Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

-kirk-

Leverkusen vs. Real

Rekomendowane odpowiedzi

bo mam wrażenie, że albo nie wiesz, albo nie widziałeś jak on grał w reprezentacji jak i w meczu z Realem

to masz złe wrażenie!W reprezentacji to on gra najlepiej i gra zespołowo jak może ale chodziło mi właśnie o jego występy w bayerze moim zdaniem to nie jest ten sam krzynowek bo nie gra tak samo jak w reprezentacji!Takie są moje wrażenia

 

:lol2: Zawodnik, który strzelił bramke, asystował przy drugiej, rozpoczał akcję po której padła kolejna, potrafił się cofać (a jest to pomocnik) nie jest graczem, który zagrał zespołowo [:|]

 

No, ale muszę przyznać rację co do jednego, przecież to jest tylko Twoje zdanie i tego nikt nie zmieni...bo zresztą po co :hahaha:

 

Edit.

Jeszcze jedna emotka..a co.

 

 

[Edytowane: 16/9/2004 przez Komornik]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

Nie wiem o co wam poszło, ale Krzynówek według mnie to najlepszy polski piłkarz obecnie. Cieszę się, że przynajmniej jeden potrafi się wybić za granicą, gdzie na słowo "Polak" od razu mówi się - "nie dzięki, nie przyjmujemy do klubu".

 

Krzynówek świetnie się zaprezentował w tak prestiżowym spotkaniu i mam nadzieję, że dostanie oferty z większych klubów - maybe jakichś angielskich bądź hiszpańskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co wam poszło, ale Krzynówek według mnie to najlepszy polski piłkarz obecnie. Cieszę się, że przynajmniej jeden potrafi się wybić za granicą, gdzie na słowo "Polak" od razu mówi się - "nie dzięki, nie przyjmujemy do klubu".

 

Krzynówek świetnie się zaprezentował w tak prestiżowym spotkaniu i mam nadzieję, że dostanie oferty z większych klubów - maybe jakichś angielskich bądź hiszpańskich.

 

Dokładnie, ale z tymi ofertami to lepiej niech nie dostaje ofert z lepszych klubów, bo znając życie grzał by ławkę, a tak w takim Bayerze może sobie grać cały czas (mam taką nadzieję).

 

...Stranger albo myli zawodników, albo kompletnie nie wie o czym pisze po prostu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mam wrażenie, że albo nie wiesz, albo nie widziałeś jak on grał w reprezentacji jak i w meczu z Realem

to masz złe wrażenie!W reprezentacji to on gra najlepiej i gra zespołowo jak może ale chodziło mi właśnie o jego występy w bayerze moim zdaniem to nie jest ten sam krzynowek bo nie gra tak samo jak w reprezentacji!Takie są moje wrażenia

 

:lol2: Zawodnik, który strzelił bramke, asystował przy drugiej, rozpoczał akcję po której padła kolejna, potrafił się cofać (a jest to pomocnik) nie jest graczem, który zagrał zespołowo.

 

No, ale muszę przyznać rację co do jednego, przecież to jest tylko Twoje zdanie i tego nikt nie zmieni...bo zresztą po co :hahaha:

 

juz mowilem ze chodzi mi nie tylko o to spotkanie!W tym zagral nawet nawet ale mowie ze w innych jego spotkaniach nie byl dobry zespolowo i zastanawiam sie czy nie jest to jednorazowy wyskok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

Dobra, zatem podejdę cię tak - kogo uważasz (z Polski) za lepszego piłkarza od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zatem podejdę cię tak - kogo uważasz (z Polski) za lepszego piłkarza od niego.

Nikogo Krzynowek jest najlepszy co juz napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter
Dobra, zatem podejdę cię tak - kogo uważasz (z Polski) za lepszego piłkarza od niego.

Nikogo Krzynowek jest najlepszy co juz napisalem

To ja już nic nie rozumiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zatem podejdę cię tak - kogo uważasz (z Polski) za lepszego piłkarza od niego.

Nikogo Krzynowek jest najlepszy co juz napisalem

To ja już nic nie rozumiem :E

Krzynowek jest najlepszy jak gra w reprezentacji ale kiedy gra z jakims dobrym przeciwnikiem w swoim zespole czyli Leverkusen to nie gra juz tak dobrze bo albo przeciwnik mu na to nie pozwala albo sie nie stara!Ale jednak kiedy gra w reprezentacji gra najlepiej i uwazam ze gdy gral w nurnberg gral o wielel lepiej niz teraz jak

jest w Bayer Leverkusen!Juz rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz mowilem ze chodzi mi nie tylko o to spotkanie!W tym zagral nawet nawet ale mowie ze w innych jego spotkaniach nie byl dobry zespolowo i zastanawiam sie czy nie jest to jednorazowy wyskok!

 

Pomijając fakt, że się zaczynasz motać jak również fakt, że Krzynówek jest jedną z jaśniejszych postaci w obecnej naszej reprezentacji itp itd mam kolejny ubaw z tego "nawet nawet". Gra w Lidze Mistrzów to nie jest żaden spacerek, to nie jest liga, tam zespoły się tak bardzo mobilizują, że czasami mamy sytuacje gdzie drużyna w LM gra świetnie, a kompletnie sobie nie radzi w lidze. Do czego zmierzam...a no, że mecz w LM do tego przeciwko drużynie jaką jest Real to jest wyzwanie jakich mało. Po meczu okazuje się, że jedną z lepszych postaci zostaje Krzynówek (wiadomo co zrobił), a ty piszesz tutaj, że zagral "nawet nawet".... :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mowilem ze chodzi mi nie tylko o to spotkanie!W tym zagral nawet nawet ale mowie ze w innych jego spotkaniach nie byl dobry zespolowo i zastanawiam sie czy nie jest to jednorazowy wyskok!

 

Pomijając fakt, że się zaczynasz motać jak również fakt, że Krzynówek jest jedną z jaśniejszych postaci w obecnej naszej reprezentacji itp itd mam kolejny ubaw z tego "nawet nawet". Gra w Lidze Mistrzów to nie jest żaden spacerek, to nie jest liga, tam zespoły się tak bardzo mobilizują, że czasami mamy sytuacje gdzie drużyna w LM gra świetnie, a kompletnie sobie nie radzi w lidze. Do czego zmierzam...a no, że mecz w LM do tego przeciwko drużynie jaką jest Real to jest wyzwanie jakich mało. Po meczu okazuje się, że jedną z lepszych postaci zostaje Krzynówek (wiadomo co zrobił), a ty piszesz tutaj, że zagral "nawet nawet".... :hahaha:

 

bo ja sie nie opieram na tym co piszą portale sportowe tylko obserwuje sam i mam wlasne zdanie na ten temat czego m nie zabronisz :] pa pa jutro odpisze na to co napiszecie a teraz musze spadać

 

[Edytowane: 17/9/2004 przez Stranger]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że się zaczynasz motać jak również fakt, że Krzynówek jest jedną z jaśniejszych postaci w obecnej naszej reprezentacji itp itd mam kolejny ubaw z tego "nawet nawet". Gra w Lidze Mistrzów to nie jest żaden spacerek, to nie jest liga, tam zespoły się tak bardzo mobilizują, że czasami mamy sytuacje gdzie drużyna w LM gra świetnie, a kompletnie sobie nie radzi w lidze. Do czego zmierzam...a no, że mecz w LM do tego przeciwko drużynie jaką jest Real to jest wyzwanie jakich mało. Po meczu okazuje się, że jedną z lepszych postaci zostaje Krzynówek (wiadomo co zrobił), a ty piszesz tutaj, że zagral "nawet nawet".... :hahaha:

 

bo ja sie nie opieram na tym co piszą portale sportowe tylko obserwuje sam i mam wlasne zdanie na ten temat czego mi zabronisz :] pa pa jutro odpisze na to co napiszecie a teraz musze spadać

 

:lol2: Znowu się ubawiłem po pachy...jasnowidz czy jak :hmm:

 

Z tym Twoim zdaniem to kolejny lol, bo powiedz mi drogi kolego w którym miejscu zabraniam Tobie takowy mieć..

 

Oddziel te dwie rzeczy...Nie zabraniam Tobie posiadać swojego zdania (musze niestety tak łopatologicznie, sami widzicie) tylko z tego Twojego zdania właśnie polewam (pewnie nie tylko ja).]

 

A teraz wszystkie wypowiedzi Strangera w kupce:

 

1."No fajnie! Krzynówek strzelil... ale nie trzeba sie odrazu tak podniecac to ze strzelil jedną bramkę to nie znaczy ze jest najlepszy bo wiekszosc serwisow dzisiaj tak pisze wychwalając go pod niebiosa apoza tym nie liczy sie ze strzelil brame tylko gra zespolowa z czym u niego nie za dobrze..."

 

2."to masz złe wrażenie!W reprezentacji to on gra najlepiej i gra zespołowo jak może ale chodziło mi właśnie o jego występy w bayerze moim zdaniem to nie jest ten sam krzynowek bo nie gra tak samo jak w reprezentacji!Takie są moje wrażenia"

 

3."i nie mowie o tym jednym jego wystepie tylko ogolnie poza reprezentacja jego gra mi sie nie podoba"

 

4."juz mowilem ze chodzi mi nie tylko o to spotkanie!W tym zagral nawet nawet ale mowie ze w innych jego spotkaniach nie byl dobry zespolowo i zastanawiam sie czy nie jest to jednorazowy wyskok!"

 

5."Nikogo Krzynowek jest najlepszy co juz napisalem"

 

6."Krzynowek jest najlepszy jak gra w reprezentacji ale kiedy gra z jakims dobrym przeciwnikiem w swoim zespole czyli Leverkusen to nie gra juz tak dobrze bo albo przeciwnik mu na to nie pozwala albo sie nie stara!Ale jednak kiedy gra w reprezentacji gra najlepiej i uwazam ze gdy gral w nurnberg gral o wielel lepiej niz teraz jak

jest w Bayer Leverkusen!Juz rozumiesz?"

 

7."bo ja sie nie opieram na tym co piszą portale sportowe tylko obserwuje sam i mam wlasne zdanie na ten temat czego mi zabronisz pa pa jutro odpisze na to co napiszecie a teraz musze spadać"

 

A na koniec... :hahaha:

 

Edit.

Tak więc Stranger...każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale również każdy ma prawo się nie zgodzić ze zdaniem innych...a to, że właśnie tutaj się nie zgadzamy z Twoim nie oznacza, że zabraniamy Tobie takowy mieć.

 

 

[Edytowane: 16/9/2004 przez Komornik]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widze, że poważna dyskusja się wywiązała.

A co do tej gry zespołowej Krzynówka, to trzeba podejść trochę inaczej. Zauważcie, że w polskiej reprezentacji nie ma zawodnika, który przejąłby ciężar gry na siebie(po profesorsku to zabrzmiało :)) Chodzi mi o to, ze czasem mam wrażenie, że Nasi grają w piłka parzy. Oni chcą się jak najszybciej pozbyc piłki, nie rozejrzą się, nie pociągną troche gry do przodu. To tylko świadczy o miernym wyszkoleniu indywidualnym Naszych piłkarzy. Z całej kadry uważam, że tylko Krzynówek i Żurawski się wybijają.

Krzynówek- dużo pracuje, biego po całej lewej stronie, inicjuje akcje, potrafi kiwnąć, jest szybki, no i ma świetne uderzenie.

Żurawski-to nie jest typowy snajper. Dla mnie on zawsze był graczem uniwersalnym, co potwierdził w ostatnim meczu z Angolami. To jest chyba najlepiej myślący człowiek w naszej ekipie(choć zdarzają mu się wpadki) Ma świetną kiwkę, nie czeka pasywnie na piłkę, jak trzeba uderzyć to strzela, a jak podać to widzi wszystkich wokół. On potrafi sobie sam wypracować akcję i zakończyć ją strzałem. Świetnie też rozgrywa.

Takich ludzi nam trzeba do piłki, bo narazie to biednie jest. Mam już dość Żewłakowa, Rząsy itd.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

Zgadzam się z przedmówcą, jednak nie zawyżałbym roli Żurawskiego, który nie potrafi przełamać się w meczach reprezentacyjnych ani w LM, gdzie nie strzela goli, a jest napastnikiem. Jest bardzo dobry, ale za mało skuteczny.

 

Aha, moje rozmyślania na temat gry reprezentacji:

- zauważyłem, że nasi grają dziwną defensywę, gdy dajmy na to Anglik atakuje to podchodzi pod niego 3 naszych, wtedy on podaje do swojego i nasi się automatycznie motają, bo biegają za piłką

- nasi mają bardzo słabe kiwanie, jak już ktoś się odważy to zawsze straci piłkę, nie wliczając napastników, u których kiwanie to wymóg numer 1

- za dużo piłek "jak najdalej od bramki", za mało szybkich podań, byle jak najdalej kopnąć i by wina za stratę nie spadła na mnie

- za mało strzałów z 20 m, czasem mam wrażenie, że nasi chcą wejść do bramki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą,  jednak nie zawyżałbym roli Żurawskiego, który nie potrafi przełamać się w meczach reprezentacyjnych ani w LM, gdzie nie strzela goli, a jest napastnikiem. Jest bardzo dobry, ale za mało skuteczny.

 

:hmm: Chyba ostatnich meczów w eliminacjach nie widziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter
Zgadzam się z przedmówcą,  jednak nie zawyżałbym roli Żurawskiego, który nie potrafi przełamać się w meczach reprezentacyjnych ani w LM, gdzie nie strzela goli, a jest napastnikiem. Jest bardzo dobry, ale za mało skuteczny.

 

:hmm: Chyba ostatnich meczów w eliminacjach nie widziałeś.

Sorry, chodziło mi o strzelanie bramek, nie grę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto strzelał dla nas bramki z Irlandią Płn. i Anglią ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter
A kto strzelał dla nas bramki z Irlandią Płn. i Anglią ?  ;) 
Pojedyncze przypadki, za mało strzela goli. W lidze idzie mu znacznie lepiej, ale poziom umiejętności naszych zawodników w lidze jest rozczarowujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 bramki w 3 kolejnych meczach (również z Danią) to już nie przypadek, a właśnie przełamanie się. Wcześniej nie strzelał bramek, bo również nie stawiano tak na niego jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, moje rozmyślania na temat gry reprezentacji:

- zauważyłem, że nasi grają dziwną defensywę, gdy dajmy na to Anglik atakuje to podchodzi pod niego 3 naszych, wtedy on podaje do swojego i nasi się automatycznie motają, bo biegają za piłką

- nasi mają bardzo słabe kiwanie, jak już ktoś się odważy to zawsze straci piłkę, nie wliczając napastników, u których kiwanie to wymóg numer 1

- za dużo piłek "jak najdalej od bramki", za mało szybkich podań, byle jak najdalej kopnąć i by wina za stratę nie spadła na mnie

- za mało strzałów z 20 m, czasem mam wrażenie, że nasi chcą wejść do bramki :E

 

Napisał Winter, potweirdziłem ja i stała się jasność :) To sa grzechy głowne naszych, niestety juz od dawna. Bo to w sumie Ci sami ludzie kopią od lat. Czy w naszym kraju nikt już nie kwapi się do gry w piłkę nożna. Póki co nie ma MŚ w Fifie ( czy są :E:hmm: ) Fakt, ze warunków to nie mamy znakomitych. No, ale złej baletnicy to i rąbek u spodnicy przeszkadza (tak to idzie?? :E )

A co do Zurawia, to ja go zawsze ceniłem. Po prostu gościa lubię, bo jest dobry. A co do strzelanych, to cóż, nie zawsze mu chodzi. Ale on sam meczu nie wygra, musi grać zespół, na tym polega ten sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że się zaczynasz motać jak również fakt, że Krzynówek jest jedną z jaśniejszych postaci w obecnej naszej reprezentacji itp itd mam kolejny ubaw z tego "nawet nawet". Gra w Lidze Mistrzów to nie jest żaden spacerek, to nie jest liga, tam zespoły się tak bardzo mobilizują, że czasami mamy sytuacje gdzie drużyna w LM gra świetnie, a kompletnie sobie nie radzi w lidze. Do czego zmierzam...a no, że mecz w LM do tego przeciwko drużynie jaką jest Real to jest wyzwanie jakich mało. Po meczu okazuje się, że jedną z lepszych postaci zostaje Krzynówek (wiadomo co zrobił), a ty piszesz tutaj, że zagral "nawet nawet".... :hahaha:

 

bo ja sie nie opieram na tym co piszą portale sportowe tylko obserwuje sam i mam wlasne zdanie na ten temat czego mi zabronisz :] pa pa jutro odpisze na to co napiszecie a teraz musze spadać

 

:lol2: Znowu się ubawiłem po pachy...jasnowidz czy jak :hmm:

 

Z tym Twoim zdaniem to kolejny lol, bo powiedz mi drogi kolego w którym miejscu zabraniam Tobie takowy mieć..

 

Oddziel te dwie rzeczy...Nie zabraniam Tobie posiadać swojego zdania (musze niestety tak łopatologicznie, sami widzicie) tylko z tego Twojego zdania właśnie polewam (pewnie nie tylko ja).]

dobra Komornik widze ze nic nnie rozumiesz co ja pisze!

A teraz wszystkie wypowiedzi Strangera w kupce:

 

1."No fajnie! Krzynówek strzelil... ale nie trzeba sie odrazu tak podniecac to ze strzelil jedną bramkę to nie znaczy ze jest najlepszy bo wiekszosc serwisow dzisiaj tak pisze wychwalając go pod niebiosa apoza tym nie liczy sie ze strzelil brame tylko gra zespolowa z czym u niego nie za dobrze..."

 

2."to masz złe wrażenie!W reprezentacji to on gra najlepiej i gra zespołowo jak może ale chodziło mi właśnie o jego występy w bayerze moim zdaniem to nie jest ten sam krzynowek bo nie gra tak samo jak w reprezentacji!Takie są moje wrażenia"

 

3."i nie mowie o tym jednym jego wystepie tylko ogolnie poza reprezentacja jego gra mi sie nie podoba"

 

4."juz mowilem ze chodzi mi nie tylko o to spotkanie!W tym zagral nawet nawet ale mowie ze w innych jego spotkaniach nie byl dobry zespolowo i zastanawiam sie czy nie jest to jednorazowy wyskok!"

 

5."Nikogo Krzynowek jest najlepszy co juz napisalem"

 

6."Krzynowek jest najlepszy jak gra w reprezentacji ale kiedy gra z jakims dobrym przeciwnikiem w swoim zespole czyli Leverkusen to nie gra juz tak dobrze bo albo przeciwnik mu na to nie pozwala albo sie nie stara!Ale jednak kiedy gra w reprezentacji gra najlepiej i uwazam ze gdy gral w nurnberg gral o wielel lepiej niz teraz jak

jest w Bayer Leverkusen!Juz rozumiesz?"

 

7."bo ja sie nie opieram na tym co piszą portale sportowe tylko obserwuje sam i mam wlasne zdanie na ten temat czego mi zabronisz pa pa jutro odpisze na to co napiszecie a teraz musze spadać"

 

A na koniec... :hahaha:

 

Edit.

Tak więc Stranger...każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale również każdy ma prawo się nie zgodzić ze zdaniem innych...a to, że właśnie tutaj się nie zgadzamy z Twoim nie oznacza, że zabraniamy Tobie takowy mieć.

 

 

[Edytowane: 16/9/2004 przez Komornik]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...