Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mianek1984

Adata Extreme edition a 4-4-4-12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pamiątki Adata viteste Extreme Edition 4-4-4-12 nie chcą mi pójść na tych timingach na płycie p5k-pro. Na pamiątkach pisało, że tolerują napięcie 2,0 - 2,1v. Dodam jeszcze, że mam zapełnione 4 banki, każdy po 1 gb. Pytanie czy te pamiątki tolerują wyższe napięcie (może wtedy pójdą na tych timingach), a jeżeli tak to jakiej wartości napięcia nie przekraczać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcą pójść na timingach i napieciu podanym przez producenta to mozesz oddac na gware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcą pójść na timingach i napieciu podanym przez producenta to mozesz oddac na gware.

 

Wiem, ale zawsze jak wyciągałem coś z wcześniejszego kompa to musiałem oddawać do serwisu bo moje naprawy tylko szkodziły. A te idą na 5-5-5-15 na napięciu 2,0v a ponoć w grach timingi dużej różnicy nie robią więc pytam z samej ciekawości. A nóż może coś da sie z tym zrobić omijając serwis i moją ingerencje w komputer ( złota rączka to ze mnie nie jest heh).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro standardowo mają mieć 2.0-2.1V to mysle, ze mozesz dać koło 2.20-2.25 na codzień. Ale nie ma co sie bawic, oddaj na gware i dostaniesz nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na 2.2v nie idą na timingach 4-4-4-12. Puściłem je teraz na 2.0v i dałem 5-4-4-12 i idą. Chyba przy tym zostane bo dużej różnicy pewnie nie będzie. A jak będe ostrzej podkręcać to najwyżej pójde na gware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...