Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ford

Urządzenie wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jakie są godne polecenia urządzenia wielofunkcyjne czyli kolorowa drukarka laserowa ze skanerem? Głównie chodzi o drukowanie takie w domu, więc ważne, żeby była tania w eksploatacji.Do wydania mam 800 - 900zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś propozycje? Albo bez skanera trochę tańsza? Coś wartego polecenia w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Brothera MFC-7320 lub MFC-7440N (ta wersja ma dodatkowo gniazdo sieciowe dzięki czemu może robić jaki drukarka sieciowa). Sam ostatnio nabyłem używanego MFC-7420 (poprzednik modelu MFC-7320) i jestem bardzo zadowolony. Najlepszy bajer to ADF i skanowanie/kserowanie z jego użyciem. Wkładasz do podajnika kilkanaście kartek A4 do skanowania/kserowania i drukarka sama je sobie pobiera, nie trzeba otwierać i zamykać na okrągło pokrywy skanera

 

tonery (na 3 tys. stron) do tych drukarek to koszt 70 zł (zamienniki), bęben (wytrzymuje 12 000 stron) kosztuje 140 zł (zamiennik). Nie ma tutaj żadnych chipów zliczających, można nawet samemu toner uzupełniać.

 

EDIT

 

kurza twarz, zapomniałem że ma być kolor, powyższe urządzenia wielofunkcyjne są niestety mono - mi to akurat nie przeszkadza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania w eksploatacji i kolor. Niby można kupić sprzęt za te pieniądze ale coś sensownego to dołożenie ok 300 500 zł Najlepiej do idź spytaj się w punktach serwisowych kserokopiarek czy nie mają czegoś sensownego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...