Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JaN008

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Rekomendowane odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• 800Mb się przyda, nawet jeżeli sam korzystasz. 20zł więcej to nie majątek a pewnie i wysyłanie jest większe w tej opcji. Jak Kolega napisał, różnicy między 800 a 1000 praktycznie nie odczujesz sam korzystając z łącza.
    • To nie ja próbuję coś udowodnić tylko wy ciągle krzyczycie że 8GB to za mało dla kart które są MID endem w tej chwili i to takim naciąganym. 
    • Masz taryfę 5G ?  Widzę że S23 Ultra obsługuje 5G3600 (N78).
    • Bo mają niższe ustawione detale/więcej niż 8GB VRAM/nie mają danej gry w ogóle. Czemu usilnie chcesz udowadniać, że 8GB wystarcza, przy grach które nie potrzebują więcej? Mogę dać przykład Midnight Suns, gdzie 8 GB VRAM wystarcza NAWET do 4K (w którym jest zawsze ponad 60fps na RTX 4060Ti), ale producent chyba optymalizował tą grę pod tak mały VRAM, bo tekstury widać jak się doczytują na obiektach przez chwilę jak się obracamy (nawet przy karcie 16GB VRAM - więc to nie wina ilości VRAM, tylko "optymalizacji" pod mały VRAM). No to ja już bym wolał, by gra wciągała te parę GB VRAM więcej, ale żeby tekstury były doczytane przy obracaniu ... a przy 8 GB VRAM jak widać już jest coś za coś. Nawet w The Last Of Us nowsze patche doprowadzają do tego, że na 8 GB VRAM jest lepiej, ale kosztem np. średniego FPS w niektórych lokacjach (jest niższy, nizna starszej wersji, która wymagała jednak więcej VRAM, więc widać to na kartach z większym VRAM dopiero) Także karty 8GB VRAM czasem powodują, że producenci kosztem wydajności obniżają wymagania VRAM
    • konsole mają 16GB pamięci, z czego około 12gb jest przypisanych typowo jako graficzna pamięć. Większość gier jest teraz optymalizowana pod 12gb, fakt, możesz zrobić użytek z większej ilości korzystając z RayTracingu, ale optymalizacja pod konsole jest na 12gb.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...