Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morlus

Pomoc w wybraniu podzespołów

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ty najpierw walnij formata po tych wszystkich kombinacjach alpejskich i wtedy wróć. Nie napisałeś w ogóle co zrobiłeś po wsadzeniu karty od amd... czy stery były usunięte poprzez ddu czy tylko przez uninstal. Czy stery instalowałeś na świeżym systemie, a tylko krzyczysz zbulwersowany 🙂 ja wymieniłem 970 ale na 7800 bo z 970 na 7600 to bym sobie darował, choć poprawa powinna być i jestem mega zadowolony.Do tego jak ktoś instaluje modyfikowane sterowniki do nowego gpu, to nie będę komentował...  Możesz jeszcze dodać ss z gpuz co się dzieje z kartą podczas tych spadków.
    • Nie no spoko. Tylko kibicować. Ale moim zdaniem jakby już mieli coś na switcha2 wydać to będzie to GTA ale V, jak do tej pory jeszcze nie sportowali gry z xboxa360, to VI na switach2 jest, no realnie rzecz biorąc nie możliwa. Ale pożyjemy zobaczymy 🙂 będę się starał pamiętać 😉. 
    • Hej! Po wysypaniu się mojej 3060 postanowiłem dać szansę AMD... i obawiam się że był to największy błąd jaki mogłem zrobić bo siedzę 3 dzień kombinując i wyrywając sobie włosy z głowy i rezultat jest zerowy... Próbowałem tak: Sterowniki oficjalne różne werjse Sterowniki modyfikowane od Amernime czy jakoś tak Włączyłem Resize BAR Ustawienia w panelu AMD Zmieniałem DX11Navi na regular DX wpisami do rejestru co skutkowało jedynie wywaleniem GPU z błędem 43 A co się dzieje?  W wiedźminie np. mam co kilka sekund stopklatkę na ułamek sekundy pomimo 100-120FPS, freesync nie daje nic. W DayZ jak spojrzę w kierunku miasta FPS spada z 150 do 30-40 a zużycie GPU spada do 20-30% W League of legends stopklatki   Powoli dostaje takiego wkur***** niesamowitego że brak mi słów. GPU które powinno dawać radę na luzie w tych grach działa gorzej niż GTX 970... Jak się nie uda mi rozwiązać tematu to zwrot bo zakup przez neta był i chyba podziękuję AMD bo ich karty to faktycznie gówno totalne jak narazie... Karta za 1200zł o wydajności karty za 200zł z allegro. Serio? AMD... o ile procki są spoko tak GPU totalna porażka i jestem zawiedziony tym jak to działa... To wgl. nie działa poprawnie, jak to można sprzedawać?
    • chcialbym tylko przypomniec ze kazda gra pc jest ustawiana z automatu na mozliwosci sprzetowe kompa wiec nie trzeba szukac w opcjach ustawien graficznych Poza tym sa tez presety w ustawieniach - jak masz dobry sprzet ustawiasz ultra, jak masz slabszy to konsolowe low/medium i grzebac w niczym nie trzeba
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...