła lub środek. Pomyśl o piątce w pomocy i zagęszczeniu środka pola. W każdym razie gdy ty bedziesz przy piłce rywal ci nijak nie zagrozi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Pograłem trochę w demko i stwierdzam, że z serią jest podobnie jak to ma miejsce w tym drugim, konkurencyjnym cyklu (wiadomo jakim) - niewiele zmian z edycji na edycję. I o ile czwórka od piątki rózniła się dość sporo "gameplayem", to pomiędzy 5 a 6 już takiej wielkiej różnicy nie ma.

 

Ciekaw jestem jak wypadł polski komentarz, bo to, co zaprezentowali w FIFA Szpaq i Szaran w gruncie rzeczy - poza kilkoma drobiazgami - podoba mi się.

 

PS Jak w piątce sędzia prowadził spotkanie zbyt drobiazgowo, to teraz mam wrażenie, że nie odgwizduje poważnych fauli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem trochę w demko i stwierdzam, że z serią jest podobnie jak to ma miejsce w tym drugim, konkurencyjnym cyklu (wiadomo jakim) - niewiele zmian z edycji na edycję. I o ile czwórka od piątki rózniła się dość sporo "gameplayem", to pomiędzy 5 a 6 już takiej wielkiej różnicy nie ma.

 

Ciekaw jestem jak wypadł polski komentarz, bo to, co zaprezentowali w FIFA Szpaq i Szaran w gruncie rzeczy - poza kilkoma drobiazgami - podoba mi się.

 

PS Jak w piątce sędzia prowadził spotkanie zbyt drobiazgowo, to teraz mam wrażenie, że nie odgwizduje poważnych fauli.

no przynjamniej w tym roku tak wyszło ale mimo to między 5 a 6 w gameplayu zaszło naprawde sporo zmian i to znaczących , dlatego jedni najnowszą odsłone pes-a wyklinają i wracają czym prędzej do 5 a jeszcze inni są zakochani , bo raz mniej fauli , mniej swobody na rozgrywanie piłki, ostry pressing przeciwnika + bardzo efektowne i skuteczne parady bramkarzy a dodatego trzeba dodać naprawde inteligientne zachowania taktyczne przeciwnika - z grającą otwarty futbol Brazylią jest łatwiej wygrać ze względu na zmniejszoną oborne niż np. z Polską czy słabszymi dryżunami , które głównie koncentrują się na defensywie i jest naprawde cieżko strzelić nawet jednego gola .

A komentarz - to niestety jak pisałem wcześniej w moim głównym komentarzu o grze w temacie jest żenujący i wygląda jak najzwyklejsze, bezczelne czytanie z kartki papieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to ile ludzi, tyle opinii. Zmian jest troche, a większosci są to szegóły, ale dosyć istotne, że wspomne chociaż długie podania, które teraz dopiero wyglądają jak crossy, a nie jak latawce. Wspomniany bramkarz zachowuje sie bardziej realnie, potrafi błysnać dobrą interwencja, ale potrafi stracic równowage i wpasc z piłką do bramki, albo za linie :) I wreszcie, widać wyraźnie coś takiego jak, nie za bardzo wiem jak to okreslić, motywacje piłkarzy. Gdy drużyna broni sie cały mecz i strzelimy im bramke, traci jakby motywacje do gry i można ich łatwo dobić i wbić 2-3 gole. Tak samo dzieje sie gdy my stracimy gola, przeciwnik rusza do ataku, a nam połowa rzeczy przestaje wychodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka jest skopana...

 

Grafika na bardzo niskim poziomie (w dobie dzisiejszych gier, mogli by chociaż trochę się postarać :>).

 

Do tego dziwny system strzałów... całkowicie przypadkiem można przylutować z 25 m, albo puścić kiks z 2 m na pustą bramkę... gdzie tu jakikolwiek sens i logika?

 

Wkurza mnie też to, że np. dobiegam zawodnikiem do przeciwnika, a tu co? Komp mi sam zmienia zawodnika na innego... który stoi za daleko od sytuacji - bardzo często się to zdarza.

 

No i faule... komp wjeżdża we mnie jak chce, a jak dotąd chyba 2 razy dostał kartkę, a właśnie przed chwilą skończyłem grać mecz, w którym mój bramkarz przy rzucaniu się na piłkę dostał czerwoną kartkę - nie wiem nawet za co! Czyżby za potkniecie się zawodnika, o buta bramkarza było promowane kartką, dla tego drugiego? Masakra po prostu!

 

Ogólnie... gra się fajnie, w miarę realistycznie (ale np. w fifę 07 na X360, gra się też bardzo realistycznie - taka prawda niestety). Słowem... zawiodlem się na nowym PES'ie i tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Wkurza mnie też to, że np. dobiegam zawodnikiem do przeciwnika, a tu co? Komp mi sam zmienia zawodnika na innego... który stoi za daleko od sytuacji - bardzo często się to zdarza.

 

Ustaw sobie "na mniej kresek" auto-zmianę zawodników przed meczem, będziesz w większym stopniu sam decydował na jakiego zawodnika zmienić.

 

(ale np. w fifę 07 na X360, gra się też bardzo realistycznie - taka prawda niestety)

 

A właśnie - mógłbyś napisać (ale w temacie o FIFA 07 najlepiej), jeśli grałeś w FIFA 07 również na PC-ecie, jakie są największe zmiany w filozofii gry (oprócz grafiki ofkorz), porównując te dwie wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem w PESa pierwszy raz. Komentarz - zal, zero emocji, ale w sumie i tak gram z wylaczonym komentarzem :]

Co do tych kartek to mi sypia i czerwone i zolte w 5 a w 6 jeszcze nie wiem :D ale ja gram tylko z zywym przeciwnikiem nie wiem jak to z kompem jest.

A male roznice w wygladzie miedzy 5 i 6 sa dobre poniewaz jak mi sie 6 nie spodoba to wroce 5 i niewiele strace :]

Jeszcze tylko padzik PS do kompa podlacze i bedzie OGIEN

Fifa << PES, nie wiem jak mozna sie cieszyc ta arcadowka, to chyba trzeba nie lubic pilki noznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o komentarzu i jego nazwijmy to pustości.

W sumie to chyba pierwsze nagranie do gry na Borka i Kołtonia (nie licząc jakieś tam gierki, która Borek bodajże pare lat temu komentował) - wprawy chłopaki nie mają :E

Chyba było ciężko, bo na codzień komentują wydarzenia dziejące sie na boisku, tutaj trzeba nagrać głos w studio, czytając z kartki - trudno tak samo wyartykulować i dodać tyle emocji co podczas komentowania ważnego meczu :)

 

Ale żeby nie było że ich za bardzo bronie.

 

Nie wiem co wyprawia polski dystrybutor, u nas premiera dopiero 12tego, podczas gdy w innych, nazwijmy to cywilizowanych krajach ;) gra już dawno wyszła, w dodatku multilang. gdzie działająca polską wersje można wybrać z menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem pierwsze dwa czy trzy mecze. Gierka niezła, ale jakby trochę "przymuleni" piłkarze. Komentarz fatalny. Szpaqu i Szaran o wiele lepiej wypadli w Fifie, chociaz gra jest gorsza. Może są już jakieś Option File gdzie ktoś poprawił nazwy, zawodników, kluby i stroje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...