Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Firekage

HP 2228H -22 calowa TN "glare" ,pseudo recka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

 

Do moderatorow - prosba !! Bede musial uzyc ze 3 postow , prosze o nie laczenie tego jako , ze ilosc zdjec przewyzszy mozliwosc dodania ilosci jaka oferuje forum w jednym poscie. Tych fotek mam bodajze 45.

 

Troche fotek , cytaty beda zywcem zerzniete z innego tematu gdzie o nim pisalem , tworze nowy temat jako , ze tak latwiej jest cos pozniej wyszukac. Jesli macie pytania to udziele odopwiedzi , nie bede od nowa pisal o tym co on ma , czego nie jako , ze wczesniej to pisalem , stad cytaty.

 

 

Front , boki , monitor wylaczony , pierwsze wrazenie - jak najabardziej pozytywne :

 

e20fcb37547bb06bm.jpg19a278ac3baed9b9m.jpg46054974940962b9m.jpga9e82185a1b9d2b7m.jpg5ab02b4da64ff58am.jpg

 

3d73c744e0b8dfc3m.jpgac4de7d98ec577fcm.jpgbd13e00797f6c760m.jpgc961ea3a29274801m.jpgac7d4ee9e629d183m.jpg

 

df8a6269f34c72cbm.jpg85ada50cb6640d3bm.jpg2c7e759f756d4939m.jpg

 

 

Monitor odpalony , pulpit , troche katow

 

74a0e2a249af1925m.jpgd569f0e237a310cdm.jpg0945f3a17a6e7714m.jpgfe41b47fc3fd2cd4m.jpgc8d97a642d1260a3m.jpg

 

316373540893ebffm.jpga305dd68d865ea9am.jpge9acf99bd5b0becbm.jpg6b30a13a567c71e3m.jpg00372e81e7fe9294m.jpg411be52778026b48m.jpg14eff6f1c6a22b15m.jpg

 

Troche funkcji z menu

 

f935c8dd6597539em.jpg7a34f98e32e3289bm.jpge5effa0f0c18cab6m.jpg25cfd0a449f99314m.jpg28b64dc2ec47d94em.jpg

 

a90727960d684816m.jpg904f491ba31a58aem.jpg8048cd0fa755b92dm.jpg693b2c063c538222m.jpg79c2985d96ae6538m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się podoba :)

 

Daj no więcej opisu o monitorze

 

PS : Ręce Ci się trzęsły ? Bo nie ładne foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis w akcji - profil game - profil ten testowo bo ladniejszy obraz jest , lacznie z kolorami , ale na profilach music oraz photo , pozniej mozna sobie wyedytowac ale to na szybkiego robilem :E

 

bd21161bc1770beem.jpg16ef119a271c4647m.jpgf72955555cdc2f88m.jpg37a56a64326781ebm.jpg038527bd48c65530m.jpg

 

e5cab3a00da07979m.jpgb40b89d55ad4739em.jpg3bce35692c1678a5m.jpg

 

No i cytaty zywcem kopiowane :E :E

Majac tysiac zlotych zastanow sie powaznie nad HP 2228H. Niedawno sam po 3 miesiacach szukania , czytania , googlowania , odwiedzania sklepow - kupilem go. REWELACJA to malo powiedziane. To jest TN'ka , ale glare , a wiec :

-fantastyczne kolory - 7 lat siedzialem na CRTkach , gralem i ogladalem i moge smialo powiedziec , ze moj NEC ma takie same kolory jak ten HP

-zero smuzenia *

-zero ghostingu *

-zero blurringu *

-czern to czern , a nie siwe mleczko

-matryca 3ms

-dynamiczny kontrast , mozesz sobie wlaczyc lub wylaczyc

-profile ogladania

-overdrive

-genialna regulacja wysokosci , nachylenia - to jest cos czym moga pochwalic sie monitory z wyzszych polek , nie dosc ze nie uzywasz zadnej sily bo wszystko mozesz wykonac 1 palcem to monitor mozna dowolnie sobie ustawiac , regulowac , pochylac - cos czego wiekszosc monitorow do 1000 zl nie ma , a regulacja w pionie to smiech u konkurencji. Jesli mialbym to jakos przyblizyc to wyobraz sobie kierownice ze wspomaganiem - 1 palec i krecisz , albo podnosniki pneumatyczne , tem monitor prawdopodobnie zamontowany jest na jakis wewnetrznych sprezynach , ktorych nie widac , nie slychac , ale czuc :E :E

-pivot

-bodajze swivel

-funkcja 4/3 , monitor potrafi wyswietlac rozdzialki w oknie jak i rozciagac : fill to aspect , fill to cos tam 4/3 :E

-szerokie katy widzenia z czego jestem zadowolony , ale i zszokowany bo to TN , "szyba" robi swoje

-DVI

-DSUB

-HDMI

-wbudowane glosniki

-mozliwosc wylaczania lampki kontrolnej

-porty HUB

-standard VESA

 

 

 

* sprawdzane w bardzo szybkich grach przy WYLACZONYM OVERDRIVE !!!

 

 

 

Powiem tylko tyle - widzialem w akcji najczesciej polecane Samsungi , widzialem w akcji najczesciej polecane LG. Jesli mam byc szczery to cholernie ciesze sie z doplaty do HP , tego ze zaczekalem i dolozylem do tych 700-750 zl wzgledem LG (tyle u mnie kosztuja 2252QT VP itd) bo nie jestem zadowolony na pol gwizdka , ale calkowicie. Gry wygladaja przepieknie , filmy tak samo , czuje sie jakbym mial po prostu 22 calowego CRT :) , a dzieki regulacji , ktora opisalem wyzej - moge z lozka ogladac to i nie musze podkladac ksiazek czy innego szajsu by cos widziec bo wszak to TN , ale ze moja ma ta regulacje , jak i to ze jest glare tak ja nie mam problemow :)

 

Myslalem o zrobieniu recki , ale jakos mi sie nie chce :E

 

Nastepny :E

 

Przynalem sie wyzej - nie chce mi sie :E :E

 

Dla wybrednych? I to jak :D Dla mnie to jest absolutny strzal w 10. Chcialem miec monitor , ktory :

 

-da mi swietne kolory. Wybaczcie Panowie , wiadomo jak jest z TN'kami , paleta 6 bitow , ale dzieki szybie kolory sa rewelacyjne. Malo tego , jestem graczem i maniakiem kina - nie wyobrazam sobie sprzetu , przy ktorym meczylbym sie w grach , czy na filmach. Siedzialem na CRT wiec wiadomo co sie z tym wiaze. Na co dzien moglem tez uzywac rewelacyjnego FP93GP , a jak wiadomo to nie jest TN , ale XVA , chyba MVA , tutaj nie pamietam. Wiadomo co sie za tym kryje pod katem kolorow. Jak to wyglada przy zestawieniu z CRT , z HP i z tym Benqiem? Tak , ze na CRT moge sobie wrocic w kazdej chwili , ale nie chce (znaczy sie gdybym mial wybierac) , tak ze na HP chce siedziec , grac , czytac , przegladac www i wreszcie tak , ze na BENQ z rewelacyjna paleta kolorow NIE CHCE WROCIC !!! Nie sadzilem , ze dzisiejsze TN oferuja to co oferuja , ale dzieki szybie te wrazenia sa jeszcze znacznie bardziej glebokie. Rewelacja. Aha , zgadnij jaka to matryca :> Bedziesz zaskoczony , zwlaszcza przez to co czyta sie o matrycach w Samsungach :> Gry wygladaja rewelacyjnie , grajac w Crysisa czuje sie znacznie lepiej niz grajac na CRT i sam nie moge uwierzyc ,ze pisze o tym jako , ze jestem przeciwnikiem TNek jako takich.

 

-nie bedzie smuzyl , blurrem walil , nie bedzie rozmywal obrazu przy szybkich grach. Wiadomo , ze matryce z dopalaczami tego nie robia i tutaj kolejny szok. Mam wylaczonego overdrive , napierdzielalem ostatnio w Crysisa (robie to stale) , rFActora (wiadomo - szybka gierka) , COD4 (tak samo) , GRID (rowniez) i co moge powiedziec? To , ze na matrycy BENQA , a ta ma bodajze 8MS smuzenie bylo odczuwalne , choc moze w czasie walki , akcji - nie zwracaloby sie na to uwagi , ale ja to widzialem , mnie to draznilo. Tutaj nic takiego nie wystepuje i to przy wylaczonym overdrive. Jak wiadomo , te ktore maja zalaczone to moga przeklamywac kolory - ten nie bo i wylaczone to ma. Rewelka. Balem sie tego cholernie , ale jestem w szoku , nic takiego nie wystepuje.

 

-szerokie katy widzenia. Na TNkach nie da sie tego osiagnac , ale...wlasnie - szyba jak i swobodna regulacja jaka ma ten monitor niweluje calkowicie ten problem. Nie dosc , ze przez sama szybe mamy JUZ wieksze katy , tak jesli np. monitor jest wyzej niz nasza linia wzroku to tak szerokim zakresem regulacji mozemy go nachylic. Benqa nie nachyle , za mala regulacja , tak jak i wiekszosc LG , Samsungow na tych stopkach , ala "kolko z pretem". Podobna regulacje ma EA221 NECa.

 

-input lag - co prawda mam CRT , ktory zdycha i moglbym zrobic to , ale nie widze potrzeby , wedlug mnie jest zupelnie zerowy bo nie ma opoznien w Crysisie , w COD4. Genialna sprawa.

 

-fantastyczne skalowanie. Owszem , mam ciut lepsza grafe i nie chce sie chwalic , ale monitor w Crysisie z natywnej 1680x1050 przy 1024x768 nadal daje bezproblemowo rade i gramy z przyjemnoscia

 

-w sumie cable management , ma to , bajer ale jest

 

-obowiazkowo DVI i tutaj kolejny bonus :E Nie ma kabla DVI w zestawie , jest HDMI , DSUB , ale smigam na DSUBIE i raczej nie bede kupywal DVI bo i po co? Wszystko swietnie wyglada , gram w sporo gierek na natwynej i nie ma problemu.

 

-HDMI - nie chcialem do tego doplacac przy LG bo nie mam konsoli , ale tutaj mam juz to w cenie monitora , ktory satysfakcjonuje mnie nie w 99% ,a totalnie w 100%. Kolory , katy , regulacja , czas reakcji , czyli wszystko to o czym tutaj pisze.

 

-gwara na zero badow - nie wiem czy w normalnych sklepach dostaniecie to bo TN to druga klasa ISO , wiec iles badow moze byc , ale jak w LG - sklep wymienia od reku. Najlepsze , ze kupilem to w Media Markcie , a nie w sklepie komputerowym. Moj pierwszy byl walniety , pivot byl zle zlozny przez co monitor mial odchyl o jakies 5 mm w bok , nie moglem go sprostowac. Poszedlem , powiedzialem , wymiana od reki bez sprawdzania , kombinowania "u nas dziala". Wymieniono mi i drugi juz nie ma tego problemu , musialem trafic (mam szczescie : ramy - padniete , mobo - pada 2x , grafa - padnieta od nowosci itd...) na albo zle zlozony , albo walniety w czasie transportu. Czemu o tym pisze? Bo monitor wazy 11KG , to LCD i jest to ciezkawy klocek , wiec moglo zdazyc sie (pracowalem jako logista , czesto widzialem co sie dzieje na wielkopowierzchniowych magazynach) , ze ktos tym rzucil...ze ktos zle zapakowal w TIRA i to latalo przez co pivota mialem krzywego.

 

Jestem zadowolony w 100% , nie wyobrazam sobie innej TN wlasnie przez te kolory. Pisalem o Crysisie? Rewelacja nie tylko przez 22 cale , ale przez te kolory. Forum wyglada jak na CRT , czerwien to czerwien , niebieski to niebieski , no i ta wegielna czern.

 

Czy zyczylbym sobie cos wiecej? Tak , cene 500 zl :E :E

 

 

 

BTW - widzialem LG 2252QT , Samsungi T2xx oraz HP z glare podpiete do X360. Kazdym z nich sam sie bawilem ,grzebalem i ustawialem. Sory , LG i Szajsungi to nie LIGA HP , a najlepsze jest wlasnie to jaka on ma matryce - bedziesz w szoku jesli zgadniesz :E :E Tutaj obraz wyglada jak obraz , a nie jak mleczko , cos przez zaslone , cos z prawie kolorami. Wiem , ze LG nie ma sobie konkurenta do 700 zl , ale nie jesli mowimy o tym , ze ktos ma 1000 zl i szuka czegos lepszego. Nic z tego , nie LG.

 

Cos jeszcze :

Fotki dam* , ale nie zrobie zadnej recki. Zas co do matrycy - szok - INNOLUX , nie jest to ani Szajsung , ani Philips.

 

Swoja droga , wlasnie smieszy mnie to ogromnie. Czemu? Na zachodnich forach naczytalem sie , ze ludzie pisza , iz Innolux jest slaba klasa matrycy , a najlepsze jest to , ze wlasnie Samsung miedzy innymi z nich korzysta. I tutaj uwaga - w recenzjach Samsungow , to chyba byl Xbit , gdzie robili recke serii T mieli monitory na roznych typach matrycy - zero roznic , zero mitycznych forumowych roznic.

 

Skad wiem , ze to Innolux? Wlazlem mu w ukryte menu serwisowe. MT22xxxx. Teraz sedno - skoro to niby slabsza matryca niz Szajsunga...to jakim cudem (mialem 2 takie monitory , na 2 Innolux) to wyglada tak , ze idzie sie pos...z wrazenia w sensie oczywiscie pozytywnym :D Cos w tym jest. Znajomy kiedys ciekawie powiedzial - jakbys nie czytal za czesto for i problemow ze sprzetem to bys nie mial oporow przy zakupach... Cos jak "48xx problem: :E :E Przeciez nie napisalbym , ze ten HP jest tym jak go opisalem , gdyby to byl szajs , zwlaszcza ze i tak mialem 7 dni na oddanie go do MM jesli nie pasowalby mi pod jakims wzgledem. :)

 

 

*zrobie pozniej , wrzuce.

 

 

Tyle. Nie robie z tego jakiejs wielkiej reci , napisalem pseudo-recka , po prostu aby wiedziano , ze cos takiego jest , warto.

 

 

 

Prosba do modow - mozecie przeniesc? Nie zauwazylem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage

jak mozesz to sprawdz ustawienia jakich ja uzywam meun>color>costum color> R69>B68>G67 jak twoim zdaniem wyglada obraz na tych ustawieniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka nie tak kolorowa jak oczekiwałem (cytaty :E), ale monek sweeeet. Recka do przyjęcia i za to wielkie dzięki, szczególnie za to, że chciało Ci się robić zdjęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firekage

jak mozesz to sprawdz ustawienia jakich ja uzywam meun>color>costum color> R69>B68>G67 jak twoim zdaniem wyglada obraz na tych ustawieniach ?

 

Mamy inne monitory. Sprawdz sobie matryce :> Wylacz monitor , wcisnij i trzymaj menu , na wcisnietym odpal monitor , pozniej pusc menu , wejdz do niego jeszcze raz aby wiswietlil osd i tam jest service .

 

Na nich wiekszej roznicy w barwach nie widze , to sa podobne wartosci jak 255-255-255 , ustawiles praktycznie wszedzie to samo , ja tez dlatego o tym pisze. Kolory sa takie same , po prostu obraz jest ciemniejszy niz na 6500K.

 

Recka nie tak kolorowa jak oczekiwałem (cytaty :E), ale monek sweeeet. Recka do przyjęcia i za to wielkie dzięki, szczególnie za to, że chciało Ci się robić zdjęcia ;)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage a jak jest w tym monitorze z funkcją pixel mapping 1:1 ma tą funkcję bo nie mogę nigdzie znaleść info o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firekage a jak jest w tym monitorze z funkcją pixel mapping 1:1 ma tą funkcję bo nie mogę nigdzie znaleść info o tym ?

Ma , grasz albo z obrazem rozciagnietym , albo w proporcjach czyli w oknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ostatnio poszukuję jakiegoś dobrego LCD 22`. Przeszukiwanie for jedynie zwiększa mój mętlik w głowie. Jak na razie wacham się miedzy LG a HP. Trochę boję się tej błyszczącej powierzchni ekranu. Hp jest ładne, LG popularne.

Czy wiecie jaka jest różnica między tym modelem a nieco starszym 2207h. Na zewnątrz wyglądają chyba identycznie? W nowszym (2228H) poprawiono trochę osiągi (czas reakcji i kontrast). Czy jest jakaś istotna różnica w stosunku do poprzednika?

W w./w. recenzji podano same superlatywy tego monitora. Czy nie ma on żadnych wad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ostatnio poszukuję jakiegoś dobrego LCD 22`. Przeszukiwanie for jedynie zwiększa mój mętlik w głowie. Jak na razie wacham się miedzy LG a HP. Trochę boję się tej błyszczącej powierzchni ekranu. Hp jest ładne, LG popularne.

Czy wiecie jaka jest różnica między tym modelem a nieco starszym 2207h. Na zewnątrz wyglądają chyba identycznie? W nowszym (2228H) poprawiono trochę osiągi (czas reakcji i kontrast). Czy jest jakaś istotna różnica w stosunku do poprzednika?

W w./w. recenzji podano same superlatywy tego monitora. Czy nie ma on żadnych wad?

 

pomyliłeś i dział i temat napisz to tu: http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=174882&st=6060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor wygląda naprawdę miodnie...i ta regulacja. Więc chyba Samsunga T220 trzeba będzie sobie odpuścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung to nie ta liga , zwlaszcza przez input laga , zobacz jakiego on ma... Jesli mowisz o T220 to w kontekscie 2252TQ od LG , ale nie tego HP , nie ta klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaj post do końca. Moje pytanie jak najbardziej dotyczy tego monitora.

 

A więc czym różni się HP 2228H od 2207H?

 

przeczytałem do końca i tak uważam że twój post powinien być tam gdzie wskazałem bo w odpowiedziach na recenzje powinny być tylko i wyłącznie posty na temat tego monitora i uwagi do recenzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaj post do końca. Moje pytanie jak najbardziej dotyczy tego monitora.

 

A więc czym różni się HP 2228H od 2207H?

Mozliwe , ze rodzajem matrycy , 2228H ma matryce 3ms wiec ma "dopalacz" matrycy , ktory przyspiesza wylaczanie tranzystorow przy dynamicznych grach (w ogole ma dynamiczny kontrast) , zas model 2207H ma matryce 5ms , nie ma dopalacza matrycy , w ogole nie ma DVI , a jedynie DSUb i HDMI. Model 2207 ma DVI-D , nie ma HDMI - H to wlasnie hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupic tego HP 2228H monitorka w ie lub pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośbę mam...czy mógłbyś mi zmierzyć tą odległość:

5ab02b4da64ff58akopiaye2.jpg

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośbę mam...czy mógłbyś mi zmierzyć tą odległość:

 

:D

Tu nie trzeba nic mierzyć. W danych technicznych jest podana głębokość: 289 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage nie lubię Cię już :E

zdecydowałem się po tygodniu rozmyślań na LG L227WT-PF 22 cale, a teraz przypadkiem trafiłem na ten temat i się załamałem, bo od nowa znalazłem się w sytuacji sprzed tygodnia ( no prawie, bo teraz mam tylko dwóch rywali ). I dalej nie wiem na co się zdecydować :help: , nie jestem w pilnej potrzebie zmiany monitora, ale zdecydowałem że już czas, żeby przesiąść się z 17 cali na coś większego i nie chciałbym wydać kasy na coś z czego potem mogę być niezadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz HP i się nie zastanawiaj,nie będziesz żałowałtroche drożej ale warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firekage nie lubię Cię już :E

zdecydowałem się po tygodniu rozmyślań na LG L227WT-PF 22 cale, a teraz przypadkiem trafiłem na ten temat i się załamałem, bo od nowa znalazłem się w sytuacji sprzed tygodnia ( no prawie, bo teraz mam tylko dwóch rywali ). I dalej nie wiem na co się zdecydować :help: , nie jestem w pilnej potrzebie zmiany monitora, ale zdecydowałem że już czas, żeby przesiąść się z 17 cali na coś większego i nie chciałbym wydać kasy na coś z czego potem mogę być niezadowolony.

 

Tez sie przesiadlem po bodajze 7 latach z 17CRT , ale uzywalem tez Benga FP93GP - 19 , ja nie zaluje , wybieralem dlugo i jestem zadowolony , zwlaszcza przez ta jego regulacje - nie tylko swobodna , niewymagajaca sily , ale przydajaca sie z racji tego , ze to jednak TN. niedawno ogladalem "Kuriera 3" na nim , z lozka - bez problemow , ogladalem z jeszcze jedna osoba , oddaleni od siebie bylismy jakies ponad 100 cm - bez problemow. Wlasnie dzieki tej jego regulacji , szybie - ciut wieksze katy na bokach.

 

Pytales w Pw o LG. Widzialem , ale wielokrotnie MI pisano , ze nie wolno porownywac non glare z glare itd... Wybralem glare z powodu lepszych wedlug mnie kolorow wzgledem paneli non glare tez opartych na TN. Ktos mi tez napisal , ze moglem porownac inne glare z glare - owszem...tylko tych albo nie ma , albo praktycznie nie da sie ich dostac , zas glarowki NECa maja smieszne ceny , bo w tym momencie masz IPS , a nie TN...

 

Mozesz tez pomyslec o nowym LG - :

http://www.agito.pl/powyzej-19/lg-22-lcd-w...352.335756.html

Ma zmienione jarzeniowki wzgledem innych LG. Tez jest tanszy od 227.

 

Bierz HP i się nie zastanawiaj,nie będziesz żałowałtroche drożej ale warto

Tylko nie kazdemu przypasi szyba - odbija swiatlo. Majac CRT tyle lat - mi to w ogole nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktoś szuka tego odbitego światła specjalnie to mu przeszkadza :lol2: ,ja patrząc w monitor koncentruje się głównie na tym co wyświetla a nie co odbija,przez całe lata ludziska mieli telewizory i monitory z szybami i jakoś z tym żyli,a teraz.... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire, gratuluję wyboru i cieszę się, że przypadł Ci do gustu ten monitor :D No i witam Cię w klubie glarowych HP-ek ;)

 

Też bardzo długo wybierałem monitor dla siebie (ponad rok!), niusy o serii Pavilon śledziłem i czytałem wszelakie recki, fotki. Śledziłem wahania cen od 1500zł do 899zł (i to był kulminacyjny moment, taniej nie mogło być, tuż przed jego wycofaniem z rynku).

 

Do dziś cenie jego ergonomię, dobrą jakością skalowania obrazu (grywam w starsze gry np Diablo 2), wygodnym przełącznikiem profilów (dzięki czemu reguluję natychmiast jasność ekranu dzień/noc) oraz zmiany źródła obrazu. A wygląd do dziś robi wrażenie :) Pasowała mi szyba, bo miałem wcześniej CRT Szajsunga z szybą...

 

Nasze HP ma jedyny minus, którą można kochać albo nienawidzić ;) Słabsze kąty widzenia w pionie - jest 160 st a nie jak większość TN-ek ma, 170 st. A w moim przypadku, brak trzeciego źródła sygnału jaką masz u Ciebie - DVI-D (na szczęście niepotrzebne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...