Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

malek9972

Wymiana gnazda zasilania w atari 2600 Jr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu na strychu znalazłem podróbkę atari 2600jr ,w którym zniszczone jest gniazdo zasilana. Konsola zasilana jest przez gniazdo jack 3,5mm.

 

W miejsce spalonego wejścia mogę wlutować obojętnie jakie gniazdo jack czy musi to być jakieś specjalne ? Upatrzyłem na ten moment takie gniazdo. Ma identyczny roztaw nóżek pod pola lutownicze.Typ gniazda to MJ-3536

 

RP03h8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapytać na dedykowanym forum dla rolników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybadaj, gdzie +, a gdzie -. Jak wyprowadzenia się zgadzają z miejscem montażu to możesz śmiało wlutować. Byle nie było odwrotnej polaryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja też nie. Ale wielu tak. Czy to o czymś świadczy? O niczym.   Podobnie, jak granie w najnowsze gry w 4K, ULTRA w 140 fps + świadomosć, że kolejna nadchodząca (czasami spartolona gra), nie spoci mi karty, bo mam jeszcze DLSS i inne bajery, a jej dojechanie to będzie 120 fps. Przyjemne i wygodne granie, dla pasjonata grania, co ma jakiś sens.   Czytaj wyżej, co jest przyjemnego. Porównanie basenu i S klasy do GPU nie miałoby miejsca, gdyby nie Twoje próby "racjonalizowania" zakupów z założenia zbytecznych. Pisałeś o... "potrzebie". Więc udowodniłem tymi przerysowanymi przykładami, że posiadanie GPU, którego się nie potrzebuje, nie jest niczym dziwnym ani wyjątkowym, bo takie "głupie" zakupy otaczają nas na każdym polu i jakoś się tego nie komentuje. Nie podważa się tego, czy ktoś "potrzebuje" takiego auta (!), albo aż takiego domu (!). Bo najczęściej... nie potrzebuje. Po prostu CHCE je mieć. Ale to z potrzebami nie ma żadnego związku. I tylko o to mi chodziło.
    • @unadarek spoko. Każdy z nas jest weteranem laba i wie o co chodzi. @krzysiak Ja poszedłem w karty zielonych, bo ostatnie zielone jakie miałem to GTX 1660 i RTX 2060. Po iluś Radeonach przyszła pora potestować GPU NV. Mam parę kwestii do zarzucenia GPU AMD I nieraz o nich pisałem i jest generalnie poklask. Mam też parę kwestii do zarzucenia GPU NVIDII to najczęściej wszyscy negują sprawy o których piszę, udają, że ich nie ma lub, że przesadzam.
    • wiesz co wymieniam na oślep.. mój obecny jest skierowany w dół i chciałbym aby pobierał powietrze z przodu. Na ta chwile pobiera powietrze z karty graficznej, która jest pod spodem. Nie mam czegoś do montażu i stąd takie położenie tego chłodzenia. 
    • Jeśli chodzi o fabułę i zadania poboczne to daje radę ?
    • Po co Ci lepiej? To są całkowicie normalne i dobre temperatury, z którymi nie ma sensu walczyć. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...