Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bumbl3bee

Kolejny Oszust! Ziutak1 Pawloki

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam, dzisiaj kupiłem u tego pana konto i wpłaciłem pieniądze okazało się że jest oszustem, Aktualnie Znany pod nickami: Ziutak1, pawloki, Ciekawski 94, Dozorca.

 

Linki do profilów: pclab: http://forum.pclab.pl/user/368321-Dozorca/

gram.pl: http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=37543&a=0&uid=962280&tpage=2

gry online: http://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=577884

steam: http://steamcommunity.com/id/lkjlhlhjlhjl

dota: http://www.forum.headcrab.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=1335 oraz http://dota2.pl/forum/member.php?action=profile&uid=82

 

Ten człowiek ciągle zmienia nicki lecz dane do przelewu są takie same, ogłasza się, że jest z katowic, krakowa lub warszawy, aktualnie Warszawa.

 

Sprzedaje konta LOL, Steam, inne gry rzekomo nowe po atrakcyjnych cenach, przeważnie nie więcej niż 50zł.

Aktualnie znalazłem jego 5 numerów GG: 48259739, 47865125, 48136986, 48000544, 48122081 lecz zapewne ciągle robi nowe, znam jego minimum 3 maile, oraz aktualne dane do przelewów lecz nie chcę być posądzony o przetwarzanie danych osobowych,

Jeżeli Ciebie też oszukał napisz do mnie, gdy bedzie nas więcej w końcu zakończymy jego działalność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mnie rowniez oszukal. Dvd za 20zl. Na szczescie to niewielka kwota. Posiadam jego dane do przelewu Imie i nazwisko oraz to ze mieszka w Katowicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom u mnie 25zł, tż jakieś nie duże pieniądze ale tu chodzi o zaufanie, ponadto ten człowiek znany jest już od ponad pół roku na innych portalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez na 20 zl :) tez mam dane do przelewu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wpisaniu Dozorca nic mi nie wyskakiwalo... Dopiero po numerze konta zobaczylem 1!!! Post.. Btw. To jakas ciota skoro robi z siebie zlodzieja za 20zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wpisaniu Dozorca nic mi nie wyskakiwalo... Dopiero po numerze konta zobaczylem 1!!! Post.. Btw. To jakas ciota skoro robi z siebie zlodzieja za 20zl..

 

 

Ciota? Prędzej można stwierdzić że trochę myśli, bo jakby przekręcał po 300zł to szybko ten proceder by się skonczył. Pomimo tego to i tak zapewne Ciota skoro kradnie. Złóżcie pozew zbiorowy na tego pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazbieracie tego na ponad 250 zł to można z tego zrobić soczyste 278 K.K i normalną kradzież ;)

 

90% osób, które chcą się bawić w wykroczenia tego nie wie. I nie wie, że można to wszystko zsumować jako przestępstwo ciągłe. :o

Także zbierajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że jadę do Katowic za dwa tygodnie :D

Jak ktoś by coś chciał to walić PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość sprzedawanych cd-keyow rozpoczyna się tak: Witam wygrałem w konkursie ORYGINALNY KLUCZ DO GRY *****, jednak mój sprzęt nie nadaje się do tej gry i postanawiam go sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla 20 zł większość machnie ręką. grosz do grosza i będzie kokosza.

To mowicie, że na katowice lepiej nie kierować wpłat jak kogoś klucze interesują? (zapis w regulaminie ad kluczy chyba w pełni uzasadniony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. miałem adres Warszawę, lecz ten sam nr. konta oraz imię i nazwisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie znajomego policjanta, to niech sprawdzi jego imie i nazwisko i czy ktoś taki istnieje oraz gdzie mieszka :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ziutak1 pojawil sie na steam i od razu zmienil identyfikator, wiec musial przeczytac ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosie... Podajcie go na policję o podawanie fałszywych danych/podszywanie się. Za to będzie miał większy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. miałem adres Warszawę, lecz ten sam nr. konta oraz imię i nazwisko

 

Część banków kompletnie olewa dane do przelewu, ważne aby numer konta był prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa pomyśleć, że gosciu proponował mi 9600gt za 70zł juz byłem zdecydowany brać:o nie wziąłem karty tylko dlatego, że usunął mi się przez przypadek temat na PW :E po tym koleś sie już nie odezwał w sprawie sprzedaży...

Zgadzał się na wysyłkę za pobraniem oraz allegro, więc wałkiem nie smierdziało.. :cassetete:

 

 

można powiedzieć, że przeznaczenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazbieracie tego na ponad 250 zł to można z tego zrobić soczyste 278 K.K i normalną kradzież ;)

 

90% osób, które chcą się bawić w wykroczenia tego nie wie. I nie wie, że można to wszystko zsumować jako przestępstwo ciągłe. :o

Także zbierajcie się.

Nieprawda. To nie jest kradzież a oszustwo (286kk). Żeby ukraść trzeba dokonać zaboru a tutaj pieniądze same "poszły" do sprawcy(bo wprowadził w błąd). Przy 286KK nie ma znaczenia kwota będzie to i tak przestępstwo.

Idźcie z tym na policję, będzie gość miał dobry smród jak tyle osób postanowił oszukać :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się znaleźć jego allegro, oczywiście konto rodzica do wglądu: http://allegro.pl/show_user.php?uid=28043418&type=fb_given_all

 

 

CYTAT: Maly gowniarz wystawia z konta mamy rzeczy ktorych nie posiada! 3 msc czekalem na zwrot, zaciaga nowe dlugi i splaca stare. Walic od razu na Policje albo do jego mamy, boi sie jej, ze nakrzyczy na niego gdy wyjdzie co robi. Do tego klamie i pyskuje!

jego odpowiedz: Dostałem od tego pana negatywny komentarz, nawet po tym gdy oddałem mu co do złotówki, nie polecam tym bardziej, że człowiek ma bardzo słabą psychikę i nie gardzi przekleństwami w mailach, do tego straszy nie tylko policją ale i pobiciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie podajecie danych i nr konta? przecierz jak was oszukał to wystawcie go

 

trzeba tempic lamerstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szuja też kiedyś oszukała na tablicy.pl i to nie na małą kwotę, koleś podawał, że jest z Katowic zgłosiłem sprawę na policję pieniądze oddał po jakimś czasie jeśli kogoś to zainteresuje to w danych przelewu od niego były Katowice więc na 99% tam mieszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Zbiorowo na policje i tak zwany "wjazd na chate". Dostanie malolat cenna lekcje. Mysle ze jutro bedzie odpowiednia pora, bo rodzice zapewne beda w domu, wiec gotowka bez problemu szybciorem wroci do rak wlasnych. Kto chetny pisac na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie oszukał w styczniu - zapłaciłem mu przelewem 37zł za klucz do Far Cry 3, którego nie otrzymałem. Niestety nikt nie sprawdził jego danych w sieci przed zakupem, co należy zawsze robić i tak kolejne osoby są oszukane. Dziwny jest trochę bo wie, że każdy zna jego dane osobowe... Ale wkońcu ktoś się baardzo zdenerwuje... Niestety mieszkam za daleko, a za 37zł na policję wtedy nie miałem ochoty iść bo nie było wtedy innych (pewnie byli tyle, że nic o tym nie mówili).

 

PS:

Nawet się trochę dorobił na tych oszustwach, bo się chwalił jaki ma PC

http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?p=221244&highlight=#221244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...