Skocz do zawartości

B@nita

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2998
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

620 Excellent

O B@nita

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

6799 wyświetleń profilu
 1. Ale co mnie to interesuje, napisałem co usłyszałem. Może to zakład pogrzebowy dostaje jakąś większa kasę za covidovca i odpala działke komuś ze szpitala, nie wiem, wali mnie to. Pisząc "słyszałem osobiście", miałem na myśli, że usłyszałem od osoby której to proponowano a nie zaczytane gdzieś w necie, proste.
 2. Światem rządzi pieniądz, a rządzący potrafią posunąć sie do wszystkiego co już historia pokazała wiele razy. Inaczej nie było by choćby wojen. Te miliony protestujących i jeszcze większa grupa społeczeństwa która myśli inaczej jak Ty to szury, debile czy jak ich tam nazwiesz?? Patrząc na posty które wyszukałeś...chłopie, Ty masz manie prześladowczą!! To trzeba leczyć. Ja do tematu podchodzę na lajcie w przeciwieństwie do Ciebie. Na tym forum nie ma specjalistów tylko luźne gatki a Ty.... Nie, opisałem co usłyszałem i co jak wiemy wielu usłyszało. Taka jest prawda covid stał się narzędziem do zarabiania kasy i robienia wałków i to na potężną skale. Czy coś zaplanowanego oznacza zawsze spisek???? Dlaczego pominąłeś to pytanie? Kolejny raz odpisujesz na to, co ci pasuje.
 3. Nie, słyszała to osobiście bliska mnie osoba której zmarł ojciec, to samo usłyszałem od innej bliskiej mi osobie w rodzinie w identycznej sytuacji, Także daruj sobie te swoje brednie o historyjkach z netu, pewno chciałbyś dowód w postaci nagrania...ale i na to znalazł byś jakąś swoją "mądrość". Pisałem już, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu bo żyjesz zwyczajnie w piwnicy, więc zejdż ze mnie. Wskaż mi, gdzie napisałem że covid to spisek. Jak nazwać akcje z respiratorami od handlarza bronią czy ostatni wałek z maseczkami?? Pomijam, że to ledwo wierzchołek góry lodowej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...