Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stnkk

Polska Irlandia 3:0

Rekomendowane odpowiedzi

tylko cioty grają "ostro" np. Juventus poprostu ich technika jest marna to grają na "siłę"

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale widzieliście jak Irlandczycy ostro grali ?? Faule co chwila. Jakies przepychanki pod bramka (raz, jak Dudka sfalulowali) itp.

 

Masz racje.Irlandczycy tyle razy faulowali i co?????Jedna zółta kartak,a jak nasi sie zderwowali to co????Od razu czerwona.

 

PS.Zdenerwowala mnia akcja gdzia Zurawski zle wypuscil pilke i stracil super szanse na strzelenie 4 gola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, ciebie?? a byly jakies powody ku temu zeby cie/was podgladac? ;) [arrr co tam sie musialo dziac]

E tam, nie mnie, tylko ekran, na którym oglądaliśmy mecz :D !

 

[oj tam, po prostu było sympatycznie i baaaardzo labowo ;) ! ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciebie?? a byly jakies powody ku temu zeby cie/was podgladac? ;) [arrr co tam sie musialo dziac]

E tam, nie mnie, tylko ekran, na którym oglądaliśmy mecz :D !

 

[oj tam, po prostu było sympatycznie i baaaardzo labowo ;) ! ]

 

wazelina...

 

...w użyciu 24h na dobę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wazelina...

 

...w użyciu 24h na dobę  :] 

A to do mnie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze ngole zremisowali z Austrią 2:2 :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze ngole zremisowali z Austrią 2:2 :hahaha: 

 

To będzie ostro w następnym meczu, przejadą po nas jak walec (chyba, że zdarzy się cud :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze ngole zremisowali z Austrią 2:2 :hahaha: 

 

To będzie ostro w następnym meczu, przejadą po nas jak walec (chyba, że zdarzy się cud :P ).

 

to bedzie cud :elefant::thewave::luxhello::disco::banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze ngole zremisowali z Austrią 2:2 :hahaha: 

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

Northern Ireland 0 - 3 Poland

Azerbaijan 1 - 1 Wales

Austria 2 - 2 England

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

Francja 0 - 0 Izrael

 

 

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze ngole zremisowali z Austrią 2:2 :hahaha: 

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

Northern Ireland 0 - 3 Poland

Azerbaijan 1 - 1 Wales

Austria 2 - 2 England

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

Francja 0 - 0 Izrael

 

 

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

to jest wynik :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

ALBANIA -GRECJA(mistrz EUROPY) 2:1 :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest wynik :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha: 

ALBANIA -GRECJA(mistrz EUROPY) 2:1 :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha: 

 

Taki z niego mistrz jak ze mnie święty :E . To były najgorsze Mistrzostwa Europy od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albańczycydostali więc obiecane pół miliona dolarów premii. Ten kto je obiecywał pewnie myslal, ze nie wygraja, hehe... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... la la la Polska pilka penertujaca penetruje zawsze do konca la la la ... 

prosze prosze, mamy tu milosniczke penetracji :glodny:

 

 

o mamo ! wydlo sie :E :> a miala byc tajemnica :whip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na anglie powinien ze skladu wywalic lewandowskiego, rząse , i zieńczuka .Reszta wydaje mi sie zagrała przyzwoicie-jak na reprezentacje Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSKA mistrzem swaita 2006 w Pilce Noznej heheeheheheheh zobaczycie ze tak bedzie :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLSKA mistrzem swaita 2006 w Pilce Noznej heheeheheheheh zobaczycie ze tak bedzie :D:rotfl:

 

Nie ma się co śmiać. Każdy kibic w kraju by tego chciał, a że to jest mało realne i najpierw do mistrzostw trzeba się zakwalifikować to inna sprawa ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLSKA mistrzem swaita 2006 w Pilce Noznej heheeheheheheh zobaczycie ze tak bedzie :D:rotfl:

i komu by to przeszkadzało

to :pistols::whip::crash2::pila:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLSKA mistrzem swaita 2006 w Pilce Noznej heheeheheheheh zobaczycie ze tak bedzie :D:rotfl:

 

Nie ma się co śmiać. Każdy kibic w kraju by tego chciał, a że to jest mało realne i najpierw do mistrzostw trzeba się zakwalifikować to inna sprawa ;) .

 

po tym jak grecja zostala mistrzem europy gdzie nie gra tylko brazylia i argentyna z liczacych sie drozyn a teraz jeszcze grecja z jakims azerbejdzanem czy innym panstwem przegrala to wszystko sei moze zdarzyc jak tkosc gdzies spiewal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na anglie powinien ze skladu wywalic lewandowskiego, rząse , i zieńczuka .Reszta wydaje mi sie zagrała przyzwoicie-jak na reprezentacje Polski.

 

Rząsa może być, co do Lewandowskiego i Zieńczuka to się zgadzam, tyle tylko że: Krzynówek na lewe skrzydło, na prawym skrzydle Gorawski a w środku Mila ze Smolarkiem:) Szkoda że "wielki taktyk" Janas nie powołał Frankowskiego lub Saganowskiego, bo po tej kartce Włodarczyka nie bardzo widzę partnera w ataku dla Żurawskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłka penetracyjna?

aaa... si, si... oglądałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie układa sie dobrze jak byśmy choć zremisowali z Anglią to już można zacząć delikatnie się cieszyć, ale jak znam życie to pewnie spier* jak zawsze, choć chciał bym się mylić i akurat może znowu będziemy na mistrzostwach tylko żeby nie było jak ostatnio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglem ogladac meczu od pierwszej minuty i w kosciach czulem (nadgarstek ciagle mie nap...), ze zacznie sie jak z Ukaina, czyli golem... Wlaczylem tv w 5 minucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rząsa może być, co do Lewandowskiego i Zieńczuka to się zgadzam, tyle tylko że: Krzynówek na lewe skrzydło, na prawym skrzydle Gorawski a w środku Mila ze Smolarkiem:) Szkoda że "wielki taktyk" Janas nie powołał Frankowskiego lub Saganowskiego, bo po tej kartce Włodarczyka nie bardzo widzę partnera w ataku dla Żurawskiego.

 

z napadem to dupa , bo jak sie patrze na gre krysia to mi sie plakac chce.a co z niedzielanem bedzie grał???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skooooooooopcie sie teraz potwornie optymisci . Z grupy wyjdzie Anglia i MOZE ---> Austria , dlaczego? Poniewaz Anglia dopieprza nam 2X po 3:0 (tak jak zwykle) . Austria zdobedzie na nas 4 punkty i to jak jej zle pojdzie a Walia zabiega te polskie "kolki" po 15 minutach.

Nie wiem z czego sie bierze polski optmimizm , chyba ze przedmeczowego szczekania takich gwiazd jak Zurawski , Kosowski , Hajto , Mila i calej bandy amatorow , ktora mysli ze umie kopac pilke . :)

Powodzenia i NA WIEDEN!!!!

ps.

Najbardziej mnie smiesza szczekacze , ktorzy obiecuja ,ze naucza grac w pilke przeciwnika (co mecz jest taki jeden ) a pozniej ida do szatni nie mowiac nic do dziennikarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...