Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MateuszIce

kupilem nowy komputer i jak go uruchomic?

Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy autor napisal na forum kolejne 2 osoby kupiły, trochę mi szkoda tych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BA na taniochę bez głowy nie jeden leci, widziałem dobre zestawy z allegro, ale to się kręci na zasadzie... jak się nie znasz to kupisz taniochę, jak się znasz to kupisz sobie sam i złożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że allegro pozwala na takie rzeczy.

 

Edit: Warto było by zobaczyć test tego na Pclabie... kto jest za :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja jest jednym wielkim błędem.

 

Legalność licencji można potwierdzić w firmie Microsoft.

 

Jasne... Faktura, płyta, naklejka a ty masz tylko naklejke czyli system nielegalny.

 

Ten komputer to odpad z używanych części, nie wiem co tutaj mamy zrobić.

 

Doskonałe, wysokiej jakości chłodzenie, Intel BOX + wysokiej jakości pasta
Szybki i ogromny dysk twardy 160 GB (to ponad 40 tyś utworów MP3)
Wbudowana szybka karta sieciowa 10/100 Mbit - przydatna do ultraszybkiego internetu kablowego

 

Najlepiej go oddaj jak nie mineło jeszcze 10 dni bez podania przyczyny i wróć tutaj po poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że allegro pozwala na takie rzeczy.

 

Edit: Warto było by zobaczyć test tego na Pclabie... kto jest za :E?

Kupuj śmiało i wyślij do testów. A może chcesz kupić procesor hiper 3D markowy 33.5 GHz za 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultraszybki procesor, na hiper szybkiej płycie, z mega wydajnym dyskiem i profesjonalną realistyczną grafiką przyszłości, niebywała pamięcią, karta sieciowa to już w ogóle panie 2x ultra, obódowa to już kosmos, a napęd lepszy od galaktyki, zasilacz torpeda, a myszka sama wiruje, a klawiature jak niemiec oddawał to sznurka szukał:) za 800zł.. takie cuda:) haha jakim trzeba być idiotą żeby to kupić?:)

 

Zapomniałem o profesjonalnej gwarancji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i wysłałem maila ze swojego konta do tych oszustów:

 

"Witam,

Chciałbym zadać jedno proste pytanie, dlaczego wypisujecie takie bzdury na tej aukcji i sprzedajecie szrot który nadaje się tylko do przeglądania internetu jako Mega Super Wydajny sprzęt. Dodatkowo dodam, że wprowadzacie świadomie ludzi w błąd ponieważ sama naklejka Windows nie świadczy o legalności systemu. Podzespoły które OPISUJECIE jako Super Wydajne w rzeczywistości są starym wycofanym już dawno ze sprzedaży szmelcem, czyli kolejny raz świadomie wprowadzacie ludzi w błąd. Proszę o odpowiedź dlaczego ludzi po prostu robicie w balona. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat bardziej nadaje się do działu Humor. Temat powinien zostać zamknięty, ale jestem ciekawy co bedzie dalej... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj zestaw do polecanych.

 

:E Jako super platforma do renderingu i najnowszych gier w 4k :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę aukcji/opisów tej firmy, ten kto tworzy te opisy zna się na rzeczy, szukanie jelenów nie jest karalne a z tego co tak "rzuciłem okiem" to wszystko się trzyma kupy, mocno ponaciągne ale się trzyma więc firma 1, jelenie 0, c'est la vie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym bezmózgowi co to wystawia z miejsca kazał drastycznie szybko przemieścić się na kamczatkę. Pod jaką kategorię by to podczepić aby zgłosić do obsługi allegro? Mają coś takiego jak świadome wprowadzanie klienta w błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ultraszybkie i ultrawydajne w tym kompie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda część to jakaś używka albo poniemiecki odpad. Zespuje się coś w tym komputerze to pytanie czy oddajesz na gwarancję część czy całe pudło? Obstawiam to drugie. Że się zepsuje też jestem pewny. Zasilacz to pewnie coś co było eksploatowane w biurze i ma zapewnić zapas mocy na dodatkowy dysk twardy (całe 10 W zapasu lol) albo wydajną kartę grafiki. Ale co może być bardziej wydajnego od "Ultrawydajna karta grafiki Nvidia GeForce GT210 CUDA 1 GB GDDR" ?? Na pewno się coś znajdzie i zaraz wywoła pożar.

 

Ej oni tam dają słuchawki w komplecie co by se pozycjonowanie sprawdzić w grach i posłuchać dobrze muzyki.

 

Nie sądzę aby coś było objęte gwarancją producenta jeśli chodzi o podzespoły. Po prostu wsadzą zdobyczny szrot na allegro zamiast uszkodzonej części i oddadzą kompa jako naprawionego.

 

Nadal sądzę że to jaja ze strony autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda część to jakaś używka albo poniemiecki odpad. Zespuje się coś w tym komputerze to pytanie czy oddajesz na gwarancję część czy całe pudło? Obstawiam to drugie. Że się zepsuje też jestem pewny. Zasilacz to pewnie coś co było eksploatowane w biurze i ma zapewnić zapas mocy na dodatkowy dysk twardy (całe 10 W zapasu lol) albo wydajną kartę grafiki. Ale co może być bardziej wydajnego od "Ultrawydajna karta grafiki Nvidia GeForce GT210 CUDA 1 GB GDDR" ?? Na pewno się coś znajdzie i zaraz wywoła pożar.

 

Ej oni tam dają słuchawki w komplecie co by se pozycjonowanie sprawdzić w grach i posłuchać dobrze muzyki.

 

Nie sądzę aby coś było objęte gwarancją producenta jeśli chodzi o podzespoły. Po prostu wsadzą zdobyczny szrot na allegro zamiast uszkodzonej części i oddadzą kompa jako naprawionego.

 

Nadal sądzę że to jaja ze strony autora.

może i autor robi sobie jaja, ale za sprzedaż czegoś takiego to powinni zabraniać prowadzenia działalności gospodarczej. Za dużo u nas cwaniaków. Trzeba bym im przywalić po mordach z kilka razy, może zrozumieją. Klient nie musi być doedukowany i wykorzystywanie tego perfidnie jest po prostu zwykłym buractwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up No ale niemal w każdej dziedzinie tak jest. A używane samochody? Ile tam masz trupów a zachwalane że nie jeżdżone albo 3 km do pracy, nie kręcone. Siostra mojej żony po wypadku się dowiedziała że jej 2 letnia Mazda (tak samo zachwalana jak ten komp) była zrobiona z 2 innych samochodów (i wtedy ubezpieczyciel obniżył wycenę) albo moja koleżanka kupiła audicę i po jakimś czasie podjechała na stację diagn bo jej coś nie pasowało i się okazało że trup taki jak ten komp w temacie.

 

A ilu macie innych naciągaczy, bioenergoterapeutów, ludzi komunikujących się ze zmarłymi, homeopatów.

 

Już ludzie tacy są. Ale my od tego zawsze mieliśmy głowę żeby się dowiedzieć, kogoś zapytać a teraz jak jest internet to wszystko możesz znaleźć. Wpisujesz i masz. I dziw bierze, że ludzie dalej jacyś niekumaci a mają pod ręką wynalazek wieku w domu. No co autorowi szkodziło wpisać w google GF 210, Pentium Dual-Core? Podobno długo szukał. I albo to podpucha albo tragedia życiowa człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up najrozsądniejsza wypowiedź w temacie.

Ja bym to tej homeopatii, bioterapetyki dodał jeszcze religię ;)

 

Prawda jest taka, że naciągani jesteśmy na każdym kroku tyle że w mniej nachalnej i mniej oczywistej formie. Tutaj na forum oburzamy się, bo każdy ma jakieś tam pojęcie o sprzęcie, ale zapewne tak samo oburzają się np. ludzie znający tematykę audio/wideo patrząc jaki chłam sprzedaje się w supermarketach elektronicznych. Bo kto wierzy że telewizor 36'' o wadze połowy dobrego CRT 17'' będzie oferował dobrą jakość obrazu? A wierzą i to wcale nierzadko.

 

Ultrawydajna to pojęcie względne, film FULL HD zmieści się na jedną płytkę pod warunkiem że trwa 6 minut, procesor posiada moc obliczeniową jednego rdzenia taktowanego 6,8GHz... Wiadomo, że bardzo perfidnie naciągane, ale od strony prawnej raczej nie da się tego ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat bardziej nadaje się do działu Humor. Temat powinien zostać zamknięty, ale jestem ciekawy co bedzie dalej... .

A ja bym w końcu podpiął taki temat w "zestawach komputerowych", żeby wszyscy, którzy chcą kupić AlleZłom widzieli wyraźnie, że nie warto się w to pakować.

 

Poza tym nie wiedzieć czemu temat jest w dziale Sprzęt>Procesory. To tylko świadczy o poziomie "ogarnięcia" autora tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie parę lat temu jak sprzedawałem konsole i chciałem kupić swój pierwszy komputer do gier to też przeglądałem takie aukcje i myślałem że takie zestawy są wydajne.

Ale przed zakupem zarejestrowałem się tutaj na forum i poradziłem,ludzie oczywiście natychmiast odradzili mi "gotowca" z allegro.I tak na dzień dzisiejszy dzięki wiedzy zdobytej na forum skończyłem z zestawem z sygnaturki który oczywiście przechodził modernizacje ;)

 

Do autora-zwróć ten złom jak najszybciej,ja nawet tego za darmo nie chciał bym wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no komp super, ostatnio takie coś podobnego złożyłem znajomemu mojej matki za 150zł, chłop potrzebował komputer do internetu i office, nie gra w żadne gry, z tym że miał już dysk, obudowę, zasilacz, napęd DVD i monitor ze starego, a autor niech odda ten "super komp za 700zł" sprzedawcy który kitów nawciskał co niemiara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież autor pisał ze nie chce oddać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miał bym kupić taki złom za 700zł to już bym 100 razy wolał kupić starą konsolę typu ps3 bo na taki szmelc to szkoda siana juz lepsze złomy mam w biurze. Oddaj to człoweiku bo co najwyżej ten komp bedzie ci słuzył jako stolik pod kwiatek a pograć to bedziesz mógł w mario o ile w ogóle po tygodniu komp bedzie sie jeszcze uruchamiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeciez amd i hynix pracuja nad pamieciami 3d :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...