Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

plopki

Creative Fatal1ty (HS800) - antybas mod

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem na mój warsztat trafiły gamingowe słuchawki Creative Fatal1ty (HS800). Trochę je przerobiłem, żeby grały bardziej po audiofilsku ;) i były wygodniejsze.

Jako, że na tym forum prędzej znajdę ich posiadaczy niż na forach typowo w temacie audio, dlatego publikuję go tutaj w pierwszej kolejności.

Mod jest w pełni odwracalny, więc nawet jak komuś nie przypadną do gustu zmiany, może je usunąć. Tak samo jakby potrzebował skorzystać z gwarancji. No może prócz rozgięcia pałąka, ale z czasem użytkowania też ono występuje, więc tutaj zostało tylko przyspieszone ;)

 

Tutaj link do poradnika http://pokazywarka.pl/fatal1ty_mod/

 

Dzielcie się swoimi wrażeniami - ja od wczorajszego wieczoru (kiedy wymyśliłem i wykonałem mod) jestem pod wrażeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym się nie spodziewał :o czyżby te całe narzekanie na te słuchawki w końcu okazało się bujdą, a ten model jest faktycznie całkiem niezly? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się spodobały na tyle, że zamierzam im rekabling zrobić, ale najpierw muszę się z komputerem uporać, parę godzin temu posypał mi się dysk SSD :( . Póki co na starym HDD jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się spodobały na tyle, że zamierzam im rekabling zrobić, ale najpierw muszę się z komputerem uporać, parę godzin temu posypał mi się dysk SSD :( . Póki co na starym HDD jadę.

No to dodaję linka do tematu przyklejonego.

 

PS

Jaki model dysku i ile przepracował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu tuz przed swietami się posypał SSD OCZ Vertex 4. Laptop sie wyłączył, a po włączeniu ponownie dysk był niewykrywalny już nigdzie. Przepracował rok i 3 miesiące.

Nagle mi się odechciało kupować SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi padł Patriot Inferno 64GB - przepracował trochę ponad 3 lata (chyba, bo roku nie pamiętam, tylko, że na jesieni kupowałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się spodobały na tyle, że zamierzam im rekabling zrobić, ale najpierw muszę się z komputerem uporać, parę godzin temu posypał mi się dysk SSD :( . Póki co na starym HDD jadę.

Moje hs-800? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje to mają być na kolejne eksperymenty ;)

 

Bohater modu dostał już lepszy kabel i kilka poprawek - teraz to jedne z moich ulubionych słuchawek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić otwarte HS800 - scena jeszcze powinna się poprawić :)

 

Niestety, póki co, kompletnie brakuje mi czasu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...