Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, raiders napisał:

Imho  po ograniu Moralesa  ..... dramat ,dobrze kupiłem gre na promce w MM za 79zl  bo jak bym dał pełną cenę  to chyba bym nie  jajo zniósł .

-Gra zrobiona na siłę

-fabuła  dramat

-długość gry dramat

-BLM

- bzdurne misje poboczne

-Poziom  trudności .. żaden.

jedyny plus jaki doświadczyłem to jednak bujanie się  po miescie na pajęczynie  i trochę fajnych widoczków .

 

Ogólnie to ta gra  powinna kosztować max 49zl   do przejścia w 8h  na  89%   na calaka to trzeba max 12 -14h

A Morales to to samo i ci sie podobalo ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Phoenixsuple napisał:

A Morales to to samo i ci sie podobalo ?

eeee ze co proszę .. ?

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pomijając to, że nie mam pojęcia jakie realne parametry ma ten powerbank typu pojemność to powiedzmy ujdzie. Ale nie będzie szybkiego ładowania bo tutaj musisz mieć 45W i 15v. Ale ja używam do SD Green Cell 20000mAh, 18W i dla mnie jest OK do podtrzymania baterii w SD podczas grania, ale nie gram w jakieś najbardziej wymagające gry na full mocy.
    • Niby człowiek wiedzioł, ale jednak trochę się łu... eeeee gdzie tam 😆 W końcu ostatnio poprawili bardzo poważny błąd w systemie sejwów Starfielda (choć wątpiłem że to im się uda), więc jednak miałem trochę nadzieję że może coś z tego będzie...  choć chwilę myślałem, że jak zrobią tak wspaniałego patcha - DLC, to se najwyżej przejdę F4 jeszcze raz (na co mam wielką ochotę) najwyżej w wersji bez modów, ale jak tak to wygląda to... se przejdę jeszcze raz, ale w wersji z modami, które już mam zainstalowane, a patcha olewam 🤣 Ja na miejscu Bethesdy wiedząc jak wygląda serial (w końcu sami brali udział w jego tworzeniu), przygotowałbym remastery F3 i New Vegas (bo grafika bez modów już straszy), i zrobił porządne patche next-gen do F4 i F76, no ale jak napisaliście, przecież to Bethesda 😝🤪 😛👎
    • Ciekawe TCWL leci razem TCL ale w sumie nie istotne. Tak więc dobiliśmy do ściany zapisuj profil i fajrant. W B-die raczej nie ma co inwestować aczkolwiek nie wiem jak generalnie wpływa na X3D dogięcie czasu oczekiwania do podłogi może w jakiś specyficznych wypadkach by nie kucał ale imo obecnie nie ma sensu inwestować w B-die chyba, że używane. Opłacało się zainwestować ze 2 lata temu jak ddr5 to była pieśń przyszłości razem z X3D  
    • Jak drogie to musi być dobre.
    • Bo Polacy lubią jak jest drogo, tak samo jak preferują małe mieszkania i stare samochody
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...