Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość S3Bols

Gierki jakie polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Evelan

Szukam nazwy gry. Trochę ciężko będzie mi to opisać ale.. pamiętam, że można tam było tworzyć jakąś wodę,olej,ogień itp. wykorzystywany był akcelerometr, mieliśmy pole w którym można było się tym wszystkim bawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wciągnąłem się we Flight Control - trzeba doprowadzać różne samoloty na odpowiednie lądowiska. Maksymalnie frustrująca momentami, ale chce się do niej wracać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi klasyczne przygodówki point&click , to do pobrania za darmo jest "Broken Sword: Shadow Of Templars Director's Cut" - zajmuje ponad 320 MB, więc lepiej ściągać przez iTunesa na kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja tam widze tylko wersje platna;/ mozesz linkiem rzucic bo chetnie bym zassal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla za darmo pewnie juz promo sie skonczylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, już nie ma w promocji, miałem farta, że akurat wszedłem na AppMinera do wyprzedaży i trafiło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ściagnę i potestuję, tym bardziej że za darmo. Brawa dla chłopaka za ambicję, ciekawę ile zarobił na tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podobne gierki juz są na inne platformy i tylko skopiował ale oczywiscie szukaja newsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne koncepcyjnie na pewno są, ale gdyby to był plagiat, to już pewnie gra by poleciała, a autor dostałby po dupie karę finansową. A news ciekawy - nie wiem ile masz lat, ale mało kto w wieku 14-lat tworzy własne gry, które okazują się sporym sukcesem w największym sklepie z aplikacjami na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaniem jest na jakim poziomie byl licznik przed tym jak rozeszlo sie ze to 14-latek napisal ta gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bardzo wysokim skoro zrobilo sie o tyum nagle glosno, przeciez nie sprzedawalo sie to dlatego ze napisal to 14 latek i wszedzie bylo o tym info... (ze ma 14 lat :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na Appstore dostępne jest GTA3 :D. Graliście już? Na Ipadzie2 śmiga to cudownie, poza tym nigdy nie ukończyłem na PC tej części GTA, więc przynajmniej teraz mam możliwość :E. Gra kosztuje 3.99 euro, myślę że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się jeździć Lambo po torze w Hiszpanii?

Nie, ale można zadawać idiotyczne pytania NPC : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam grę Wisielec na iPhone'a, iPod'a Touch i iPada. Gra jest prosta i wciągająca. Ja w każdym razie sie wciągnęłam :-) Poniżej zamieszczam opis gry.

WISIELEC

6765647741_89d1d1cd0c_t.jpg

 

Link bezpośredni do AppStore dla iPad'a:badge_appstore-sm.gif

Link bezpośredni do AppStore dla iPhone'a:badge_appstore-sm.gif

 

Screeny:

6765745281_e80514cb9c_m.jpg6765743231_570babaac4_m.jpg6765746985_38d189c7cd_m.jpg

6765234507_c85f816844_m.jpg6765233071_ea12abfeb2_m.jpg6765233527_9910848460_m.jpg

 

 

Opis aplikacji:

Gra polegająca na odgadywaniu słów. Słowo klucz jest ukryte pod kreskami, których liczba oznacza ilość liter. Jeśli w 9 próbach nie odgadniesz hasła zostajesz POWIESZONY! Wszystkie słowa są po polsku!

Wisielec to:


  •  
  • tysiące słów pogrupowane w 30-stu kategoriach, co ułatwia zgadywanie
  • ogromna baza haseł
  • możliwość podpowiedzi w zamian za stratę jednej szansy
  • naliczanie punktów
  • specjalna klawiatura zawierająca polskie znaki
  • dodatkowe bonusy za odgadnięcie hasła bez rozpoczęcia wieszania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mam pytanie z doborem drugiego monitora (który może robić jako główny). Aktualnie mam Asusa Pro Arta 24 cali full hd 16:10 na wysięgniku z dwoma ramionami (jedno wolne). Mam aktualnie wolne środki i chęć kupienia drugiego monitora. Tu pojawia się pytanie czy kupować drugi taki sam czy może coś lepszego i pro arta dać jako drugi? Wstępnie myślałem o 1000-1500 zł Pro art sprawdza się u mnie, bo jest dobrym kompromisem pomiędzy używaniem go do pracy związanej z projektowaniem stron internetowych, a rozrywką: filmy i gry (75hz)
    • Judgement ukończone, na koncie 33h. Judgement to spin-off serii Yakuza, wydany w 2018 r., oparty na najnowszym silniku Dragon Engine, dzięki czemu wygląda naprawdę świetnie i odpowiada obecnym standardom. Akcja dzieje się w Kamurocho, więc wszyscy fani serii będą czuli się jak w domu, ale znajomość jakichkolwiek innych odsłon absolutnie nie jest wymagana, bo poza lokacją nie ma praktycznie żadnych połączeń fabularnych z poprzednimi Yakuzami.  Tym razem nie wcielamy się w lokalnego Yakuzę, a w prywatnego detektywa Takayuki Yagami. Nasz detektyw kiedyś był prawnikiem, a jego największy życiowy sukces przerodził się w jego największą życiową porażkę, kiedy wybroniony przez niego od zarzutu zabójstwa klient, kilka tygodni po wypuszczeniu z więzienia, brutalnie zabił i spalił swoją dziewczynę… i tutaj zaczyna się nasza historia. Przez pierwsze 2-3 godziny, ze względu na Kamurocho, jakoś dziwnie chodziło mi się po mieście, bo aż szukało się wzrokiem wychodzącego gdzieś zza zakrętu Kiryu albo Goro, ale (na szczęście) takie coś nie nastąpiło, a gra dość szybko przekonała mnie do siebie swoją nową formułą kryminału. Fabuła tej gry jest po prostu fantastyczna – jest bardzo poważna, a w tle jest naprawdę dobra zagadka kryminalna i zbrodnia, a także choroba, która dotyka coraz więcej osób na całym świecie. Jest bardzo dobrze napisana, odpowiednio skondensowana i dawkowana, a ostatnie 3 chaptery (z 12) to jest po prostu mistrzostwo świata. Gra może nie jest aż tak emocjonalna jak inne odsłony Yakuzy, bo twórcy skupiali się na innym elementach, ale zamiast tego w wielu momentach wywołuje po prostu ciary, bo ciężkich i drastycznych motywów jest tutaj naprawdę sporo – to jest zdecydowanie najbardziej mroczna odsłona z tej serii jaką grałem. Postacie poboczne są naprawdę interesujące i chce się je poznawać, do tego bardzo dużo wnoszą do świata gry a ilość interakcji z nimi jak naprawdę spora. Antagoniści – cudo, są bardzo dobrze napisani, w tle jest też bardzo dużo odcieni szarości. Bardzo fajnie wyreżyserowane są cutscenki, widać, że to już znacznie wyższy poziom niż w poprzednich grach. System walki był w porządku, podobały mi się animacje podczas wykonywania różnych combo, były naprawdę świetnie zrobione. Questów pobocznych jest niewiele (moim zdaniem na plus), i większość z nich jest naprawdę fajna. Minigierki w porządku, mamy też możliwość „romansowania” z 4-ema dziewczynami, zrobiłem 3 takie „romanse” i przyznam, że ten system randek był całkiem fajnie zrobiony. No i latanie dronem jest mega! Na minus dałbym dwie rzeczy – śledzenie podejrzanych i cyklicznie wymuszane walki, kiedy poziom zagrożenia wzrasta do 100%. Śledzenie jest dość proste, ale jest po prostu monotonne, po dłuższym czasie nudne i nie zapewnia żadnych atrakcji/emocji – motyw, który trzeba po prostu odfajkować, a trochę tego śledzenia jest - a to jakiś mąż który nagle zaczyna zostawać dłużej w pracy, a to jakiś dziwny typ który śledzi młode dziewczyny itd. Te cyklicznie wymuszane walki (poprzez sms o tym, że jacyś bossowie przybyli do miasta) po jakimś czasie zaczynają wkurzać, bo jeśli się od razu nie pobiegnie i nie wyeliminuje 2 bossów, to dosłownie przy każdym zakręcie ktoś będzie do nas doskakiwał. Judgement to bardzo dobra gra, a dla fanów Yakuzy to wręcz pozycja obowiązkowa. Gdybym miał ocenić ją całościowo, sądzę że byłoby to w granicach 8/10, ale gdybym miał ocenić tylko i wyłącznie element fabularny – jest fantastyczna, świetnie napisana, wciąga na maxa i zaskakuje, a kiedy trzeba to aż przechodzą ciary – dla mnie to jest murowane 9/10, i nie dziwię się że fani Yakuzy, obok 0, uważają ją za jedną z najlepszych odsłon w całej serii.  
    • Porównanie na poziomie lepszy Mercedes czy Maluch  
    • Dzięki za odpowiedź, co do gsync/vrr/adaptive sync to nie używam  na TV strasznie migocze wtedy ekran. 
    • Da się bez problemu tylko na niektórych monitorach bo wbiciu 60Hz(taki profil) może nie działać gsync/vrr/adaptive sync. Wtedy wbijasz 100Hz czy 120Hz w zależności od modelu + blokujesz klatki do 60 i jest gitara.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...