Skocz do zawartości
Tinky

Wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Poszukaj jakiegoś forum o łysieniu, jest gdzieś na pewno

http://www.pokonajlysienie.com/forum/viewforum.php?f=3

 

Poczytaj o Minoxydyl 5% -spowolnienie ,

Prophecia- zatrzymanie i odrost ponoć spektakularne efekty ale efekty uboczne są możliwe.

albo przeszczep z tyłu głowy.

 

suplementy nic ci nie dadzą, zdrowa dieta i zdrowy styl życia prędzej, ale genow i tak to nie zatrzyma gdyż to one są winowajcą.

 

Jak sama nazwa wskazuje ANDROGENICZNE

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zakola po ojcu norwood 2 albo 1.5 i używam od 3 miesięcy loxonu max, widzę już odrost i trochę baby hair 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być wiele... u mnie związane było to ze źle dobraną prostownicą i karbownicą. Podobnie jak w przypadku prostownicy, możliwość ustawiania temperatury jest bardzo ważna, o ile nie najistotniejsza. Starsze model nie posiadają tego typu rozwiązania, dlatego warto zamienić swój stary sprzęt na nowszy, bezpieczniejszy. Przede wszystkim chodzi o zabezpieczenie struktury włosa. Zastanawiam się nad tym bezpiecznym modelem https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/karbownica-remington-ceramic-crimp-220-s3580,49153.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • zawsze jest jakiś odsetek ludzi, którzy zajrzą, przeczytają, zrozumieją i im to rozwiąże analogiczny problem albo naprowadzi na alternatywne rozwiązanie, może lepsze
    • Czy kiedykolwiek jakiś bojkot graczy się udał? Jeśli gra jest dobra to głos krzykaczy z Internetu mało znaczy. Jedynie portale branżowe mają o czym pisać i w łatwy sposób generują sobie kliki  
    • Na ten moment tak to wygląda 
    • @voltq oraz    1. Zjawisko nazywa się retencją, co wprowadza jednak pewne różnice. 2. Lasy gromadzą wodę, @T0TEK pisał o wilgoci przy dyskusji o parze wodnej, a tego lasy nie robią. Para wodna w atmosferze podlega kondensacji, stąd choćby mamy chmury, no ludzie wiedza z podstawówki. 3. Wracając do mocno uproszczonego obrazka fotosyntezy, to rośliny pobierają przede wszystkim wodę z gleby przez system korzenny, który został do tego stworzony. Las co najwyżej może pośrednio wspomagać kondensację pary wodnej do postaci mgły, która następnie osiada na ściółkę i zostaje wchłonięta w glebę. Tylko że znów zdolność retencji lasu nie zależy wyłącznie od jego powierzchni. @FataIity Zaraz, przecież jesteś wolnościowcem, a teraz nagle chciałbyś, żeby bezdomnym rozdać mieszkania albo kasę, czy sztucznie zmuszać pracodawców do tworzenia miejsc pracy by ich pozatrudniać żeby mieli na mieszkanie? To wtedy byłaby dyktatura albo mega socjal.  
    • Gezzz prawie 2 msc. czekam na serwis. Dziś odbieram rower i dopiero teraz zacznę jeździć w tym sezonie.:(  Gdybym wiedział, że to będzie tyle trwać, to bym pewnie już sam szybciej zrobił.:E  Zaczęło się od prawej manetki (105), gość powiedział, że jest zepsuta to kupiłem nową, potem powiedział, że coś z kołem i za każdym razem jak dzwoniłem i się pytałem, czy już gotowy to cały czas mówił: "wciąż walczę z tym kołem". Przy okazji mówił, że pancerze i linki do wymiany i pojawiła się pleśń pod owijką - trzymałem wyczyszczony i wysuszony rower przez zimę w garażu. Za dużo wilgoci mam w garażu? Całość napraw i części: manetka, kaseta, łańcuch, owijka pancerze: 1200zł:(  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...