Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arushat

Nowa karta graficzna- nienaturalne wyostrzenie obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Właśnie zainstalowałem nową kartę graficzną, lecz pojawił się problem. Obraz jest tak jakby wyostrzony. krawędzie są bardzo nasycone. Sprawdzałem w ustawieniach nVidii i systemowych, ale nic nie znalazłem. Tutaj plik poglądowy: http://iv.pl/images/95311884594668936030.jpg

Z góry dziękuję za pomoc.

 

EDIT: Już nie ważne. Zmieniłem ostrość w ustawieniach monitora. Tak dla potomności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co bym zrobił to przeinstalowałbym sterowniki na świeżo, a dopiero później grzebał w monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a w życiu, tym bardziej że wyświetlając zrobionego screena na dobrze ustawionym monitorze, problem nie występuje (jak otworzyłem wygląda normalnie), zatem ewidentnie wina ustawień monitora.

Na przyszłość, to takie rzeczy, jak ktoś nie ma pewności czego to wina, a nie ma monitora na podmiankę, to łatwo sprawdzić robiąc właśnie screena i otwierając go na innym wyświetlaczu, choćby na tablecie, laptopie czy telefonie. Jeżeli wygląda normalnie, albo znacząco inaczej niż na kompie z którym jest problem, to znaczy że wina jest po stronie monitora nie karty, jeżeli wygląda tak samo, to wina prawdopodobnie kompa nie monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @bergercs Dobra oferta. Gdybym miał wydać więcej niż 4k, to brałbym tego OnePlus'a. Jak w przyszłości na 12-tkę wyjdzie Lineage to chętnie przytulę nówkę za połowę tej ceny.
    • Nie jestem serwisantem, ale myślę że mógłbyś mieć inną opinię gdybyś przyjechał do niego w np.  grudniu Każdy biznes z zewnątrz wygląda atrakcyjnie, ale myślę że jak się zacznie liczyć: czynsz warsztatu, koszta narzędzi, koszta popularnych, podstawowych części i innych zasobów, koszta treningów i szkoleń, jakieś  branżowe ubezpieczenie (wyobraź sobie że zmęczony uszkadzasz komuś np. jakiegoś S-Worksa), do tego koszta utrzymania biznesu (podatki, rachunki, zusy), do tego dołożyć wysoką nieregularność przychodu w skali roku, do tego użeranie się z czasami mega skiksowanymi, brudnymi, zaniedbanymi sprzętami na które czasami ktoś się odlał (rowery do triatlonu), do tego użeranie się z roszczeniowymi, chamskimi klientami (samo to może odrzucić od usług), to z tego żyła złota się nie robi...
    • Żartujecie. Czyli nie ma sensu kupować płyty pod 12/13/14 gen z DDR4 ?  Kurde, a autor tematu ma mobo na b760 tylko ddr4 Przydała by się przesiadka na ddr5 W końcu jest tam RTX 4080     
    • U mnie w DE gdzie mieszkam brakuję ludzi do pracy i w serwisach rowerowych i też w sklepach mają za małe obsady. W jakichś godzinach popołudniowych/wieczornych czy soboty gdzie jest spore obłożenie sklepu klientami to nieraz trzeba się umawiać na termin, aby sprzedawcy mieli dla ciebie więcej czasu niż kilkanaście - kilkadziesiąt sekund i mogli ci zaprezentować interesujące ciebie produkty, odpowiedzieć na pytania itd. Jakość serwisów też spadła, bo mało doświadczonych ludzi do tego typu pracy jest na rynku. Szwagier ostatnio miał obowiązkowy pierwszy przegląd gwarancyjny, powiedział im, aby mu skalibrowali przerzutki bo nie działają idealnie. Po odebraniu roweru było jeszcze gorzej niż wcześniej Więc siadł sam, poczytał i youtuby pooglądał i sam zrobił  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...