Skocz do zawartości
Gość mbuchcik

Lista polecanych wentylatorów

Rekomendowane odpowiedzi

no witam , dzisiaj przyszły te wentyle wszystko ok na naklejce już poprawione dane no i rev2 , mam pytanie odnośnie kabla ,https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/15632d08-2b7a-39da-aa20-e55919b3b489/oferta/a2242600-824f-11ef-9f41-7b0acac86c46  czy ten kabel pwm ?? , bo jeden jest 4 pin a 3 po 3 piny...

edit kabel ok działa ogarnąłem...

Edytowane przez duzy213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, duzy213 napisał:

no witam , dzisiaj przyszły te wentyle wszystko ok

Zadowolony z kultury pracy/wydajności? :] 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Send1N napisał:

Zadowolony z kultury pracy/wydajności? :] 

tak , wentyle są zaebiste... miałem problem z montażem w ramce z przodu bo są grubsze ... odgiąłem troszkę blachę i z jednej strony wentyli zdrapałem te gumki co są po rogach i jest ok... , co do wydajności   to powiem tak... ustawiłem je żeby załączały się od 50 stopni a powyżej tych 50 maks do 900 obrotów i jest więcej niż dobrze..., ,,net,, mam totalną ciszę i tempy około 40 stopni , gry np wiesiek 3 to wentyle się załączają karta i cep nie przekraczają 60 stopni i też jest cicho... ,jedyny minus to taki że jak się załączają przez moment terkoczą  jak dyski talerzowe... i nawet dosyć głośno ale to tylko w momencie rozruchu...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy rozruchu wiele wentylatorów ma ten objaw także tym się nie przejmuj ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was D30 Phanteksa 120 albo 140 i coś może o nich powiedzieć? Bo tylko jeden jakiś test znalazłem na yt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zastanawiam się nad zmianą chłodzenia , myślę nad tymi arcticami między 280 a 360 brał bym 420 ale do Heliosa nie wejdzie .tutaj pytanie co będzie cichsze i wydajniejsze..? Oczywiście brał bym argb bo lepsze wentyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, duzy213 napisał:

Chłopaki zastanawiam się nad zmianą chłodzenia , myślę nad tymi arcticami między 280 a 360 brał bym 420 ale do Heliosa nie wejdzie .tutaj pytanie co będzie cichsze i wydajniejsze..? Oczywiście brał bym argb bo lepsze wentyle...

Jaki masz procesor? bo jak jakiś ryzen to nie ma znaczenia czy kupisz 240 czy 420 temperatury będą takie same, bierz coś co ci się wizualnie bardziej podoba 360 może się ładniej prezentować w dużej obudowie :] arctici są mega ciche na radiatorze także nawet na 1200rpm będzie cicho czy to na 3x120 czy 2x140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Send1N napisał:

Jaki masz procesor? bo jak jakiś ryzen to nie ma znaczenia czy kupisz 240 czy 420 temperatury będą takie same, bierz coś co ci się wizualnie bardziej podoba 360 może się ładniej prezentować w dużej obudowie :] arctici są mega ciche na radiatorze także nawet na 1200rpm będzie cicho czy to na 3x120 czy 2x140.

mam ryśka 5600 i Phanteks PH-TC14PE Black 140mm . powiem tak , te chłodzenie jest ok, od samego początku obroty na nim miałem ustawione niecałe 400 i w grach około 60 stopni, teraz kupiłem budę z oknem i trochę wydziwiam , co do tych arcticów to wyczytałem że pompki są głośne... , druga sprawa to mam problem z płytą , nie mogę odpalić logo na płycie... buda świeci płyta nie... ,w armoury crate mogę sterować ,,budą,, a płyta nie , w biosie niby wszystko na enablet chyba że robię coś źle albo nie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...