Skocz do zawartości
azgan

Spyro Reignited Trilogy - Remake kultowego klasyka

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze nie potwierdzona informacja ale podobnie jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy "nowe" przygody Syro mają szansę trafić na PC.

 

Prawa do marki sympatycznego smoka ma Activision przez co możemy śmiało zakładać iż SONY dostanie tylko czasową wyłączność ;)

 

zoQ6NU7.jpg

 

Kolekcja ma zadebiutować 21 września na PS4 (informacje ze sklepu Amazon) i zawierać gry Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. Wszystkie trzy tytuły mają się charakteryzować poprawionym modelem sterowania oraz znacznie atrakcyjniejszą niż pierwowzory oprawą graficzną.

 

56Ass4L.jpg

 

Za remake zapłacimy w przeliczeniu około 40 dolarów.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za remake zapłacimy w przeliczeniu około 40 dolarów.

W przeliczeniu z czego? :E Crash ile kosztował na premiere na PS4? 60? Pamiętam, że portfel mnie bolał :hmm: Jeszcze Croc remaster i rodzinka w komplecie :E Nie zapominajmy, że Medievil Remaster też powstaje :glodny:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu z czego? :E Crash ile kosztował na premiere na PS4? 60? Pamiętam, że portfel mnie bolał :hmm: Jeszcze Croc remaster i rodzinka w komplecie :E Nie zapominajmy, że Medievil Remaster też powstaje :glodny:

 

jakie 60$? kosztował 169 cyfrowa a jakieś 140-150 pudelku (wiem bo sam kupiłem pudelku na premierę). Ale gra była tak popularna ze pudelka po premierze ciezko było dostać w pl i podskoczyły wyżej niż cyfrowa (;

:P

 

Jestem fanem takich platformówek w każdej postaci jak na switchu tak i na innych konsolach! fajnie ze wychodzi !!(:

 

Jak dla mnie dobrze wycenione to remek i 3 gry . pudelku pewnie wygarnie się po 150 (;

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spyro: Reignited Trilogy może trafić na PC (dzięki Adrian Kotowski)

 

Pełna treść newsa tutaj https://pclab.pl/news78454.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spyro Reignited Trilogy oficjalnie zapowiedziany na PC - znamy cenę i datę premiery

 

https://pclab.pl/news80999.html

 

Specyfikacja minimalna:

 

System operacyjny: Windows 7 lub nowszy, 64-bitowy,

Procesor: Intel Core i3-2100 lub AMD FX-6300,

Pamięć RAM: 4 GB,

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850, ewentualnie inna z 2 GB pamięci,

Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca.

 

Specyfikacja zalecana:

 

System operacyjny: Windows 7 lub nowszy, 64-bitowy,

Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8350,

Pamięć RAM: 8 GB,

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon RX 480,

Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca.

 

Premiera 3 września 2019r.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jakieś Spyro na PS4, trzech nas było i każdy stwierdził, że to nie dla nas. Także ten tytuł odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to gra głównie dla młodszych odbiorców (to nie znaczy, że tylko dla nich...) albo graczy, którzy mają jakiś sentyment do marki.

Ja nigdy nie przepadałem specjalnie za Spyro, nawet w czasach PSX-a, zawsze wolałem Crasha, Croca czy Kangurka Kao. ;)

 

Wolałbym, żeby wcześniej przenieśli Crasha Team Racing na PC, a tak pewnie wyjdzie w okresie kwietnia-czerwca przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo graczy, którzy mają jakiś sentyment do marki.
zawsze wolałem Crasha, Croca czy Kangurka Kao. ;)

Coś w tym jest. Tez ogrywałem Crocka i Kangurka Kao (jak się nie mylę to ostatnio free na Gog'u był). I jak by był to Crock to pewnie bym był bardziej zainteresowany. Ale Spyro już nie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest kultowy, w tych czasach zagrywałem się na kuzyna N64 w Mario 64 i Bonda Golden Eye. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i dla mnie klasyk na steamie kupione więc sa gusta i guściki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem we wszystkie na psx, ps2. Obowiązkowy zakup.

Trzeba przypomniec sobie minione dziecinstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wstępne pobieranie wazy 38gb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Spyro leci przed Gears 5 skoro premiera tej drugiej dopiero jutro o 21:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UU gry dzieciństwa na psx mogli by jeszcze croc'a ogarnąć i heart of darkness :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślicznie ten Spyro się prezentuje, jeszcze 60 fps i gitara :D lepsze od Crasha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEWASTACJA, 120FPS rozwala system. Coś pięknego że zostawili ten oryginalny soundtrack i tylko nagrali go od nowa w lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ No super wygląda ten Resmaster :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega to wygląda na pc i jeszcze lepiej to wygląda niż na ps4 i nie ma tego denerwującego blura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w jedynkę, przeszedłem pierwszy home i 2 etapy z pustynnych\kanionu, robię na 100% każdy poziom :) mam największy sentyment do tej części i znam ją najbardziej, ale już nie mogę się doczekać i przypomnieć nurkowania z dwójki :E -zajebiaszczo gierka się prezentuje, animacje spyro i świat mega bajka + płynność 60 fps <3 to daje bardzo dużo w takich grach, aż przyjemnie pośmigać Spyro -N-sane Trilogy Crasha nie robiło takiego wrażenia, imo niedoceniony ten Spyro, ten remaster bo o Crashu się rozpisywali i rozpisywali, a ta trylogia Spyro prezentuje się dużo lepiej, a jakoś o niej cicho było nawet wtedy gdy wychodziła w zeszłym roku na konsole

 

PS: wyłączcie od razu Motion Blur, psuje to odbiór gry

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem we wszystkie na psx, ps2. Obowiązkowy zakup.

Trzeba przypomniec sobie minione dziecinstwo.

 

Dokładnie sentymentalny powrót do dzieciństwa ale trzeba przyznać że ten Remake na Unreal Engine 4 jest wyjątkowo udany :thumbup:

 

UU gry dzieciństwa na psx mogli by jeszcze croc'a ogarnąć i heart of darkness :thumbup:

Też bym ograł

 

ślicznie ten Spyro się prezentuje, jeszcze 60 fps i gitara :D lepsze od Crasha...

No grafika jest świetna i ten uroczy baśniowy klimat

 

mega to wygląda na pc i jeszcze lepiej to wygląda niż na ps4 i nie ma tego denerwującego blura.

Czekałem specjalnie na wersję PC i się nie zawiodłem

 

DEWASTACJA, 120FPS rozwala system. Coś pięknego że zostawili ten oryginalny soundtrack i tylko nagrali go od nowa w lepszej jakości.

Działa jak złoto w natywnym 4K i Ultra. Optymalizacja jest wzorowa.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę po robocie i już trzeci świat robię :P pierwsza część jest prostacka patrząc z perspektywy czasu, ale przyjemnie się w to pyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja największy sentyment mam do Ripto's Rage (aka Gateway to Glimmer w niektórych krajach). Widzę że bardzo zmienił się mój styl gry w porównaniu z tym 15 lat wcześniej - teraz klepię dany poziom do 100% i szukam najpierw wszystkich kryształów :E Kiedyś tylko sprint po talizmany i orby i wio.

Nie wiem dlaczego 2560x1440 mam pełny ekran a 3440x1440 już obcina mi boki, bug?

 

+

Eee, "Trouble with the trolley,eh" tak samo trudne jak 20 lat temu :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogram Gears 5 to wracam do Spyro i dzięki za tego tipa na FOV :thumbup: .

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...