Skocz do zawartości
korbelsky

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos kto juz kupil, potwierdzic czy jest splitscreen?

Splitscreen jest niestety dostępny tylko na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę wpisać klucz na dlc?

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak każdy inny zwykły klucz.

steam>dodaj gre?

 

BTW Czy ktoś się piszę na wspólne granie :D?

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steam>dodaj gre?

 

BTW Czy ktoś się piszę na wspólne granie :D?

 

Ja się piszę, sprawdź PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i mam głos zdarty od śmiechu :lol2: Claptrap wymiata xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gra roku, bezapelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin spędzonych z gra, więc mogę się podzielić swoimi przemyśleniami.

 

Gra jest świetna. Jestem w cięzkim szoku, że aż tak dobrze im wyszła, bo jedynka znudziła mnie po godzinie i jedyne co mnie w związku z nią zainteresowało to naprawdę udane trailery. Tutaj było wprost przeciwnie - w ogóle nie zamierzalem jej kupować, ale pogrąłem u kumpla, zostałem grą oczarowany i kupiłem ją rzecz jasna. Najwiekszym plusem jest brak wszechogarniającej w jedynce pustki. Tutaj non stop coś się dzieje, nawet najdrobniejszy sidequest ma skrzących dowcipem dialogów pod dostatkiem. Co więcej sporo zadań pobocznych jest długa, całkiem rozbudowana no i przede wszystkim komiczna (quest z pewną sektą, czy herbatką u 13-letniej dziewczynki to po prostu majstersztyki). Pierwszy raz od bardzo dawna zauważyłem, że grając regularnie śmieję się do monitora i nie mogę doczekać się kolejnej porcji dialogów. I to wszystko w grze, która jest hack'n slashem w fps-owym wydaniu, czyli ostatnim miejscu, gdzie spodziewałbym się ciekawych postaci i lini dialogowych ;)

 

Rdzeń rozgrywki pozostał niezmieniony - strzelamy, zbieramy loot i dalej strzelamy. Bronie są nieprawdopodobnie zróżnicowane i przede wszystkim przyjemne w obsłudze. Przeciwnicy padają w satysfakcjonujący sposób, a niektórzy z nich swoich zachowaniem potrafią doprowadzić człowieka do łez (ze śmiechu rzecz jasna ;) ). Grafika jest świetna, zaskakuje niesamowita dbałość o szczegóły przywodząca na myśl Rage'a - nie uświadczysz tutaj plakatu, który z bliska jest nieczytelną rozpikselowaną kupą, tutaj absolutnie wszystko idzie przeczytać. Np w pokoju z mnóstwem komputerowych monitorów, na których widzimy rózne bzdury, na jednym z mointorów jest okno z ichniejszego fb, bierzemy broń z celownikiem optycznym i na zbliżeniu czytamy sobie wiadomości pozostawione na profilu. W większości innych gier twórcy zadowolilby się samym nawiązaniem do wyglądu fb ;) Otoczenie póki co dosyć zróznicowane, ale zobaczymy jak będzie dalej.

 

Na osobny pochwały zasługuje udźwiękowienie - aktorzy spisali się na medal. Nie dość, że dialogi są napisane komicznie, to jeszcze ludzi podkładający głosy wyraźnie się postarali. Do tego dochodzi świetna muzyka, nie dość, że niemal non stop nam coś przygrywa (w przeciwieństwie do częstej ciszy w jedynce) to utwory są na tyle dobre, że zacząłem szukać soundtracka z tej gry w sieci.

 

Jedyne minusy póki co to niespecjalne sterowanie pojazdami, nie dość że są przesadnie zwrotne to jeszcze kierujesię nimi za pomocą myszki - dosyć niewygodne. Ale pojazdy są tutaj dużo mniej ważne, niewiele się nimi podrózuje. Drugi minus to małe zmiany w klasach postaci w stosunku do jedynki, chciałoby się zobaczyć coś nowego. No i największy błąd Gearbox, czyli brak wprowadzenia oddzielnego lootu dla graczy w trybie multiplayer - idiotyzm tego rozwiązania poraża. grając z obcymi ludźmi każda walka przeradza się w dzikie wyścigi do skrzynek i co cenniejszeych przedmiotów. Mam nadzieję, że jakoś to poprawią, bo póki co grając bez znajomych, z przypadkowymi graczami trochę to męczy.

 

Ogólnie to, jak nietrudno zauważyć, jestem grą oczarowany. Olbrzymie pozytywne zakończenie. Jeśli komuś podobał się pomysł na rozgrywkę w pierwszym Borderlands, ale odrzucały go pustka i nuda to powinien koniecznie zagrać w dwójkę, bo Gearbox poprawił w niej niemal wszystkie wady jedynki. Ode mnie 5+/6 i mocny kandydat do tytułu shootera roku.

Edytowane przez schwarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwieral ktos skrzynke z premiere clubu?

 

Poczekaj z jej otwieraniem aż będziesz miał wysoki lvl. Jest w niej dobry sprzęt, ale jest on skalowany do Twojego poziomu, więc nie ma sensu na początku tej skrzyni otwierać, bo bardzo szybko sprzęt z niej przestanie być przydatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno można w jakimś pliku edytować liczbę złotych kluczy. Mnie trochę wkurza że ciągle wypadają jakieś marne pukawki ze skrzynek lub bosssów(w większości pistolety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z jej otwieraniem aż będziesz miał wysoki lvl. Jest w niej dobry sprzęt, ale jest on skalowany do Twojego poziomu, więc nie ma sensu na początku tej skrzyni otwierać, bo bardzo szybko sprzęt z niej przestanie być przydatny.

 

mnie tylko interesuje jak zapisywane są dane o naszej postaci, bo jeśli u nas w plikach na kompie tak jak w jedynce to ja podziękuję, bo bieganie z wymaksowanym sprzętem przez edytowanie 1 pliku i zrobieniu ze sniperki 1lvl 15dmg na 9999dmg ^^, jak tutaj to wygląda ? bo jedynkę zabiły cheaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajest jest świetna, normalnie siedzę od rana i nie moge się oderwać, klimat, muza, grafa, fabula, dialogi, miód się wylewa z ekranu, wracam do grania i gorąco polecam niezdecydowanym, dla mnie gra roku jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko interesuje jak zapisywane są dane o naszej postaci, bo jeśli u nas w plikach na kompie tak jak w jedynce to ja podziękuję, bo bieganie z wymaksowanym sprzętem przez edytowanie 1 pliku i zrobieniu ze sniperki 1lvl 15dmg na 9999dmg ^^, jak tutaj to wygląda ? bo jedynkę zabiły cheaty...

w czym prblem nei używalem cheatów na to a kto używa jego problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączyc fizyke nie moge zmienić opcji jest low i nie ma mozliwosci zmiany z poziomu gry.gpu obsługuje fizyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączyc fizyke nie moge zmienić opcji jest low i nie ma mozliwosci zmiany z poziomu gry.gpu obsługuje fizyke

1. Go to your config usually found in Documents/My Games/Borderlands 2/WillowGame/Config

 

2. Open up WillowEngine.ini

 

3. Ctrl-F for PhysXLevel

 

4. 0 = Low (off) 1 = Medium 2 = High

 

The Physx settings will probably still be gray and unadjustable, but you'll see that it still works.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj z tym phys-x, potrafi dosyć mocno obciążyć kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączyc fizyke nie moge zmienić opcji jest low i nie ma mozliwosci zmiany z poziomu gry.gpu obsługuje fizyke

A sterowniki masz poprawnie zainstalowane? Inne gry obsluguja? Gpu-Z pokazuje, ze physx jest aktywny?

 

Przed chwila rozwiazalem ten problem u siebie bo mialem uszkodzona instalacje sterownikow. Nie dalo sie ani zainstalowac nowych, ani odinstalowac starych. Po chwili zabawy, zainstalowalem najnowsze sterowniki i opcje zmiany ustawien fizyki sie odblokowaly.

Edytowane przez EF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka który wymyślił sterowanie pojazdem myszką bym zabił :E WSAD lepiej by się do tego nadawało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka który wymyślił sterowanie pojazdem myszką bym zabił :E WSAD lepiej by się do tego nadawało

na poczatku troche dziko ale z biegiem czasu jest grywalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tweaki ini.działa(ale czy teraz fizyke liczy gpu? czy cpu? to nie mam pojęcia, chodzi ładnie odziwo taki batman zarzynał mi lapka.,nie da sie w opcjach dalej zmienic ale jest medium i jakieś bobki latają w koło, wyłaczyłem te komiksowe kreski w ini. wiem że te to profanacja ale nie dzierżę tego,jakis mam uraz po prince of persia. dla mnie teraz wygląda dużo lepiej taki rage troche, texturki jeszcze podkręcę i bajka bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...