Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
W dniu 11.05.2024 o 20:44, amsztel napisał:

Mialem IDENTYCZNA BUDE :E 

Kupiona (chyba) w sklepie modedkompz.pl albo cos takiego... nie pamietam juz bo to bylo ze 20 lat temu :E 

 

O kurde myślałem że to jakaś samoróbka, wygląda lepiej i ciekawiej niż nie jedna skrzynka z obecnych czasów ;) mega fajnie to wygląda i te niebieskie katody + niebieskie wentyle revolteca które tylko wyglądały a nie działały też ich używałem :E 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 2.05.2024 o 21:16, Visar napisał:

5950x z 4090

Fajny ten Twój UPS. Wygląda na jakiś wysoki model (bo wielka kobyła). To któryś z APC? teraz widzę, że PowerWalker. Jak się w nim wymienia akumulatory (łatwo/trudno?) Zadowolony jesteś?

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest to PowerWalker VI 3000 CW, na pokładzie ma 4 akumulatory CSB HRL1234 W F2 FR 12V 9Ah. Fajne jest to, że ma USB HID, czyli po podpięciu do komputera, pod windowsem bez instalowania żadnych sterowników jest widoczny jako bateria i można to konfigurować tak jak na laptopie.
Jestem zadowolony, akumulatory łatwo wymienić.
Oryginalne akumulatory wystarczyły na trochę ponad 3 lata. Ale dosyć często był rozładowywany.
vy5EYw4.jpgtyx73C9.jpghybcTAe.jpg

Edytowane przez Visar
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

znalazlem na smietniku

ali 386
hercules cga
realtek vga

nie podlaczalem nawet do pradu bo mi sie nie chcialo

wysatawilem na retro gieldzie i ktos zaoferowal 550zl (TAK - PIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT POLSKICH ZŁOTYCH)

 

IMG-4719.jpg
IMG-4720.jpg
 

Edytowane przez duniek
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i ja plexi jakieś 18-20 lat temu :E

 

d29de7a1bd719448med.jpg

 

a572406675c4b7c4med.jpg

Tylko te 2 foty się ostały...niestety połamała się 4 lata temu przy przeprowadzce bo ktoś na nią coś rzucił, tak to by do dziś sobie stała w garażu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales fancy wentylatory ;) Ja korzystalem z Cooler Master NEON LED TLF-R82 80mm :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tę budę wraz z wyposażeniem (wentyle, katody, panel do sterowania) od firmy z którą współpracowaliśmy (pc-tuning, czy jak się zwała...pamiętam, że byli tez importerem zasilaczy tagan), u nich już na siebie zarobiła jako "buda pokazowa" i nie była im potrzebna, a u mnie znalazła przytulny kącik :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, krzysiak napisał:

Dostałem tę budę wraz z wyposażeniem (wentyle, katody, panel do sterowania) od firmy z którą współpracowaliśmy (pc-tuning, czy jak się zwała...pamiętam, że byli tez importerem zasilaczy tagan), u nich już na siebie zarobiła jako "buda pokazowa" i nie była im potrzebna, a u mnie znalazła przytulny kącik :E

kupilem na takiej kompa z 2 lata temu - potem buda lezala i wystawilem ją za chyba 100zł albo nawet mniej bo lekko peknieta byla (ale tylko odbior osobisty ustawiłem) - jakis napaleniec zaproponował 200 jak wysle :D + wysylka

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 9.05.2024 o 21:22, krzysiak napisał:

@Michał19857szkoda że aio czarne, białe by fajniej siadło

https://ibb.co/Qp5nqfZ a ja stwierdziłem że za mało czarnego w środku i zmieniłem wentyle na czarne i jak dla mnie bajunia

@krzysiak i co Ty na to?

Edytowane przez Michał19857

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że fajniej :D

1 godzinę temu, duniek napisał:

kupilem na takiej kompa z 2 lata temu - potem buda lezala i wystawilem ją za chyba 100zł albo nawet mniej bo lekko peknieta byla (ale tylko odbior osobisty ustawiłem) - jakis napaleniec zaproponował 200 jak wysle :D + wysylka

Pokazałem młodemu...chce żebym mu kupił taką :E 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2024 o 21:46, krzysiak napisał:

Powiem Ci że fajniej :D

Pokazałem młodemu...chce żebym mu kupił taką :E 

teraz jest prosciej bo sa itxy dtxy matxy i mozna sobie wciac na laserze i mniej materialu idzie + mniej cięcia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wpadł mały dodatek do kompa ;)

 AE-5 Plus.
img-20240515-170944837.jpg

Edytowane przez ShaDow_Pro
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe 2-3stopnie dla grafiki (zawsze tak jest) kilka kart testowałem te co się bardziej czy mniej grzeją, większe mniejsze i zawsze dzwiękówka w slocie powodowała ciut wyższą temperaturę karty mimo że jest odstęp jak u ciebie to jakieś tam ciepło ona wydziela :E 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potestuję i zobaczę jak będzie, na szczęście kartę graficzną kupiłem specjalnie z porządnym chłodzeniem żeby się nie martwić, także nawet jak będzie trochę wiecej to pewnie 65* na rdzeniu, bo jeszcze nigdy 62 nie przekroczyłem przed zakupem dżwiękówki. ;)

Edytowane przez ShaDow_Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mogłem się powstrzymać aby nie kupić 😀

56LSpJ0.jpg

Żal zrywać folie zabezpieczające 

7eOw6YA.jpg

Edytowane przez marb1
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, marb1 napisał:

kupić

Piękna, też mnie korciło, natomiast lga 1700, zwłaszcza Z690 za pół roku będzie przestarzała, więc się nie namówiłem :D szkoda ze pod amd takich wynalazków nie robią 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Voodoo 2 napisał:

Piękna, też mnie korciło, natomiast lga 1700, zwłaszcza Z690 za pół roku będzie przestarzała, więc się nie namówiłem :D szkoda ze pod amd takich wynalazków nie robią 

Tak wygląda bez folii zabez.🤪Szkoda toto do budy wkładać.Przy tej płycie to mój aorus 4090 wygląda jakoś biednie 😄

rJSTD9c.jpg

Edytowane przez marb1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna karta jaka dobrze pasuje to 7900xtx AQUA, ale niestety ASRocka u nV nie ma i wiadomo, że dla serii 40xx i pewnie 50xx nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest płyta już fabrycznie z zintegrowanym blokiem pod clc dla cpu? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2024 o 06:18, Send1N napisał:

Dodatkowe 2-3stopnie dla grafiki (zawsze tak jest) kilka kart testowałem te co się bardziej czy mniej grzeją, większe mniejsze i zawsze dzwiękówka w slocie powodowała ciut wyższą temperaturę karty mimo że jest odstęp jak u ciebie to jakieś tam ciepło ona wydziela :E 

Fizyki nie da sie oszukac - tu nie przyblokowany airflow robi te 1-2*C roznicy. Skoro karta jest zasilana i dziala, wydziela x W energii cieplnej, a to promieniuje i nie jest obojetne dla temp. otoczenia. Jak ktos chce mocno potestowac - wsadzic te sama karte w ten sam slot z zaklejonymi stykami. W ten sposob rozwiklamy zagadke czy to airflow czy kilka dodatkowych W ciepla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że to wydzielane ciepło przez dzwiękówkę w slocie ma na to wpływ ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Send1N napisał:

To jest płyta już fabrycznie z zintegrowanym blokiem pod clc dla cpu? 🤔

Tak, gigabyte wersje z zintegrowanym blokiem leciu już od z390, asus też tam po jednej płycie tego typu wydaje. Ogólnie coraz rzadziej się niestety pojawiają lub ceny zaporowe, chociaż ten ASRock nawet wzglednie

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie co do dźwiękówki pod grafiką jest trochę cieplej, ale też ciężko powiedzieć bo w domu też jest cieplej, więc zapewne i karta trochę podgrzewa jak i cieplejsze otoczenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...