Skocz do zawartości
Naidrook

BŁAD: SIEĆ NIEZIDENTYFIKOWANA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

mam pewien problem z internetem mianowicie kupiłem na allegro taki jakby internetowy adapter na usb i do niego podłącza sie kabel normalnie rj45 tylko że po podłączeniu sieć jest niezidentyfikowana i internetu niema. umie ktoś pomóc?

 

 

tutaj obrazek tego adaptera czy czegoś tam.

 

K1UAosn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który Windows? Pokaż wynik polecenia ipconfig /all.

 

dzieki za chęci ale udało mi sie naprawić, jakby ktoś miał podobny problem to poprostu kabel rj45 ten od internetu był zepsuty podłączyłem inny krótszy i działa wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @adashi To nie ma nic do sytuacji. Tak po prostu wygląda mobilizacja, ta obowiązkowa część. Od początku. Tak jak gnojenie więźniów, by się "zgłaszali" do wojska.   @voltq Pisałem co się robi z odmawiającymi.   @sabaru Bo to ważne dla zwiększania morale sił ukraińskich i obniżania rosyjskich. Powinieneś to już wiedzieć po ponad 2 latach tej wojny.
    • W ogóle  szkoda, że robili tego Starfilda, bo poszło na to kupę czasu, choć nie grałem i chyba nie zamierzam, ewentualnie  przelecieć sam główny wątek i wątki frakcji. Mogli się skupić tylko na The Elders Scrolss i Fallout, a tak naobiecywali jak zwykle nextgenowy kosmos i wyszedł kilkunastoletni Skyrim w kosmosie. A już najlepiej by było, gdyby zlecili robienie Fallouta 5 takiemu Obsidianowi, gdzie jedni i drudzy już przejęci przez Microsoft. Wiadomo, że się na to nie zgodzą i dzięki temu Fallouta 5 zobaczymy dopiero za dobrych kilka lat i to będzie jakieś 15 lat po premierze Fallouta 4, tak samo między Skyrim, a kolejną grą też będzie 15 lat jak nie lepiej. Już pomijając to jakie mam zdanie o tej gównianej Bethesdzie, mimo wszystko chętnie zagrałbym wcześniej w takie gry jak TES, czy Fallout. Z całą ułomnością, czy gównianym głównym wątkiem ich gier, to miło wspominam ten klimat i eksplorację i chciałbym zagrać częściej niż raz na 15 lat. Nie chodzi mi o klepanie nowej gry z częstotliwością Ubi, bo to nie realne, ale naprawę 15 lat to kawał czasu.
    • U mnie za to (Empik) jest status, że zamówienie zostało skompletowane ale nie ma jakiegokolwiek info o wysyłce (odbiór osobisty w salonie). Jeśli jutro nie będzie mojej kopii na miejscu to po prostu anuluję zamówienie.
    • Czyli głosowałeś wbrew własnym poglądom tylko dlatego że znajomi są ok?
    • Zrobiłem już 3 aplikacje na grafiki z małego kawałka 4x4cm kupionego za grosze przy okazji jakiejś promki na aliexpress xD Dla mnie to jest mega. Ostatni pacjent rx 5700 Asus ROG temp spadły ok 24 stopnie na hot spocie (stara pasta była już twarda i mało jej było na środku rdzenia) Jednak wg tego co przeczytałem temp i tak mam niższe niż wg różnych testów o kilka stopni, a wentyle kręcą się na min albo na początku grania wcale. Najpierw pomyślałem, że zapomniałem je podłączyć dopiero po chwili grania ruszyły xD. Nie wiem jak to się spisuje na laptopach czy procesorach bo mi szkoda było tego małego kawałka, ale na rx 5500xt, rx 5700 jest wypas. Aplikacja też banalna jak się przytnie trochę większy kawałek niż rdzeń. Później wystarczy jakimś plastikiem jeździć delikatnie po bokach rdzenia i termopad sam się utnie na krawędziach. Na koniec tylko zdejmujemy plastik, a TPM7950 zostaje idealnie przycięty na rdzeniu😁 Ja już do pasty nie wracam. PTM7950 na GPU a GD900 na procki (u mnie lepiej wypadła od Arctica mx2) Ja miałem z pudełeczkiem i akcesoriami. Śrubokręcik się przyda Znacie jakąś stronkę, która pokazuje jakiej wielkości długość/szerokość jest rdzeń GPU tak na przyszłość Taki miałem zestawik:
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...