Skocz do zawartości
lycone

LTE - Orange, Play, Plus, Cyfrowy Polsat, T-Mobile - opinie, zapytania, problemy

Rekomendowane odpowiedzi

@up no widzisz a w salonie mi tego nie powiedzieli o roamingu, dopiero w BOK. Oni to sprzedają jako usługę mobilną, nie obchodzą ich gdy będziesz miał problemy z powodu roamingu.

 

BTW, a po Play kto jest najlepszy jeśli chodzi o samo 3G a potem samo LTE?

Bo w Orange do końca marca jest promocja darmowego LTE w pakiecie, jak sądzicie co potem?

 

Akurat trafiles na jakiegos "batona" w tym salonie play. Zdarza sie wszedzie ;)

 

Potem najlepszy jest wbrew pozorom Orange ;)

 

Orange ma tylko w salonach oferte LTE be zlimitu do kupienia juz od konca listopada identyczna jak Power LTE w Plusie jak wykorzystas zlimit to nie mas zlimitu. Kocham to cytowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LTE unlimited na zawsze najlepsza oferta jakosciowo i cenowo. Twoj modem obsługuje tylko maksymalnie HSPA+, które tez w PLAY jest bez limitu, ale musisz byc w zasiegu nadajnikó play, a nie roamingu krajowego (czyt. inne nadajniki innych operatoró).

 

czyli najlepiej wziac ich ten mały modem usb i oferte unlimitet na zawsze, zeby mnie wyszlo do gier i filmikow najtaniej i najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

Gdzie tak masz? Na Plus ludzie narzekają. No w Play podoba mi się że możesz wybrać routerek E5180, w syntetycznych testach piszą że daje radę.

 

Do mnie babka z Orange napisała bo pytałem o kabla, aż mnie rozbawiło. Cena za ofertę do 20MB/s taka sama jak do 80MB/s! Pomijając inną opłatę miesięczną za dodatkowy router 10PLN/1PLN. No podziwiam tą logikę!

 

To co w salonach pytać Orange tak od razu? Czy czekać na koniec marca, bo jak skasują tą promocję to coś nowego? To chyba na ich stronie już teraz przestarzałe dane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej wziac ich ten mały modem usb i oferte unlimitet na zawsze, zeby mnie wyszlo do gier i filmikow najtaniej i najlepiej?

 

Tylko sprawdz cyz jestes w zasiegu nadajników PLAY.

 

To co w salonach pytać Orange tak od razu? Czy czekać na koniec marca, bo jak skasują tą promocję to coś nowego? To chyba na ich stronie już teraz przestarzałe dane :D

 

Ja w polowie listopada poszedlem do jednego salonu cos sie pytac i sie zgosciem rozgadalem, ktory chcial mi wcisnac kita jakie to Orange we wszystkim nie jest zajebiszce i wtedy mi powiedzial, ze dostali e-maila z oferta be zlimitu tylko w salonach, a kiedy bedzie to ofcijalna promocja nie wiedizal,. Pamietam, ze bylo cos ze po 35GB bez limitu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

@up to dzisiaj dostajesz ode mnie dwa razy szybszy internet :) A jak się sprawdzi to już w ogóle :)

Niech moc będzie z Tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to dzisiaj dostajesz ode mnie dwa razy szybszy internet :) A jak się sprawdzi to już w ogóle :)

Niech moc będzie z Tobą :)

 

Nie rozumiem ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz lepsze dane niż strona oficjalna orange to już w ogóle. Trzeba do nich się przejśc, ale ich nie lubię. Za dużo promocji i złodziejstwo też.

 

Coś takiego http://www.orange.pl...estid=86296#cur

 

Nie dziala link. Biala gola strona wyskoczyla.

 

To co to z alink dlaes??

 

Przechwytywanie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

U mnie to samo teraz. Orange Free Net oferta to była, słabiutkie mają urządzenia w porównaniu z Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange to am tak spaprana strone, ze juz bardziej spapranej nie widzialem. Coc hwile blad, raz sie wyswietla to raz co innego ja nie wiem jak oni to robia chyba naprawde kretynow zatrudniaja :D

 

Mój link

Edytowane przez Grzegorz_J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

"z ograniczeniem prędkości do 10 Mb/s" - ???

 

Czyli do końca marca mogę podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

@up tak, ta topowa oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up tak, ta topowa oferta.

 

Jakbym nie mial PLAY-a bez limitu to bardzo mocno bym to rozwazyl chociaz i tka uwazam, ze moj cytat daje do myslenia :D "Wykorzystasz limit, nie masz limitu" To jak dla mnie samo z siebie brzmi dziwnie bo PLAY jasno stawia sprawe, ze w standardzie starszym niz LTE i GSPA+ czyli 3G nawet na swoich nadjanikach jest 25GB limitu, a w HSPA+ i LTE an swoich nadajnikach od zera be zlimitow ;) Jeszcze od grudnia nie podliczaja w Play24 transferu jak sie ma be zlimitu, podlicza tylko jak jest sesja pojedyncza polaczenia z usluga czyli ajks esja trwac bedzie 2 godizny to podlicza, ale glowne liczenie jest caly czas 0kB ;)

 

Zrzut z PLAY24 i zaznaczone glowne zliczanie transferu, a ponizej macie sesje pojedyncze.

 

Przechwytywanie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Jeszcze od grudnia nie podliczaja w Play24 transferu jak sie ma be zlimitu, podlicza tylko jak jest sesja pojedyncza polaczenia z usluga czyli ajks esja trwac bedzie 2 godizny to podlicza, ale glowne liczenie jest caly czas 0kB"

 

o co chodzi z tym liczeniem ?

Ad 2  - Zyli lepiej nie ryzykować z tym orange z ofertą z postu 337 ? Bo ja też nie łapię po wykorzystaniu limitu  nieograniczony LTE - WTF IS GOIN ON?!?!

 

Albo - za 99 w orange free net 89,99 ?! haha

Edytowane przez damian555666777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Jeszcze od grudnia nie podliczaja w Play24 transferu jak sie ma be zlimitu, podlicza tylko jak jest sesja pojedyncza polaczenia z usluga czyli ajks esja trwac bedzie 2 godizny to podlicza, ale glowne liczenie jest caly czas 0kB"

 

o co chodzi z tym liczeniem ?

Ad 2 - Zyli lepiej nie ryzykować z tym orange z ofertą z postu 337 ? Bo ja też nie łapię po wykorzystaniu limitu nieograniczony LTE - WTF IS GOIN ON?!?!

 

Albo - za 99 w orange free net 89,99 ?! haha

 

O top chodiz z tym liczeniem, ze jak play24 i ich system zliczla dane ogolne transferu to mogli cos limitowac z automatu sam system. Jak system niezlicza ogolnego transferu to jedynie jak moga nalozyc limit to recznie ktos.

 

Wiesz jak dla mnie Orange i Plus caly z CP to poprostu daja sobie tkaie kopa w 4 litery z tymi limitmai i wogole, ze nie moge pojac co oni robia przeciez oczewiste, ze kazdy myslacy ich zleje cieplym moczem i pojdzie do play po internet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play może mi wydać 2 karty SIM tak, żebym miał też na tela ? Nawet za dopłatą ? Czy nie da się ?

 

Nie przy LTE bez limitu sie nie da. Tylko przy standardowej ofercie z limitem za dodatkowe 20 zl mozna sie dzielic internetem i dostajesz druga karte za te wlasnie 2 dyszki co miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, możesz wziąć na próbę net od Play na kartę. Kupujesz jakiegokolwiek startera, doładowujesz go do 45 zeta i masz 30 dni net b.o. w Play bez limitu. Transfer jak w sygnie, tj. u mnie w okolicy, u Ciebie może być nieco inaczej (lepiej/gorzej). Potrzebny Ci jedynie modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, możesz wziąć na próbę net od Play na kartę. Kupujesz jakiegokolwiek startera, doładowujesz go do 45 zeta i masz 30 dni net b.o. w Play bez limitu. Transfer jak w sygnie, tj. u mnie w okolicy, u Ciebie może być nieco inaczej (lepiej/gorzej). Potrzebny Ci jedynie modem.

 

Jakie masz urządzneie do internetu tego z PLAY??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Oraz co brać - modem przenośny za 49 zł, router przenośny za 59 zł. czy router domowy za 69 zł. ? I czym to się w sumie różni bo tam czytałem, że jakieś anteny można dokupić oraz podłączyć jakieś 32 urządzenia WI-Fi ? Ale o co z tym chodzi ? jakie urządzenia ?

Najbardziej opłaca się wybrać umowę bez urządzenia, a urządzenie odbiorcze dokupić na własną rękę. Dopłacanie 20/30/40 zł miesięcznie w zależności od wyboru, daje w ciągu umowy sporą kwotę, za którą można kupić coś lepszego w stylu dwr-921 od d-linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam modem Huawei e3131 bez simlocka. Da się jakoś przetestować internet z play poprzez starter jak to ktoś u góry napisał ? Muszę doładować konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz urządzneie do internetu tego z PLAY??

 

Huawei b593.

Z abonamentu z Plusie (nędza i złodziejstwo). kwasny.gif

 

ps Net z Play na kartę jest bez modemu. Trzeba se kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, możesz wziąć na próbę net od Play na kartę. Kupujesz jakiegokolwiek startera, doładowujesz go do 45 zeta i masz 30 dni net b.o. w Play bez limitu. Transfer jak w sygnie, tj. u mnie w okolicy, u Ciebie może być nieco inaczej (lepiej/gorzej). Potrzebny Ci jedynie modem.

A nie wystarczy mieć 30 zł i włączyć usługę darmowe LTE? LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej opłaca się wybrać umowę bez urządzenia, a urządzenie odbiorcze dokupić na własną rękę. Dopłacanie 20/30/40 zł miesięcznie w zależności od wyboru, daje w ciągu umowy sporą kwotę, za którą można kupić coś lepszego w stylu dwr-921 od d-linka.

 

Potwierdzam chodz sam dalem ciala, ale nie wazne ;)

 

Mam modem Huawei e3131 bez simlocka. Da się jakoś przetestować internet z play poprzez starter jak to ktoś u góry napisał ? Muszę doładować konto ?

 

Na tmy nie sprawdzisz bo nie obsluguje LTE, Conajmiej E3272 modem musisz miec ;)

 

A nie wystarczy mieć 30 zł i włączyć usługę darmowe LTE? LINK

 

Przeczytaj "dla kogo" tam pisz ejaka tarytfe na karte trzeba miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...