Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

imre2

Areobiczna 6 Weidera - TEMAT OGÓLNY

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę to pod impulsem treningu napisałem, dojadę do połowy cyklu i się zobaczy, dziwi mnie że mój kolega, robiący równolegle ze mną, będąc dużo grubszym ode mnie ma widoczne efekty bez wcześniejszych ćwiczeń ( ja machałem po kilkaset brzuszków jakiś czas temu). No nic, pożyjemy zobaczymy.

 

to jest akurat oczywiste... Ty ćwiczyłeś, on nie, na początku ćwiczeń jest z reguły największy progres...

 

też zacząłem 6 ale za mało sypiam i jestem nie w formie :/ Poza tym się lekko naciągnęłem podczas 2 dnia, no ale trudno... teraz robię tak że jak nie dam rady zrobić wymaganej ilości na dzień treningu to go nie liczę tylko robię tak długo (w sensie tyle dni) aż uda mi się zrobić po czym przeskakuję do następnego... nie zależy mi na kaloryferze w miesiąc (zakładając że ktokolwiek w to wierzy :E ), więc sam fakt że zestaw zrobię w 60 a nie w 40 dni mi nie przeszkadza, tym bardziej że jeśli już się wdrożyłem to raczej zrobię ;)

 

Dziś ukończyłem 10 dzień i myślę poważnie nad przerwaniem, czemu? Nie widzę jakichkolwiek efektów, jako że jestem chudy w pasie, wcześniej zaś ćwiczyłem brzuszki (ze 200-300 dziennie) spodziewałem się już jakichś efektów, wszystkie ćwiczenia robię prawidłowo, o tej samej porze, bez przerw a jedynym efektem jest pełno potu smilies/szczerbaty.gif

 

właśnie fakt że zostawiasz tyle potu oznacza że jednak te ćwiczenia działają. Swoją drogą po 10 dniach to możesz się nie spodziewać efektów nawet po sterydach :). Skoro jesteś chudy i pewnie młody z chorym metabolizmem to albo to zaakceptuj i spokojnie czekaj i ćwicz albo pomyśl nad dietką (najlepiej 1 i 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, po 10 dniach chcecie być gwiazdą bodybuildingu... Najlepsze plany dają efekty 'dopiero' po 2-3 tygodniach. Rok w tym sporcie to tak naprawdę tyle co nic. A szóstka Weidera to przereklamowany trening który może się przydać grubasom. Normalny człowiek bez sadła to co najwyżej sobie mięśnie spali.

Ty uważaj bo przyjdzie taki co w życiu brzucha nie ćwiczył, wziął A6W bo zobaczył jako pierwszy przereklamowany trening na jakiejś stronie, po tygodniu zobaczył jakieś zarysy mięśni na brzuchu i będzie bronił A6W do upadłego bo daje efekty
Taka prawda z tym treningiem. Nie wiem czy wiecie ale mięśnie rosną gdy odpoczywają a w A6W nie daje się im czasu na odpoczynek.

Jak dla mnie to ten trening jest dla desperatów, mięśni przy nim za dużo nie zbudujesz(wiem bo ćwiczę już od 2 lat, szóstkę też robiłem). Zresztą większość się podda tak gdzieś przy 12-14 dniu.

Jak chcecie domowy trening na mięśnie brzucha to polecam ABS2, pierwsze efekty daje szybko bo po ok. 2-3 tygodniach(http://www.witnet.gda.pl/~lukas/abs.pdf).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lones
Jak chcecie domowy trening na mięśnie brzucha to polecam ABS2, pierwsze efekty daje szybko bo po ok. 2-3 tygodniach(http://www.witnet.gda.pl/~lukas/abs.pdf).

Święte słowa. Wypróbowałem to i uważam, że jest znacznie lepsze niż 6 którą początkowo mocno zachwalałem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAŁąCZAM JESZCZE RAZ EFEKTY SZOSTKI WEIDERA< DL WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW :Dpost-83840-1184944480.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hardstyle
ZAŁąCZAM JESZCZE RAZ EFEKTY SZOSTKI WEIDERA< DL WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW :Dpost-83840-1184944480.jpg

No śliczny brzusio :glodny:

 

Co do ABS... to chętnie bym spróbował, ale nie mam drążka :kwasny: Aaaale coś tam wyczytałem, że niby można bez, hmmm.

 

A tak w ogóle, co jest bardziej wymagające ?? A6W czy ABS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAŁąCZAM JESZCZE RAZ EFEKTY SZOSTKI WEIDERA< DL WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW :Dpost-83840-1184944480.jpg

Ma niski BF jak na dziewczynę i przy regularnym ABS2 będzie wyglądać tak samo(albo nieco lepiej). Chyba że zaczynała z wysokim to spaliła przy A6W, niemniej nie jest to najlepszy sposób na spalanie(kurde - brzuch też mięsień i odpoczywać musi). Wiecie - jak ktoś w życiu nic nie ćwiczył to pewnie że spali sadło jak zacznie się zamęczać przez 42 dni. I naprawdę nie ma znaczenia czy będzie ćwiczyć brzuch czy powiedzmy z odpowiednią intensywnością nogi czy biceps. Czemu? Bo tłuszcz schodzi z całego ciała, nieważne czy ćwiczysz plecy, nogi czy brzuch. Tłuszcz i tak nie jest bezpośrednio wykorzystany bo musi się dostać do wątroby i tam rozbity. Więc myślenie - ćwiczę brzuch to z brzucha zejdzie jest błędne. O_o! Organizm ma zakodowane jak ma tłuszcz schodzić z ciała, ćwicząc po prostu zwiększacie zużycie co przyczynia się do uzyskania ujemnego bilansu kalorycznego.

Mięśni brzucha to przy szóstce nie zbudujecie :lol2: Tzn. prawdziwych mięśni brzucha™ Bo co to będą za mięśnie po 6tyg. katowaniu?

Dla 'niedowiarków' - w A6W stosujesz praktycznie tylko jedno ćwiczenie!! i to tylko na górne części brzucha. Co oznacza że dół leży odłogiem. Poza tym jedno niezmieniane ćwiczenie nie jest w stanie nijak rozwinąć mięśni bo do tego potrzeba różnorodności, trzeba mięsień atakować pod różnymi kątami. Na dodatek mięśnie rosną podczas regeneracji a nie ćwiczeń. A w szóstce nie ma czasu na regenerację.

Wiem coś o tym a żeby o tym rozmawiać trzeba mieć choć takie malutkie pojęcie o hipertrofii mięśniowej :o Pewnie że ktoś może być zachwycony efektami po szóstce jeśli w życiu brzucha nie ćwiczył, ale uwierzcie mi że mięśnie po tym treningu są małe w porównaniu do tego co można osiągnąć prawdziwym planem treningowym(np. 3 razy w tygodniu brzuch ćwiczony z obciążeniem, z progresją ciężaru, np. HST dla brzucha - widziałem już efekty takiego treningu i przewyższają efekty po szóstce, mówię tu o efektach masowych dla mięśni!!).

 

Co do ABS... to chętnie bym spróbował, ale nie mam drążka smilies/kwasny.gif Aaaale coś tam wyczytałem, że niby można bez, hmmm.

 

A tak w ogóle, co jest bardziej wymagające ?? A6W czy ABS ??

Bez drążka to raczej stypa, w późniejszych etapach trening opiera się gł. na drążku, kup sobie choć taki za 19zł do futryny, też daje radę.

 

 

Tych treningów nie można porównywać. A6W to codzienna harówa po 20 i więcej minut, ABS2 robisz 3-4 razy w tygodniu po ok 10 minut ALE pamiętajmy że każdy z nich ma inne zastosowanie, A6W to namiastka aerobów która ma spalić tłuszcz(z budową mięśni nie ma za dużo wspólnego) a ABS2 to domowy trening na masę brzucha. Dla mnie osobiście A6W jest daremna bo sadło umiem skutecznie spalić bez niej a jak już pisałem mięśni przy niej nie zbudujesz.

Zresztą małe masz szanse na skończenie szóstki jeśli nie ćwiczyłeś do tej pory brzucha. Jest cholernie ciężko dla kogoś bez podstaw mięśniowych. Ja odradzam ten trening. Na schudniecie - aeroby/HIIT + dieta, na masę dieta + ABS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hardstyle

OK, a jaka intensywność tego HIIT ?? Mniej wiecej wiem na czym to polega, ale ile razy w tygodniu?? W poniedziałek, środę i piątek, póki co mam trening siłowy, więc hiit mam "wplatać" między te dni?? Jak polecasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie stronke gdzie jest abs 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, a jaka intensywność tego HIIT ?? Mniej wiecej wiem na czym to polega, ale ile razy w tygodniu?? W poniedziałek, środę i piątek, póki co mam trening siłowy, więc hiit mam "wplatać" między te dni?? Jak polecasz??

Napewno w dni bez treningu siłowego, tylko pomiędzy tymi dniami(treningowymi). Czyli:

PON - siłownia

WT - HIIT

ŚRD - siłownia

CZW - HIIT

PTK - siłownia

SOB - HIIT

NDZ - wolne

Ja bym tak robił(obecnie jadę redukcję ale nie mogę biegać - uraz kolana :( )

Do HIIT'a możesz dodać stretching.

 

Dajcie stronke gdzie jest abs 2

http://www.witnet.gda.pl/~lukas/abs.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jcAkov czy jakoś tak co ty tam o mnie napisałeś?? bo się pogubiłam!!!!!!!!!!!!!!

 

 

A6W jest treningiem na górne partie mięśni brzucha to nie ulega wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa twój link do absa 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jcAkov czy jakoś tak co ty tam o mnie napisałeś?? bo się pogubiłam!!!!!!!!!!!!!!

A6W jest treningiem na górne partie mięśni brzucha to nie ulega wątpliwości.

Ja się raczej nie wtrącam do Waszej dyskusji o brzuszkach ale - "ma niski BF" to znaczy ma niski Body Fat (mały poziom tkanki tłuszczowej), nie ma się o co denerwować. BTW: z czystej ciekawości - jesteś naturalną blondynką? (tylko bez nerwów, nie pytam złośliwie) ;) od siebie chciałbym dodać jeszcze jedno: więcej fotek! Oczywiście w celach czysto naukowych, żebyśmy mogli zobaczyć te efekty z różnych perspektyw :o:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he :lol2: w celach czysto naukowych, he he he :question: Ok postaram sie jeszcze coś wrzucić. Ja , mam naturalny kolor włosów Ciemny blond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 WEJDERA JEST NAPRAWDE SZKUTECZNA. Doszedłem do 12 dnia ,ponieważ byłem na kacu i 13 jusz nie zrobiłem. Mam 170 cm wzrostu i waze 78 kg. Troche więc tłuszczu na brzuchu mam. I przez 12 dni ćwiczeń na górnej parti brzucha gdzie jest mniej tłuszczu pojawiła mi sie krata. Do końca ćwiczej jak zgibił bym jeszcze troche tłuszczy w niższej parti było by jusz wogule super. Więc ćwiczenia są naprwde godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lones
6 WEJDERA JEST NAPRAWDE SZKUTECZNA. Doszedłem do 12 dnia ,ponieważ byłem na kacu i 13 jusz nie zrobiłem. Mam 170 cm wzrostu i waze 78 kg. Troche więc tłuszczu na brzuchu mam. I przez 12 dni ćwiczeń na górnej parti brzucha gdzie jest mniej tłuszczu pojawiła mi sie krata. Do końca ćwiczej jak zgibił bym jeszcze troche tłuszczy w niższej parti było by jusz wogule super. Więc ćwiczenia są naprwde godne polecenia.

Cieszymy się. A po polsku można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
he he he :lol2: w celach czysto naukowych, he he he :question: Ok postaram sie jeszcze coś wrzucić. Ja , mam naturalny kolor włosów Ciemny blond.

No to giciorek, czekam ;) Jakby co to możesz je wysłać na PM zamiast na forum :o:lol2::D;) hehe

 

Lubię ciemny blond :thumbup:

 

PS: pamiętaj, że brzuch najlepiej widać w stringach! :o:D;)

 

6 WEJDERA JEST NAPRAWDE SZKUTECZNA. Doszedłem do 12 dnia ,ponieważ byłem na kacu i 13 jusz nie zrobiłem. Mam 170 cm wzrostu i waze 78 kg. Troche więc tłuszczu na brzuchu mam. I przez 12 dni ćwiczeń na górnej parti brzucha gdzie jest mniej tłuszczu pojawiła mi sie krata. Do końca ćwiczej jak zgibił bym jeszcze troche tłuszczy w niższej parti było by jusz wogule super. Więc ćwiczenia są naprwde godne polecenia.

Może i chciałeś coś ciekawego napisać ale trochę ciężko przez to przebrnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to giciorek, czekam ;) Jakby co to możesz je wysłać na PM zamiast na forum :o:lol2::D;) hehe

 

Lubię ciemny blond :thumbup:

 

PS: pamiętaj, że brzuch najlepiej widać w stringach! :o:D;)

Może i chciałeś coś ciekawego napisać ale trochę ciężko przez to przebrnąć.

 

 

 

Ha ha ha ha . Ale ja nie jestem modelką i nie pozuje , więc muszę Cię rozczarować żadnych takich zdjęć , nie ujrzysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu proszę inna perspektywapost-83840-1185043815_thumb.jpg. Wedle życzenia. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ha . Ale ja nie jestem modelką i nie pozuje , więc muszę Cię rozczarować żadnych takich zdjęć , nie ujrzysz :)

Szkoda, bo sądząc po zdjęciach, można by tak zakładać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 WEJDERA JEST NAPRAWDE SZKUTECZNA. Doszedłem do 12 dnia ,ponieważ byłem na kacu i 13 jusz nie zrobiłem. Mam 170 cm wzrostu i waze 78 kg. Troche więc tłuszczu na brzuchu mam. I przez 12 dni ćwiczeń na górnej parti brzucha gdzie jest mniej tłuszczu pojawiła mi sie krata. Do końca ćwiczej jak zgibił bym jeszcze troche tłuszczy w niższej parti było by jusz wogule super. Więc ćwiczenia są naprwde godne polecenia.

jesus.jpeg

Wrzucaj możliwie swoje wypociny do Worda lub ściągnij FF2 :mad2: Zrobisz nam dużą przysługę.

I zrozum że dla człowieka który nic w życiu nie ćwiczył taka szóstka wydaje się skuteczna(trening desperatów - kaloryfer w 6 tygodni, można by to sprzedać na allegro :lol2: )i jest skuteczna(nagły 'atak' na organizm jeśli do tej pory przez xx lat tylko siedziałeś/aś na dupie i nic ze swoim ciałem nie robiłeś/aś to musi coś dać).

 

Ale 'wyjadacza' który z różnymi rodzajami treningu(od aerobów, przez HIIT, po siłownię) ma styczność od ponad 2óch lat to taki trening może tylko rozbawić.

 

Jeszcze raz powtórzę:

Ty uważaj bo przyjdzie taki co w życiu brzucha nie ćwiczył, wziął A6W bo zobaczył jako pierwszy przereklamowany trening na jakiejś stronie, po tygodniu zobaczył jakieś zarysy mięśni na brzuchu i będzie bronił A6W do upadłego bo daje efekty

Jak ktoś ma jakieś doświadczenie w tym sporcie jakim jest bodybuilding to wie że szóstka Weidera jest bardzo słabym treningiem. A jak ktoś nie ma doświadczenia to niech się lepiej nie wypowiada.

 

BTW - niedawno napisałem mały poradnik - jak schudnąć(na podstawie swojego i nie tylko doświadczenia). Wrzuciłem na pewne forum sportowe. Wrzucę też na PClaba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj możliwie swoje wypociny do Worda lub ściągnij FF2 :mad2: Zrobisz nam dużą przysługę.

I zrozum że dla człowieka który nic w życiu nie ćwiczył taka szóstka wydaje się skuteczna(trening desperatów - kaloryfer w 6 tygodni, można by to sprzedać na allegro :lol2: )i jest skuteczna(nagły 'atak' na organizm jeśli do tej pory przez xx lat tylko siedziałeś/aś na dupie i nic ze swoim ciałem nie robiłeś/aś to musi coś dać).

 

Ale 'wyjadacza' który z różnymi rodzajami treningu(od aerobów, przez HIIT, po siłownię) ma styczność od ponad 2óch lat to taki trening może tylko rozbawić.

 

Jeszcze raz powtórzę:

 

Jak ktoś ma jakieś doświadczenie w tym sporcie jakim jest bodybuilding to wie że szóstka Weidera jest bardzo słabym treningiem. A jak ktoś nie ma doświadczenia to niech się lepiej nie wypowiada.

 

BTW - niedawno napisałem mały poradnik - jak schudnąć(na podstawie swojego i nie tylko doświadczenia). Wrzuciłem na pewne forum sportowe. Wrzucę też na PClaba...

 

 

Jeja,

ale Ty człowieku jesteś nerwowy.!!!!!

Moim skromnym zdaniem jeśli ktoś ma dużo tkanki tłuszczowj , to nie ma takiej szansy na zrobienie kaloryfera przez 6tyg, ponieważ mięśnie się będą tworzyc pod tkanką tłuszczową. Proponuje najpierw zrzucac kg:]

a 6 weidera to ciężki trening, ale moim zdaniem skuteczny.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeja,

ale Ty człowieku jesteś nerwowy.!!!!!

Moim skromnym zdaniem jeśli ktoś ma dużo tkanki tłuszczowj , to nie ma takiej szansy na zrobienie kaloryfera przez 6tyg, ponieważ mięśnie się będą tworzyc pod tkanką tłuszczową. Proponuje najpierw zrzucac kg:]

a 6 weidera to ciężki trening, ale moim zdaniem skuteczny.

Pozdro

Też byłbyś nerwowy na moim miejscu.

A ja uważam że nikt nie zbuduje kaloryfera w 6 tygodni. Kaloryfer po 6 Weidera to słaby 'kaloryfer'. Pewnie że w porównaniu do pierwszego łepka z brzegu z ulicy który nie ćwiczy jesteś lepszy ale w porównaniu do byle amatora z siłowni który ma trochę wiedzy, możliwości i stażu to odpadasz.

Ja mówię - zamiast się w to bawić lepiej wziąć się do tego na poważnie(siłownia do niej aeroby) wtedy będziecie i lepiej wyglądać niż po tej szóstce i załapiecie kondycje czego nie można powiedzieć o efektach szóstki Weidera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też byłbyś nerwowy na moim miejscu.

A ja uważam że nikt nie zbuduje kaloryfera w 6 tygodni. Kaloryfer po 6 Weidera to słaby 'kaloryfer'. Pewnie że w porównaniu do pierwszego łepka z brzegu z ulicy który nie ćwiczy jesteś lepszy ale w porównaniu do byle amatora z siłowni który ma trochę wiedzy, możliwości i stażu to odpadasz.

Ja mówię - zamiast się w to bawić lepiej wziąć się do tego na poważnie(siłownia do niej aeroby) wtedy będziecie i lepiej wyglądać niż po tej szóstce i załapiecie kondycje czego nie można powiedzieć o efektach szóstki Weidera.

 

 

ALE JA JESTEM DZIEWCZYNA!!!!!!!!!! :exclam:

Cwiczylam na silowni brzuch, i nie bylo takich efektow jak po weiderze, a cwiczylam z obciązeniem 5 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALE JA JESTEM DZIEWCZYNA!!!!!!!!!! :exclam:

Tak - mogę to nawet częściowo potwierdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak - mogę to nawet częściowo potwierdzić :D

 

hehehe dziękuje miLo z Twojej strony:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...