Skocz do zawartości
Modok1

Defense of the Ancients 2 / DotA 2 od Valve

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jaka jest " moda " tygodniowa czy dwu tygodniowa na dziś bo jakiś znany gracz chciał się zabawić i zaczęło się podniecanie bo ktoś coś innego zrobił i ugrał... schemat się utarł i na Nyxie zawsze robiło się dagona i killowało nukami a nie supportowało bo są od tego inni lepsi hero, taka głupia moda na chwilę na jakieś prześmieszne buildy o których ludzie zapomną mnie rozwala, a co do Liona to akurat pamiętam że ten gracz Lionem z daggerem pocisnął całą grę i praktycznie każdego killa zgarniał i ostro " urósł ", a jego gra wyglądała na przynajmniej wyższy poziom...

 

A co do nierobienia pod Blinka SF'a czy ewentualnie Tinyego to po prostu NC, w takim razie może Lothar :E, Tiny'ego już pomijam ale brak mobilności na SF'ie to jakieś nieporozumienie, to może przynajmniej Force Staff ?

 

Na'VI vs nth teraz, Dendi na Magnusie BF, Deadlus i Mask of Madness :E Są wyjątki jednak :E Co do SF, Shadow Blade fajniejszy bo póki gema nie ma to jest frajda z ulti :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF na Magnusie, buriza czy mom to żadna nowość, stary build pod dps a nie tylko inicjacja z refresher'em więc ameryki nie odkrył, a sam Magnus potrafi naprawdę wymiatać i w 1 ulti zabić 2-3 hero solo na stunie, a co do SF to Lothar ew Shadow Blade to imo dno dna, typowe puberskie podejście do tematu, Fiend potrzebuje mobilności, skilla i nic więcej żeby efektywnie grać, a Lothary to można robić ale ewentualnie na np Drowce bo z daggerem jej nie widzę (śmieszne by to było ;)) czy Viper'owi, ale SF ? heh z Shadowem to tylko na puba, i to do czasu aż jeden ogar z przeciwnego teamu zakupi gema czy zacznie stosować dusta...

 

PS: zawsze byłem przeciwnikiem tego shit itemu dla noob'ów Lothar'a/ Shadow'a czy ogólnie invis hero, uwielbiam takich gnębić Slardarem, bo myślą że są nietykalni jak sobie znikną i że jak mogą być niewidzialni to już ohoho podniecenie bo zabił np Clinkzem czy Rikim jakiegoś papiera intel hero w early i myśli że dobry jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już BFa na Magnusie, ale nigdy całego sprzętu DPSowego :E Dodatkowo na Pande Druida składają Armlete od jakiś 2 tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe kminie po co ARmlet na Druidzie , on nic nie daje , a przynajmniek tych najwazniejszych rzeczy. Koszt ARmleta to jakies 2700 ? A misiek dostaje z tego +31 dmg +10 as , slaby deal za 2700 szczegolnie jak ubywa mu caly czas zycia i nie dostaje zadnego bonusu od darmowego STR.

 

Amphilyon prosze CIe , wolalbym Ciebie nie spotkac na mmie bo po tym co tu piszesz to widze , ze nie masz wiekszego pojecia o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek od lone druida nie dostaje żadnego bonusu ze statsów, więć armlet to jakieś nieporozumienie. Z dobrą farmą radiance na miśka i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na wyższym lvl też grają ludzie z lola (czyt. ludzie,którzy flajmują za byle co samemu nic nie pokazaując i popełniający takie błędy jakby nie mieli mózgu)? Czasami trafiam na naprawdę miłych ludzi,a czasami na takich,którzy sflajmowali mnie za double mida,ponieważ to nie jest zgodne z metą... chociaż w docie chyba nic takiego nie istnieje jak meta i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się ktoś kto się naoglądał turniejów i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy, niezależnie od gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek od lone druida nie dostaje żadnego bonusu ze statsów, więć armlet to jakieś nieporozumienie. Z dobrą farmą radiance na miśka i jazda.

 

Radiance to już przeżytek :D, a mówienie, że armlet nic nie daje to jakieś nieporozumienie. Nie dość, że HP NIE ubywa z miśka, to dostaje ważne statsy, czyli +5 armor (więcej survability) oraz malutkie +8hp regen(niby nic, ale zawsze coś) i najważniejsze +40 dmg oraz +25 aspeed. Właśnie dlatego, że nie ubywa dla miśka hp, jest to taki dobry item, porównywalny do maelstorma.

Czy na wyższym lvl też grają ludzie z lola (czyt. ludzie,którzy flajmują za byle co samemu nic nie pokazaując i popełniający takie błędy jakby nie mieli mózgu)? Czasami trafiam na naprawdę miłych ludzi,a czasami na takich,którzy sflajmowali mnie za double mida,ponieważ to nie jest zgodne z metą... chociaż w docie chyba nic takiego nie istnieje jak meta i dobrze

 

Graj jak chcesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe kminie po co ARmlet na Druidzie , on nic nie daje , a przynajmniek tych najwazniejszych rzeczy. Koszt ARmleta to jakies 2700 ? A misiek dostaje z tego +31 dmg +10 as , slaby deal za 2700 szczegolnie jak ubywa mu caly czas zycia i nie dostaje zadnego bonusu od darmowego STR.

 

Amphilyon prosze CIe , wolalbym Ciebie nie spotkac na mmie bo po tym co tu piszesz to widze , ze nie masz wiekszego pojecia o tej grze.

 

heh, założę się że mam z Dotą doczynienia więcej niż Ty :) ale ok

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe kminie po co ARmlet na Druidzie , on nic nie daje , a przynajmniek tych najwazniejszych rzeczy. Koszt ARmleta to jakies 2700 ? A misiek dostaje z tego +31 dmg +10 as , slaby deal za 2700 szczegolnie jak ubywa mu caly czas zycia i nie dostaje zadnego bonusu od darmowego STR.

 

Amphilyon prosze CIe , wolalbym Ciebie nie spotkac na mmie bo po tym co tu piszesz to widze , ze nie masz wiekszego pojecia o tej grze.

 

Misiek nie dostaje ujemnego regena życia, dzięki braku str boosta :) Imho uważam, że Armleta za tę kasę nie jest jakoś zabójczo dobra, no ale :E

 

 

Misiek od lone druida nie dostaje żadnego bonusu ze statsów, więć armlet to jakieś nieporozumienie. Z dobrą farmą radiance na miśka i jazda.

 

Dostaje bonus dmg i ias.

 

@UP

Ilość =/= jakość :E

Edytowane przez papski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem jedną partię i dostałem po tyłku ;) Ale grając na nią (niego) kilka razy było ciężko. Trudna do ubicia, i trudno przed nią uciec. Tylko te kolce wydają mi się słabą umiejętnościa, ale być może nie umiejętnie z nich korzystałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolce są bardzo dobre na początku jak się ma dużo many bo stackuja dmg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spotkaliście się z czymś takim, że wywala Was z meczu/crashuje się dota i po takim zdarzeniu nie można dołączyć się do gry, w wyniku czego dostajemy leave'a?

 

Zaczyna mnie to coraz poważniej irytować bo zdarzyło się nie pierwszy raz... mam 6 opuszczonych z czego jeden to crash neostraty, a drugi to afk powyżej 5 min (pilna sprawa).

 

Jak to wygląda u Was? Można to gdzieś zgłosić? Na domiar złego wczorajszy mecz był wygrany, RAXy na midzie zniszczone, a ja mam leave'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spotkaliście się z czymś takim, że wywala Was z meczu/crashuje się dota i po takim zdarzeniu nie można dołączyć się do gry, w wyniku czego dostajemy leave'a?

 

Zaczyna mnie to coraz poważniej irytować bo zdarzyło się nie pierwszy raz... mam 6 opuszczonych z czego jeden to crash neostraty, a drugi to afk powyżej 5 min (pilna sprawa).

 

Jak to wygląda u Was? Można to gdzieś zgłosić? Na domiar złego wczorajszy mecz był wygrany, RAXy na midzie zniszczone, a ja mam leave'a...

 

 

Też mnie wywalało prawie po każdym meczu (rozwiązanie w moim przypadku było proste: zmniejszenie opcji grafiki :D ), ale to że nie mogłem wrócić do meczu to nigdy szczerze nie miałem chociaż słyszałem jak kilka osób tak miało. Czasem po prostu jak długo wchodzisz to po twoim leave cały twój team wychodzi i gra się kończy po 30 sekundach( najczęściej to trwa koło 6 min max :D ). Co do AFK, po prostu zrób pause i może ludzie przeczekają te 2-3 minuty, to i zdążysz wrócić ( chyba, że połowa servera to ruskie :D ).

Tak czy siak 5 min to wystarczająco dużo czasu, żeby wrócić do gry. Nawet ja ze swoim kompem, jeśli nie ma pause i tak wracam czasem w czasie ( chociaż w 90% jak nie dali pause to leave daje, bo nie będe zaczynał z opóźnieniem i wiedzą, że w moim teamie są ludzie co nawet pause nie próbowali dać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spotkaliście się z czymś takim, że wywala Was z meczu/crashuje się dota i po takim zdarzeniu nie można dołączyć się do gry, w wyniku czego dostajemy leave'a?

 

Zaczyna mnie to coraz poważniej irytować bo zdarzyło się nie pierwszy raz... mam 6 opuszczonych z czego jeden to crash neostraty, a drugi to afk powyżej 5 min (pilna sprawa).

 

Jak to wygląda u Was? Można to gdzieś zgłosić? Na domiar złego wczorajszy mecz był wygrany, RAXy na midzie zniszczone, a ja mam leave'a...

 

mam tak prawie co 2 dzień od ostatnich dni (możliwe że ostatni patch coś namieszał), wczoraj tak miałem że gram gram i nagle dostaje laga, i mnie rozłącza, wtedy minimalizuję dotę i sprawdzam czy net chodzi i czy to nie wina mojej Netii, potem próbuje się połączyć ponownie z grą i się nie da, bo wyskakuje jakiś error że nie można znaleźć gry i ponownie dołączyć, i nawet resety nie pomagają i muszę po prostu kliknąć żeby opuścić grę zamiast reconnect'a, ale w moim wypadku nie nalicza mi za to Leave, tylko po prostu tak jakby ten mecz w ogóle nie został rozegrany.

 

czasami mam też problemy z tym że cały komp mi się zwiesza i dota ma stan " brak odpowiedzi " po tym jak ludzie zaczynają swoimi hero wchodzić do gry pod fontanną (pierwsze powiedzmy 5sek po wybraniu bohatera), wtedy wszystko przycina i nie raz zawiesza się na amen, tak że muszę zamykać proces i uruchamiać ponownie i reconnect'ować

 

czasami też zdarza się że klawiatura nie chce mi działać i w ogóle nie idzie przewijać kamery a przyciski są jakoś dziwnie poprzestawiane i wtedy muszę zminimalizować grę i z pulpitu wrócić do niej żeby się naprawiło

 

inny problem jaki miałem to np też crash'owanie się gry, tzn gram gram jakby nigdy nic i nagle crash do pulpitu :E

 

kolejno np są problemy z wyświetlaniem ostatnio rozegranych meczy, często mam tak że po kliknięciu w tą zakładkę niby gra wyszukuje i wyszukuje ale na końcu i tak dostaje info " No Results " :E

 

jednak najdziwniejszy bug jaki miałem, a było to w zeszłym tygodniu, to było takie coś że obraz w okół mojego hero był ciągle rozmazany w kolorach takiego jakby brązu, taka mgiełka naokoło całego ekranu jak podczas efektu Silence Silencer'a, tylko że w moim przypadku miałem ten efekt graficzny już przez całą grę aż do końca meczu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spotkaliście się z czymś takim, że wywala Was z meczu/crashuje się dota i po takim zdarzeniu nie można dołączyć się do gry, w wyniku czego dostajemy leave'a?

Source Engine feature. Jak wywali Cię z gry i zmieni Ci IP (czyli rozłączenie Neostrady) to potrzeba ~5-10 minut żeby móc dołączyć z powrotem. Od Counter Strike: Source "feature" obecny we wszystkich grach opartych na tym silniku.

 

Jak to wygląda u Was? Można to gdzieś zgłosić? Na domiar złego wczorajszy mecz był wygrany, RAXy na midzie zniszczone, a ja mam leave'a...

Możesz to przyjąć na klatę. Nikogo nie obchodzą Twoje zawrotne 6x leave, stety albo niestety 8:E

 

mam tak prawie co 2 dzień od ostatnich dni (możliwe że ostatni patch coś namieszał), wczoraj tak miałem że gram gram i nagle dostaje laga, i mnie rozłącza, wtedy minimalizuję dotę i sprawdzam czy net chodzi i czy to nie wina mojej Netii, potem próbuje się połączyć ponownie z grą i się nie da, bo wyskakuje jakiś error że nie można znaleźć gry i ponownie dołączyć, i nawet resety nie pomagają i muszę po prostu kliknąć żeby opuścić grę zamiast reconnect'a, ale w moim wypadku nie nalicza mi za to Leave, tylko po prostu tak jakby ten mecz w ogóle nie został rozegrany.

Od kilku dni Steam świruje i pada co i rusz (oglądałem kilka turniejów i musieli robić rematch z tego powodu) więc pewnie te gry których Ci nie zaliczyło na leave to te gry, w których Steam postanowił sobie zrobić drzemkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie wywalało prawie po każdym meczu (rozwiązanie w moim przypadku było proste: zmniejszenie opcji grafiki :D ), ale to że nie mogłem wrócić do meczu to nigdy szczerze nie miałem chociaż słyszałem jak kilka osób tak miało. Czasem po prostu jak długo wchodzisz to po twoim leave cały twój team wychodzi i gra się kończy po 30 sekundach( najczęściej to trwa koło 6 min max :D ). Co do AFK, po prostu zrób pause i może ludzie przeczekają te 2-3 minuty, to i zdążysz wrócić ( chyba, że połowa servera to ruskie :D ).

Tak czy siak 5 min to wystarczająco dużo czasu, żeby wrócić do gry. Nawet ja ze swoim kompem, jeśli nie ma pause i tak wracam czasem w czasie ( chociaż w 90% jak nie dali pause to leave daje, bo nie będe zaczynał z opóźnieniem i wiedzą, że w moim teamie są ludzie co nawet pause nie próbowali dać).

Problem właśnie polegał na tym, że mnie wywaliło z gry, odpaliłem na nowo i nie było nic pokroju "połącz ponownie", "opuść", tylko "szukaj meczu".

 

I jeżeli już wcześniej się tak działo to wyglądało to tak jakby do meczu nigdy nie doszło.

 

Poza tym uważajcie narobię trochę szumu i pośmieję się z typa (Kosynier27), który przed momentem wniósł się na wyżyny prostactwa i nie mógł przyjąć na klatę porażki umilając grę wszelkiej maści wyzwiskami:)

 

@Zick mam świadomość, że 6x leave to nie tak źle, ale mimo wszystko wkurzające to jest, szczególnie, że nie z mojej winy :)

Edytowane przez drn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem właśnie polegał na tym, że mnie wywaliło z gry, odpaliłem na nowo i nie było nic pokroju "połącz ponownie", "opuść", tylko "szukaj meczu".

 

I jeżeli już wcześniej się tak działo to wyglądało to tak jakby do meczu nigdy nie doszło.

 

Poza tym uważajcie narobię trochę szumu i pośmieję się z typa (Kosynier27), który przed momentem wniósł się na wyżyny prostactwa i nie mógł przyjąć na klatę porażki umilając grę wszelkiej maści wyzwiskami:)

 

@Zick mam świadomość, że 6x leave to nie tak źle, ale mimo wszystko wkurzające to jest, szczególnie, że nie z mojej winy :)

 

Tak jak mówiłem :D, tylko słyszałem o tych przypadkach. Tak czy siak, nie przejmowałbym się wyjściami z gier :D. Mimo, że sam mam ledwo koło 0.3% leave :D, to i więszkość z nich nabiłem ostatnimi czasy, kiedy nie już widziałem, że ruskie w teamie i takie tam to od razu waliłem po 1-2 leave i @#$@ feederów ruskich, bo to tylko strata czasu. Trzeba tylko uważać, żeby nie wychodzić więcej niż 1albo 2 ( nie wiem jak to liczy się) razy na dzień bo wrzuci do "low pior.", a tam to ruskie jak już kiedyś mówiłem 9/10 :D.

 

Tak offtopem, to powtórzę jeszcze raz, Nie ma to jak servery US!!! USA USA USA :E :E :E :E. Prócz pingu czasem po 190 ( najczęściej 120 ~~), to różnica w grze jest kolosalna oraz w dodatku można pogadać przez micro po Angielsku a nie Rusku :E. Spróbujcie, naprawdę warto ( xD ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwierz gejming <3 :D 8 gier i 8 win ^_^ co druga to godlike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zicku, mam nadzieję oglądasz Starladder Grand Final? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zicku, mam nadzieję oglądasz Starladder Grand Final? :E

Na półfinały i finały nawet sobie wejściówkę załatwiłem 8:E

 

 

 

 

no dobra, chciałem po prostu kuriera

 

 

 

Grać nie potrafię to sobie chociaż pooglądam :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bristlebackiem gra mi się świetnie, mimo że rozegrałem nim dopiero 3 mecze - głównie gram SD. Ciężki do ubicia, świetny slow (stackowanie go) jak i kolce w early game. Vanguard i blade mail i można śmiało wpadać w 2-3 ppl.

Edytowane przez helghast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No to może faktycznie inne mody mi coś poprawiają, bo jak wchodziłem w plik ini configu to mimo że w nim nie grzebałem to niektóre wartości były pozmieniane. 
    • Mnie już wystarczyło, jak z serii God of War zrobili symulator niańki
    • Miałeś kiedyś Switcha albo grałeś na nim trochę dłużej niż pół godziny? Same Joy-Cony to naprawdę malutkie kawałki plastiku (ze strapem trochę objętości zyskują). Powiększenie nowych kontrolerów w następcy Switcha wcale nie oznacza, że będą one jakieś ogromne. To powinno wyjść na korzyść dla wygody i komfortu ich użytkowania. Może w końcu znajdzie się miejsce dla normalnych gałek i spustów. Magnetyczne mocowanie kontrolerów posiada chyba Lenovo Legion Go. Na tym ustrojstwie nie grałem, ciężko też ocenić, czy to będzie lepsze rozwiązanie niż szyna. Ogólnie te wszystkie doniesienia na temat Switcha 2 wskazują, że otrzymamy po prostu sprzęt udoskonalony praktycznie na każdym polu. W sumie OK, tutaj nikt już koła na nowo nie odkryje. To może być naprawdę spoko maszynka do grania, dodając do tego jeszcze wsteczną kompatybilność, to już w ogóle bajka. Rożnica jest tylko taka, że rynek wygląda już nieco inaczej niż przy debiucie oryginalnego "Pstryka". Konkurencja większa, efektu "wow" też już takiego nie będzie, głównie tylko "bigger, better and more". Cena też odegra sporą rolę. No i ciekawi mnie, czy dodadzą jakieś pierdoły w styli np. kamery IR, która na papierze wyglądała super, a korzystało z niej może raptem kilka tytułów...
    • Nikt Ci nie każe go likwidować, w żadnej ustawie nie ma nic o demontażu tych, które są w użyciu. Mowa jest o nowym budownictwie, a potem o tym co ma być przy wymianie. Póki będzie sprawny to będziesz sobie używał.  Na własny użytek możesz robić co chcesz... Nie, nie będziesz musiał się pozbyć, tylko po 2035 roku po prostu nie kupisz nowego, a jak nie spełnia normy EURO 4 czy 5 to nie wszędzie wjedziesz. Także nie wyolbrzymiaj. Zgadzam się co do przywilejów polityków, księży itp. że w przypadku wojny są z wielu obowiązków zwolnieni co nie powinno wyglądać inaczej. 1. Tydzień temu weszło rozporządzenie UE dotyczące rozbudowy infrastruktury, które jest wiążące. 2. Od dłuższego czasu już się mówi, że 2035 to nie tylko elektryki, ale również hybrydy i auta na paliwa alternatywne. W zasadzie jedyna rzecz jaka może dać przewagę w sytuacji gdy ilościowo wojska jest mniej to technologia i strategia. Szkolenie może być powtarzane co rok, dwa itd. Tylko niech będzie robione z głową i tak jak napisał @kanon7 wynagrodzenie niech będzie adekwatne do utraconego przez ten czas, bo jak na szkolenie zostanie wezwany przedsiębiorca na JDG albo programista zarabiający kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i w zamian za utracone zarobki czy klientów dostaną 3 czy 4 tysiące za miesiąc takiego szkolenia, to będzie tylko kolejny element dobijający małych przedsiębiorców.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...